Stránka 1 z 1

CallingCredit - neomezené volání v ČR za paušál 3€

PříspěvekNapsal: pon 01. lis 2021 3:05:31
od cizo
CallingCredit (a některé další klony Dellmont) zprovoznil neomezené volání na pevná i mobilní čísla v ČR za měsíční paušál 3 EUR. Při použití jejich mobilní aplikace MobileVOIP má praktický význam služba VoIPCall (vyžaduje stabilní internetové připojení i méně než 1 Mbit/s po celou dobu hovoru) nebo CallBack (zde postačí i nepříliš kvalitní internetové přípojení pouze po krátkou dobu k odeslání dat pro sestavení spojení, vlastní hovor využívá hlasovou službu bez nutnosti internetového připojení). Využití samozřejmě i pro různé VoIP telefony.
Platba kartou s třicetidenním opakováním, které lze zrušit. Ty 3 EUR jsou včetně DPH.

Re: CallingCredit - neomezené volání v ČR za paušál

PříspěvekNapsal: pon 01. lis 2021 10:48:23
od michaels
Funguje tam CLIP?

Re: CallingCredit - neomezené volání v ČR za paušál

PříspěvekNapsal: pon 01. lis 2021 11:49:34
od cizo
michaels píše:Funguje tam CLIP?

CLIP funguje s ověřenými čísly pomocí ověřovací SMS nebo ověřovacího volání. je možno nastavit cca 5 čísel, mezi nimi lze přepínat.

Re: CallingCredit - neomezené volání v ČR za paušál 3€

PříspěvekNapsal: pon 08. lis 2021 14:38:38
od patrice
cizo píše:CallingCredit (a některé další klony Dellmont) zprovoznil neomezené volání na pevná i mobilní čísla v ČR za měsíční paušál 3 EUR. Při použití jejich mobilní aplikace MobileVOIP má praktický význam služba VoIPCall (vyžaduje stabilní internetové připojení i méně než 1 Mbit/s po celou dobu hovoru) nebo CallBack (zde postačí i nepříliš kvalitní internetové přípojení pouze po krátkou dobu k odeslání dat pro sestavení spojení, vlastní hovor využívá hlasovou službu bez nutnosti internetového připojení). Využití samozřejmě i pro různé VoIP telefony.
Platba kartou s třicetidenním opakováním, které lze zrušit. Ty 3 EUR jsou včetně DPH.


Ať hledám, jak hledám, nikde nemůžu volbu neomezeného volání za 3€ najít...

Re: CallingCredit - neomezené volání v ČR za paušál 3€

PříspěvekNapsal: úte 09. lis 2021 15:20:58
od patrice
Zapatral jsem a zjistil jsem, ze tato volba je jen pro zvané. Takze neni vubec jiste kdy a jestli vubec pozvanku dostanu.

Re: CallingCredit - neomezené volání v ČR za paušál 3€

PříspěvekNapsal: čtv 11. lis 2021 14:52:42
od doubleclutcher
Na stránce https://www.callingcredit.com/country_subscriptions/info uvádějí, že pokud si uživatel aktivuje automatické doplňování kreditu z PayPalu nebo z kreditky, bude mít možnost volat v rámci jedné vybrané země za malý paušální měsíční poplatek.

Re: CallingCredit - neomezené volání v ČR za paušál 3€

PříspěvekNapsal: sob 13. lis 2021 23:44:52
od cizo
doubleclutcher píše:Na stránce https://www.callingcredit.com/country_subscriptions/info uvádějí, že pokud si uživatel aktivuje automatické doplňování kreditu z PayPalu nebo z kreditky, bude mít možnost volat v rámci jedné vybrané země za malý paušální měsíční poplatek.

Aktivované doplňování kreditu jsem neměl, jenom jsem měl založen účet a na něm kredit cca 6€. Po přihlášení se mi vlevo nahoře objevilo "Subscriptions: 0 active". Po rozkliknutí se objevila nabídka na volání do českých mobilů i stabilů za 3€ na měsíc.

12.jpg
12.jpg (31.33 KiB) Zobrazeno 6177 krát

Zaplatil jsem kartou s obnovením platby po měsíci a bylo to. To obnovování jde pak zrušit. Jestli ta možnost je pro všechny, kteří mají nějaký kredit nebo jenom pro šťastlivce, nemohu ověřit.

21.jpg
21.jpg (73.52 KiB) Zobrazeno 6175 krát