Volání ze SIP na Skype

Diskuze o telefonování a telefonních službách, rady, návody, připomínky, ...
ViR
Příspěvky: 1327
Registrován: sob 30. črc 2011 10:50:06

Re: SIP na Skype

Příspěvek od ViR »

smoulinka píše:Třeba to, že jsem to udělala, ale napsalo mi, že pro můj mobil Nokie E66 není k dispozici download. :roll:
Hmm, to je zvláštní. Já Skype určitě kolegyni v práci na E66ku instaloval, ale to už je tak dva roky. A na přibližně stejně starou (dokonce starší) E51 Skype ke stažení zatím stále je.
smoulinka
Příspěvky: 26
Registrován: sob 28. led 2012 21:35:42

Re: SIP na Skype

Příspěvek od smoulinka »

Máte E66? Pokud ano tak si to odskoušejte a pak se s někým tady hádejte do krve. Připadáte mi jako dobrý rejpal. Nemám důvod proč bych lhala. Když mi to takhle vyhodilo tak to vyhodilo a basta a ne aby mi někdo tady dával rozum. Před 2 roky? Před dvoma roky jsem byla v Rajchu a 10 iphonu třeba... A dnes je realita jiná. Nejdřív odskoušejte a neplácejte tady nesmysli. Asi Vám to dělá radost se s někým tady hádat či do něho rýpat :|

ViR píše:
smoulinka píše:Třeba to, že jsem to udělala, ale napsalo mi, že pro můj mobil Nokie E66 není k dispozici download. :roll:
Hmm, to je zvláštní. Já Skype určitě kolegyni v práci na E66ku instaloval, ale to už je tak dva roky. A na přibližně stejně starou (dokonce starší) E51 Skype ke stažení zatím stále je.
ViR
Příspěvky: 1327
Registrován: sob 30. črc 2011 10:50:06

Re: SIP na Skype

Příspěvek od ViR »

smoulinka píše:Máte E66? Pokud ano tak si to odskoušejte a pak se s někým tady hádejte do krve.
Je-li ještě k mání (kolegyně už používá nějaký čas "Borůvku"), tak to odzkouším.
smoulinka píše:Připadáte mi jako dobrý rejpal.
Ale kdeže, děvče :-). Jen jsem se ve své naivitě, protože o VoIP "trošku" něco vím, snažil pomoci vynervované dámě, která si možná pořídila z druhé ruky nějaký mírně jetý telefon s nímž má problémy. A prostě si to omítá přiznat a kope kolem sebe jako splašená kobyla... Nic ve zlém.
AndriIP
Příspěvky: 29
Registrován: stř 07. pro 2011 12:23:43

Re: Volání ze SIP na Skype

Příspěvek od AndriIP »

Zkuste stáhnout skype 1.1.0.6:
http://www.mediafire.com/?6fc76yordaodino

Je to možné že ze stranek www.skype.com/m stahuje se není kompatibilni verze
Odpovědět