Nefunkční linka - zaslat

Diskuze o telefonování a telefonních službách, rady, návody, připomínky, ...
Odpovědět
SlovacekJ
Příspěvky: 2
Registrován: stř 09. úno 2022 9:08:12

Nefunkční linka - zaslat

Příspěvek od SlovacekJ »

Dobrý den,
Nefunguje nám od včerejšího restartu volání s hláškou Volané číslo není v tuto chvíli dostupné.

Na linku jsem se nedovolal, tak snad tady to bude rychlejší.

Děkuji předem.
Uživatelský avatar
misa
Příspěvky: 268
Registrován: sob 06. říj 2012 19:48:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkční linka - zaslat

Příspěvek od misa »

Dobrý den,
můžete nám prosím na kontakt(zavinac)odorik.cz poslat ID takového hovoru ( http://www.odorik.cz/w/hlaseni_problemu )? Podle našeho testování hláška funguje.
Děkuji.
SlovacekJ
Příspěvky: 2
Registrován: stř 09. úno 2022 9:08:12

Re: Nefunkční linka - zaslat

Příspěvek od SlovacekJ »

Tak nakonec problem solved.
Zjistili jsme chybejici registraci linky u provozovatele sluzeb (Daktela) a po následném telefonátu již vše funguje.

Díky,
jimisoft
Příspěvky: 71
Registrován: pát 24. kvě 2013 18:40:12

Re: Nefunkční linka - zaslat

Příspěvek od jimisoft »

Dobrý den, od minulého týdne mi nefunguje volání z jiných sítí u linky 700278 (603 454 361), volání přicházející z Odoriku funguje normálně. Rovněž volání ze stejného čísla na jiný telefon u Odoriku funguje i zvoní normálně . Viz volání ID 476664405 a 476664967, kdy se neozve telefon, ale na obrazovce je ale volání vidět. Volání nefunguje ani ze sítí O2 ani VOIP.
Děkuji za prověření
Milan Jiřička
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkční linka - zaslat

Příspěvek od xsouku04 »

jimisoft píše:Dobrý den, od minulého týdne mi nefunguje volání z jiných sítí u linky 700278 (603 454 361), volání přicházející z Odoriku funguje normálně. Rovněž volání ze stejného čísla na jiný telefon u Odoriku funguje i zvoní normálně . Viz volání ID 476664405 a 476664967, kdy se neozve telefon, ale na obrazovce je ale volání vidět. Volání nefunguje ani ze sítí O2 ani VOIP.
Děkuji za prověření
Milan Jiřička
Díval jsem se na hovory ID 476664405 a 476664967, vypadají normálně, zvukové pakety proudily po celou dobu "zvonění".
Vám nejdou příchozí hovory na mobil? Vám též nejdou dělat odchozí hovory z mobilu?
Můžete trochu lépe popsat, co se stane, když to nejde? Slyšíte nějakou hlášku, nebo to něco píše? A jak přesně z čeho na co voláte.
jimisoft
Příspěvky: 71
Registrován: pát 24. kvě 2013 18:40:12

Re: Nefunkční linka - zaslat

Příspěvek od jimisoft »

Dobrý den, dnes bylo odstraněno, pomohlo vyjmutí a vrácení karty a nastavení zvuků po kontrole systému (s telefonem údajně nikdo nic neprováděl a nenastavoval, ke změně stanoviska nepomohla ani hádka jako za svobodna). Děkuji za pomoc a Váš věnovaný ztracený čas.
Přeji hezký zbytek dne.
Odpovědět