odorik.exe

Diskuze o telefonování a telefonních službách, rady, návody, připomínky, ...
Uživatelský avatar
peekaa
Příspěvky: 109
Registrován: stř 08. srp 2012 16:35:05

odorik.exe

Příspěvek od peekaa »

Bylo by možné, aby se odorik.exe po startu windows pouštěl minimalizovaně (tedy v tray)? Bylo by možné, aby si pamatoval předchozí nastavení a nezapínal pořád "Test mikrofonu ozvěnou"? Díky.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: odorik.exe

Příspěvek od xsouku04 »

peekaa píše:Bylo by možné, aby se odorik.exe po startu windows pouštěl minimalizovaně (tedy v tray)? Bylo by možné, aby si pamatoval předchozí nastavení a nezapínal pořád "Test mikrofonu ozvěnou"? Díky.
Možné je si uložit PIN tak aby jste jej nemusel pokaždé po spuštění odorik.exe zadávat. Jak říct aplikaci ve Windows aby se spustila minimalizovaně nevím Windows nepoužívám. Asi by se v tomto případě mohl odorik.exe spouštět minimalizovaně automaticky.

Co se týče dotazu 2 tak bohužel test mikrofonu ozvěnou zatím nelze vypnout tak aby si to program pamatoval.

Po spuštění se vždy používá defaltní zvuková karta, což lze v případě potřeby změnit v nastavení windows. Program si totiž též nepamatuje.
Uživatelský avatar
peekaa
Příspěvky: 109
Registrován: stř 08. srp 2012 16:35:05

Re: odorik.exe

Příspěvek od peekaa »

Zkoušel jsem, aby minimalizování zařídil přímo Windows, ale nefungovalo.
O tom pamatování si voleb by snad stačilo, aby existoval nějaký ini soubor, kam by si program volby ukládal a při spuštění zase načítal.

Díky, pokud to půjde. Hlavně ta minimalizace po staru je důležitá, nechápu, jak to nemůže ostatním vadit, toto standardně dělají všechny programy, které se spouští po startu.
sedmy z peti

Re: odorik.exe

Příspěvek od sedmy z peti »

peekaa píše:Bylo by možné, aby se odorik.exe po startu windows pouštěl minimalizovaně (tedy v tray)? Bylo by možné, aby si pamatoval předchozí nastavení a nezapínal pořád "Test mikrofonu ozvěnou"? Díky.
Také hlasuji pro tuto připomínku a navíc, tedy pokud by to bylo možné v některé z dalších verzí programu bych uvítal možnost si hovor nahrát.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: odorik.exe

Příspěvek od xsouku04 »

sedmy z peti píše:
peekaa píše:Bylo by možné, aby se odorik.exe po startu windows pouštěl minimalizovaně (tedy v tray)? Bylo by možné, aby si pamatoval předchozí nastavení a nezapínal pořád "Test mikrofonu ozvěnou"? Díky.
Také hlasuji pro tuto připomínku a navíc, tedy pokud by to bylo možné v některé z dalších verzí programu bych uvítal možnost si hovor nahrát.
Možnost si hovor nahrát bude u nás na serveru. Hovor pak přijde emailem. Půjde to zapnout/vypnout i během samotného hovoru, nebo speciálním prefixem pro celý hovor.

Bohužel všechno je otázka kompromisu, protože náš čas je omezený.
jirbar
Příspěvky: 24
Registrován: úte 23. říj 2012 15:14:54

Re: odorik.exe

Příspěvek od jirbar »

peekaa píše:Zkoušel jsem, aby minimalizování zařídil přímo Windows, ale nefungovalo.
O tom pamatování si voleb by snad stačilo, aby existoval nějaký ini soubor, kam by si program volby ukládal a při spuštění zase načítal.

Díky, pokud to půjde. Hlavně ta minimalizace po staru je důležitá, nechápu, jak to nemůže ostatním vadit, toto standardně dělají všechny programy, které se spouští po startu.
Nemohu si pomoc. Uložené PIN v otevřeném EXE programu a pak na zástupci vyberu přes pravou myš Vlastnosti, vyberu Spustit, zadám Minimalizovaně a funguje (OS XP)
Uživatelský avatar
peekaa
Příspěvky: 109
Registrován: stř 08. srp 2012 16:35:05

Re: odorik.exe

Příspěvek od peekaa »

jirbar píše: Nemohu si pomoc. Uložené PIN v otevřeném EXE programu a pak na zástupci vyberu přes pravou myš Vlastnosti, vyberu Spustit, zadám Minimalizovaně a funguje (OS XP)
No mě teda ne. A dělám to přesně stejně (asi) jako vy. A taky mám xpsp3.

Taky bych se přimlouval, když už se bude do toho šahat, aby křížek nebo zavření s dotazem, ale minimalizování do tray oblasti.
sedmy z peti

Re: odorik.exe

Příspěvek od sedmy z peti »

Chtěl bych se zeptat, když se v programu odorik.exe dostanu do nastavení, a vyberu jako zvukové zařízení sluchátka s mikrofonem a chci aby i při dalších spuštěních odorik.exe byl nastaven na tyto sluchátka s mikrofonem, případně vyberu jiný kodek, než je defaultní. Co mám udělat aby mi to takto fungovalo? Vždy se mi totiž stane to, že si toto nastavím a při ukončení programu a následném spuštění jsou zase nastavení tak jako bych nic nezměnil.
Ve windows mám jako výchozí zařízení stolní reproduktory a nechci toto měnít. Chci prostě spustit odorik s tím že když v něm mám nastaveno zařízení na sluchátka a kodek který chci tak se i s tímto nastavením spustí.
Nebo jsem něco přehlédl a všem ostatním to takto funguje?
Používám windows 7 64 bit a v jiných voip programech tento problém nemám tam si nastavím zařízení, které chci používat a při opětovných spuštěních jsou tak nastavena.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: odorik.exe

Příspěvek od xsouku04 »

sedmy z peti píše:Chtěl bych se zeptat, když se v programu odorik.exe dostanu do nastavení, a vyberu jako zvukové zařízení sluchátka s mikrofonem a chci aby i při dalších spuštěních odorik.exe byl nastaven na tyto sluchátka s mikrofonem, případně vyberu jiný kodek, než je defaultní. Co mám udělat aby mi to takto fungovalo? Vždy se mi totiž stane to, že si toto nastavím a při ukončení programu a následném spuštění jsou zase nastavení tak jako bych nic nezměnil.
Ve windows mám jako výchozí zařízení stolní reproduktory a nechci toto měnít. Chci prostě spustit odorik s tím že když v něm mám nastaveno zařízení na sluchátka a kodek který chci tak se i s tímto nastavením spustí.
Nebo jsem něco přehlédl a všem ostatním to takto funguje?
Používám windows 7 64 bit a v jiných voip programech tento problém nemám tam si nastavím zařízení, které chci používat a při opětovných spuštěních jsou tak nastavena.
Je to bohužel nedokonalost Odorik.exe programu. To co požadujete a tak jak to požadujete Odorik.exe neumí.
Návštěvník

pozor SJphone 1.65 je plný Spyware

Příspěvek od Návštěvník »

SJphone 1.65. při kontrole norton safeweb odkaz níže nalezl 5 Spyware
je tato aplikace bezpečná? odkud stahovat bezpečně? dá odorik.cz na své stránky vyčištěnou verzi tohoto programu?
to jsou otázky jde o bezpečný program či jenom stáhnout od jinud děkuji za rady a názory.
odorik.cz by snad nic špatného zákazníkům nedoporučoval

http://safeweb.norton.com/report/show?u ... 5.2637.exe
Odpovědět