odorik.exe

Diskuze o telefonování a telefonních službách, rady, návody, připomínky, ...
Uživatelský avatar
peekaa
Příspěvky: 109
Registrován: stř 08. srp 2012 16:35:05

Re: odorik.exe

Příspěvek od peekaa »

Otvírám starou, dokonce svoji, diskuzi - jestli by tedy šlo, když v odorik.exe navolím, aby se spouštěla při startu windows sama a uložím pin http://prntscr.com/9g49hd , tak aby při startu windows se mi nezobrazovalo viditelně žádné okno. Nyní se zobrazí přihlašovací okno, které proběhne a je pak vidět telefon, který se musí ručně minimalizovat. Díky. Kdyby byl zástupce programu v menu "Spustit při startu", tak bych si snad i tam tu minimalizaci nějak nastavil, ale to spuštění při startu je řešeno asi jinak, asi přes služby, co já vím.
Uživatelský avatar
peekaa
Příspěvky: 109
Registrován: stř 08. srp 2012 16:35:05

Re: odorik.exe

Příspěvek od peekaa »

Tak jsem si stáhl Microsip, a ten to zvládá celkem vše dobře, tak odvolám co jsem přivolal... :-)
Díky
Forrrest
Příspěvky: 98
Registrován: ned 17. úno 2013 9:41:42

Re: odorik.exe

Příspěvek od Forrrest »

peekaa píše:Kdyby byl zástupce programu v menu "Spustit při startu", tak bych si snad i tam tu minimalizaci nějak nastavil
Zkusil jsem, nefunguje - nejdřív tam totiž skočí přihlaš. obrazovka a pak teprve okno aplikace. (Nebylo by špatné tu možnost přidat do nastavení.)
Dalo by se to obejít třeba nějakým skriptem, třeba v Autohotkey (jen tak rychle z hlavy):

Kód: Vybrat vše

run odorik.exe
winWaitActive, , odorik
sleep 2000
winMinimize, a
xsouku04 píše:Je to bohužel nedokonalost Odorik.exe programu. To co požadujete a tak jak to požadujete Odorik.exe neumí.
Pokud si program není schopen uložit a po opětovném spuštění znovu načíst část nastavení, může to dost snížit uživatelský komfort. ...což je právě tento případ. A přitom se jedná o takovou prostou věc, která by byla dodělaná za pár minut.

Jo, a jinak: Veselé Vánoce! :)
Odpovědět