při callbacku se číslo musí vyťukávat opakovaně

Diskuze o telefonování a telefonních službách, rady, návody, připomínky, ...
Odpovědět
Roger73
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 18. črc 2013 16:05:38

při callbacku se číslo musí vyťukávat opakovaně

Příspěvek od Roger73 »

Dobrý den, píší zde, protože při volání přes callback mi systém opakovaně (už se to děje delší dobu) odmítá vytočit některá čísla, především pražské pevné linky začínající na 2.
Vypadá to tak, že většinou musím dané číslo vytukat klidně třikrát nebo čtyřikrát, než se zbavím chybové hlášky "Odorik neumožňuje..." a číslo se začne vytáčet, což je opravdu velice nepříjemné. S kreditem to nesouvisí, také číslo je vždy prokazatelně celé vyťukané na klávesnici, a děje se mi to na více mobilech. Nechápu, jak je možné, že při jednom pokusu systém číslo neakceptuje a při opakovaném pokusu ho normálně vytočí.

Jednak to samozřejmě nepříjemně zdržuje a taky mne to už stálo zbytečně hodně peněz navíc, které mi asi nikdo nevrátí. Nakonec se potom vlastně téměř stírá ta cenová výhoda a prakticky volám za ceny běžné predplacenky, jenom se k tomu navíc rozčiluju.

Myslím si, že se to určitě musí stávat i jiným uživatelům. Můžete to potvrdit?
A je možné tuto závadu callbacku odstranit? Díky
Roger73
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 18. črc 2013 16:05:38

Re: při callbacku se číslo musí vyťukávat opakovaně

Příspěvek od Roger73 »

a BTW v 16:30 v pondělí chat nebyl aktivní.
Roger73
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 18. črc 2013 16:05:38

Re: při callbacku se číslo musí vyťukávat opakovaně

Příspěvek od Roger73 »

Hm, žádná reakce, nikde nic. Tak buď jsou pracovníci Odorika na dovolené nebo je nezajímá, jak jejich služby fungují.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: při callbacku se číslo musí vyťukávat opakovaně

Příspěvek od xsouku04 »

Podle toho, co vím, hodně záleží na tom, jaký máte telefon. Většině se to nestává vůbec.

Pokud voláte opakovaně stejná čísla, nejjednodušší řešení je si je uložit do rychlých kontaktů/voleb nebo použít přednastavená zpětná volání.
Takto se problém obejde. Pokud ale voláte pokaždé jiné číslo, o dobrém řešení nevím. Leda pokud máte data, tak se nechat spojovat pomocí naší aplikace přes data.
jaara
Příspěvky: 35
Registrován: úte 08. dub 2014 10:49:48

Re: při callbacku se číslo musí vyťukávat opakovaně

Příspěvek od jaara »

Nikdy jsem se tímto problémem nesetkal a že už jsem tady hezkých pár let!
Roger73
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 18. črc 2013 16:05:38

Re: při callbacku se číslo musí vyťukávat opakovaně

Příspěvek od Roger73 »

Díky. No pokud vím, tak se mi to děje na více telefonech, dotykových i tlacitkovych. Já bych řekl, že to na telefonu vůbec nezáleží, protože to číslo je vždycky asi prokazatelně vyťukáno.
Nevím, jestli se to děje u rychlých kontaktů, možná ne, ale ty teď moc nepoužívám
Odpovědět