Lze získat zpátky nomandické číslo ?

Diskuze o telefonování a telefonních službách, rady, návody, připomínky, ...
Odpovědět
Uživatelský avatar
EuroTEL *11
Příspěvky: 65
Registrován: pon 05. úno 2018 20:15:11

Lze získat zpátky nomandické číslo ?

Příspěvek od EuroTEL *11 »

Dobrý večer, zajímalo by mne jestli je možné opětovně získat zpátky stejné nomandické číslo, které jsem už vrátil u dané SIP linky a pak toto číslo se zobrazí v sekci https://www.odorik.cz/ucet/nastaveni_uctu.html / HISTORIE VEŘEJNÝCH ČÍSEL
a pokud ano, jestli by bylo možné toto číslo implementovat na úplně novou vytvořenou SIP linku ?
Uživatelský avatar
misa
Příspěvky: 268
Registrován: sob 06. říj 2012 19:48:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Lze získat zpátky nomandické číslo ?

Příspěvek od misa »

Dobrý den,

napište požadavek kolegovi na kment[zavinac]odorik.cz. Vrácená čísla nemohou být hned použita u nového zákazníka a musí jít nejprve do karantény. Je proto možné je v případě nechtěného vrácení opětovně přidělit zpátky původnímu zákazníkovi.
Uživatelský avatar
EuroTEL *11
Příspěvky: 65
Registrován: pon 05. úno 2018 20:15:11

Re: Lze získat zpátky nomandické číslo ?

Příspěvek od EuroTEL *11 »

misa píše:Dobrý den,

napište požadavek kolegovi na kment[zavinac]odorik.cz. Vrácená čísla nemohou být hned použita u nového zákazníka a musí jít nejprve do karantény. Je proto možné je v případě nechtěného vrácení opětovně přidělit zpátky původnímu zákazníkovi.
A když to číslo bylo vráceno dne 13.11.2016 ? Volal jsem na to nomandické číslo a číslo neexistuje. :)
Uživatelský avatar
megacruiser
Administrátor
Příspěvky: 244
Registrován: stř 13. říj 2010 15:09:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Lze získat zpátky nomandické číslo ?

Příspěvek od megacruiser »

Dobrý den,
pošlete mi prosím vrácené číslo na email kment[zavinac]odorik.cz, podle Vašeho emailu se mi u nás nedaří Váš účet najít. I když bylo vráceno již v roce 2016, bude možné jej přiřadit. 13.11.2016 byla vrácena 2 nomadická čísla, zatím nebyla opakovaně použita.
Odpovědět