Neomezená data u Kaktusu do pátku 4.8.2017

Diskuze o telefonování a telefonních službách, rady, návody, připomínky, ...
Odpovědět
osmdesát
Příspěvky: 168
Registrován: úte 19. srp 2014 14:24:46

Neomezená data u Kaktusu do pátku 4.8.2017

Příspěvek od osmdesát »

Zdravím vás,
upozorňuji na dočasnou akci Kaktusu - do půlnoci 4.8.2017 mají všechny jeho sim karty neomezená data zdarma, bez ohledu na zakoupený balíček či stav kreditu. Z aktivního datového balíčku se dotehdy data nečerpají.
Je to prezentováno jako omluva za nedávné technické potíže.

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... n__=%2As-R
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: Neomezená data u Kaktusu do pátku 4.8.2017

Příspěvek od helmut.niederman »

Výborně, tak to tedy jim projedu 30 GB ať mají nějaké hezké statistiky, jak lidé v její síti T-mobile rádi využívají jejich data a jak objem datového provozu roste. Už jdu stahovat. Mimochodem, na youtube asi uploadnu 600 MB soubor MP4 z foťáku, který má stopáž 1 minutu. Tak tedy pojďme jim zahřát jejich LTE :lol: :lol:
RadimK
Příspěvky: 70
Registrován: pát 27. pro 2013 17:29:30

Re: Neomezená data u Kaktusu do pátku 4.8.2017

Příspěvek od RadimK »

Jestli to je pravda, tak to jsou silenci. V jedne statni organizaci O2 vytendrovalo hlasove a datove sluzby za nula nic korun a mimo to, data jsou neomezena a je to tusim na 4 roky.
A po asi 2 mesicich provozu se O2 strasne divi, ze tam jsou 3 frajeri, ktery jim kazdy za mesic protoci 10 TB dat a jsou z toho uplne hotovy, jako co s tim a ze takhle dal to nejde.
Ono je strasne fajn nabizet statu a korporacim volani a data defacto zadarmo, ale jestli to uz neni pres caru.

A ICT a vsichni se tomu smeji a rikaji, Vas problem :D

Nekdo si je rovnej a nekdo rovnejsi, nekdo ma nejdrazsi data v evrope a nekdo naopak nejlevnejsi a to jsme jedna republika :-)
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2580
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Neomezená data u Kaktusu do pátku 4.8.2017

Příspěvek od Pitomec »

Za ty necelé 2 dny se těch dat zase tolik stáhnout nedalo, navíc to část lidí vůbec nevěděla a Kaktus to logicky všem neoznamoval (jak to jindy dělá přes SMS, když se např. mění podmínky).
Obrázek
avod
Příspěvky: 20
Registrován: sob 18. úno 2012 20:59:14

Re: Neomezená data u Kaktusu do pátku 4.8.2017

Příspěvek od avod »

Využil jsem toho a rychlost měl 22/6 Mbps
osmdesát
Příspěvky: 168
Registrován: úte 19. srp 2014 14:24:46

Re: Neomezená data u Kaktusu do pátku 4.8.2017

Příspěvek od osmdesát »

RadimK píše:V jedne statni organizaci O2 vytendrovalo hlasove a datove sluzby za nula nic korun a mimo to, data jsou neomezena a je to tusim na 4 roky.
A po asi 2 mesicich provozu se O2 strasne divi, ze tam jsou 3 frajeri, ktery jim kazdy za mesic protoci 10 TB dat a jsou z toho uplne hotovy, jako co s tim a ze takhle dal to nejde.
OPové jsou darebáci. Celý jejich byznys živí lidi z ulice předplacenkami 6 Kč/min a různými vnucenými špekovitými super tarify. Za jejich peníze se pak vlísávají sobě rovným gaunerům (tj. korporacím a organizacím) těmihle rámcovkami. Aby se pak svými akcionáři mohli nechat plácat po ramenou, jak mají podchycený telekomunikační trh. Totiž mít jako zákazníka státní sféru je pro ně z nějakého důvodu zajímavé, i když to prodělává.

Byl jsem před pár dny v prodejně O2 a zjistil, že mi není schopno posílat zprávu o vyčerpání FUPu jinam než na datovou sim, odkud sms nemohu přijímat, neboť je strčená do USB modemu, který má připojen k rútru. Zato mi tam pohotově vnucovali nějaký super tarif za xx stovek měsíčně, který nepotřebuji.
To teď dělají vždycky, když tam přijdu něco vyřešit ohledně mé stávající smlouvy. Přesně proto, aby měli prachy na tyhle prodělečné korporátní nabídky.

No nic, jdu zvracet.
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: Neomezená data u Kaktusu do pátku 4.8.2017

Příspěvek od helmut.niederman »

osmdesát píše: Byl jsem před pár dny v prodejně O2 a zjistil, že mi tam pohotově vnucovali nějaký super tarif za xx stovek měsíčně, který nepotřebuji.
To teď dělají vždycky, když tam přijdu něco vyřešit ohledně mé stávající smlouvy. Přesně proto, aby měli prachy na tyhle prodělečné korporátní nabídky.
Já si pamatuji, jak jsem šel na O2 se záměrem kupovat LTE USB stick modem a odešel jsem bez pořízení, ten prodavač mi zamotal hlavu ( nebyl jsem na tuhle šikanu připravený psychicky ) a nabízel Wifi router a pak to došlo do té fáze, že na prodejně O2 se jejich prodavač do mne pustil, jestli nejsem pííí*** když si kupuji datový balíček 5G k tarifu NaDlouho, že mohu u nich mít 10 GB za 600,- Kč a právě ten wifi je lepší než USB stick modem. Když jsem si stál za svým, tak ten prodavač někam odešel, místo sebe poslal náhradu a přišla šikana, extratučná zaměstnankyně mi řekla, že některé LTE USB modemy nepracují s předplacenými kartami a pokud chci LTE USB modem, je třeba uzavřít smlouvu na speciální datový tarif. Nakonec jsem se tedy s němi rozloučil a šel domů.

Pak jsem se asi týden psychicky ladil na další možnou šikanu a vnitřně jsem se zpracovával, pak jsem zašel do jiné O2 prodejny a jako naprogramovaný robot jsem žádal USB LTE modem, i přes veškeré poplašné zprávy, že mi to nebude fungovat se SIM kartami virtuálních či jiných operátorů, nebo předplacenkou, prostě zase chtěli na mne uzavřít smlouvu - tak jsem si trval na svém. A fakt jsem fungoval jak naprogramovaný robot, nenechal jsem se zmastit, pak mi nakonec ten LTE USB modem prodali. Ve finále to co strašili že mi to nebude fungovat, nakonec fungovalo a mohu tam mít SIM kartu jakéhokoliv operátora včetně předplacenek.

Inu jak už jsem někde mohl číst názor, má to být nový obchodní model 21.století v rámci komunikace se zákazníky. Prý tahle šikana bude za pár let úplně normální, protože jestli EU schválí smlouvu TTIP bude to pro spotřebitele znamenat konec jejich práv. Ale všímáte si, že tyhle šmejdovské praktiky už začínají kopírovat nejen mobilní operátoři, ale i operátoři s energií, a jiné velké nadnárodní firmy ? CO to má znamenat, máme se připravit na to, že běžný občan bude otrokem těchto vykořisťovatelských imperialistů ?
Odpovědět