CallingCredit - neomezené volání v ČR za paušál 3€

Diskuze o telefonování a telefonních službách, rady, návody, připomínky, ...

CallingCredit - neomezené volání v ČR za paušál 3€

Příspěvekod cizo » pon 01. lis 2021 3:05:31

CallingCredit (a některé další klony Dellmont) zprovoznil neomezené volání na pevná i mobilní čísla v ČR za měsíční paušál 3 EUR. Při použití jejich mobilní aplikace MobileVOIP má praktický význam služba VoIPCall (vyžaduje stabilní internetové připojení i méně než 1 Mbit/s po celou dobu hovoru) nebo CallBack (zde postačí i nepříliš kvalitní internetové přípojení pouze po krátkou dobu k odeslání dat pro sestavení spojení, vlastní hovor využívá hlasovou službu bez nutnosti internetového připojení). Využití samozřejmě i pro různé VoIP telefony.
Platba kartou s třicetidenním opakováním, které lze zrušit. Ty 3 EUR jsou včetně DPH.
Naposledy upravil cizo dne úte 02. lis 2021 0:33:25, celkově upraveno 1
cizo

Re: CallingCredit - neomezené volání v ČR za paušál

Příspěvekod michaels » pon 01. lis 2021 10:48:23

Funguje tam CLIP?
michaels

Re: CallingCredit - neomezené volání v ČR za paušál

Příspěvekod cizo » pon 01. lis 2021 11:49:34

michaels píše:Funguje tam CLIP?

CLIP funguje s ověřenými čísly pomocí ověřovací SMS nebo ověřovacího volání. je možno nastavit cca 5 čísel, mezi nimi lze přepínat.
cizo

Re: CallingCredit - neomezené volání v ČR za paušál 3€

Příspěvekod patrice » pon 08. lis 2021 14:38:38

cizo píše:CallingCredit (a některé další klony Dellmont) zprovoznil neomezené volání na pevná i mobilní čísla v ČR za měsíční paušál 3 EUR. Při použití jejich mobilní aplikace MobileVOIP má praktický význam služba VoIPCall (vyžaduje stabilní internetové připojení i méně než 1 Mbit/s po celou dobu hovoru) nebo CallBack (zde postačí i nepříliš kvalitní internetové přípojení pouze po krátkou dobu k odeslání dat pro sestavení spojení, vlastní hovor využívá hlasovou službu bez nutnosti internetového připojení). Využití samozřejmě i pro různé VoIP telefony.
Platba kartou s třicetidenním opakováním, které lze zrušit. Ty 3 EUR jsou včetně DPH.

Ať hledám, jak hledám, nikde nemůžu volbu neomezeného volání za 3€ najít...
patrice

Příspěvekod patrice » úte 09. lis 2021 15:20:58

Zapatral jsem a zjistil jsem, ze tato volba je jen pro zvané. Takze neni vubec jiste kdy a jestli vubec pozvanku dostanu.
patrice

Příspěvekod doubleclutcher » čtv 11. lis 2021 14:52:42

Na stránce https://www.callingcredit.com/country_subscriptions/info uvádějí, že pokud si uživatel aktivuje automatické doplňování kreditu z PayPalu nebo z kreditky, bude mít možnost volat v rámci jedné vybrané země za malý paušální měsíční poplatek.
doubleclutcher

Příspěvekod cizo » sob 13. lis 2021 23:44:52

doubleclutcher píše:Na stránce https://www.callingcredit.com/country_subscriptions/info uvádějí, že pokud si uživatel aktivuje automatické doplňování kreditu z PayPalu nebo z kreditky, bude mít možnost volat v rámci jedné vybrané země za malý paušální měsíční poplatek.

Aktivované doplňování kreditu jsem neměl, jenom jsem měl založen účet a na něm kredit cca 6€. Po přihlášení se mi vlevo nahoře objevilo "Subscriptions: 0 active". Po rozkliknutí se objevila nabídka na volání do českých mobilů i stabilů za 3€ na měsíc.

12.jpg
12.jpg (31.33 KiB) Zobrazeno 6174 krát

Zaplatil jsem kartou s obnovením platby po měsíci a bylo to. To obnovování jde pak zrušit. Jestli ta možnost je pro všechny, kteří mají nějaký kredit nebo jenom pro šťastlivce, nemohu ověřit.

21.jpg
21.jpg (73.52 KiB) Zobrazeno 6172 krát
cizo

Zpět na odorik.cz