Aplikace na automatické zpětné volání pro Windows Mobile

Jak ovládat Odorik a používat služby pomocí speciálních programů a aplikací.
Odpovědět
JPT
Příspěvky: 323
Registrován: sob 03. lis 2012 22:21:05

Aplikace na automatické zpětné volání pro Windows Mobile

Příspěvek od JPT »

Callback for Pocket PC 1.0

Aplikace automaticky vytáčí čísla z kontaktů a od tapnutí na kontakt už provede sama celý proces volání přes Callback až po spojení s číslem. To všechno bez připojení na internet.

Aplikace je ale bohužel placená (7 denní trial). Žádnou jinou takto funkční a navíc zdarma jsem nenašel.

Odkaz pro stažení na stránky v angličtině: http://handheld.softpedia.com/get/Syste ... 9284.shtml
Odkaz pro stažení a zakoupení v němčině: http://apps.downloadmix.de/download/det ... back/8855/

Firma, která vytvořila tu aplikaci už nefunguje, ale z těch německých stránek se to koupit dá. Odskoušeno pomocí PayPalu.
Aplikace odskoušena na Samsung Omnia 2 s Windows Mobile 6.5

Návod:
Aplikace se normálně nainstaluje.
Po nainstalování běží jako služba na pozadí. Nikde nemá žádnou ikonu pro spuštění. Startuje se automaticky při startu.

Funkční aplikace a její stav je zobrazen na obrazovce Dnes:

Obrázek . Obrázek

Nastavení se vyvolá přes "Nastavení->Systém->Instalované položky" které ale nevím, kde se normálně v systému nachází, protože Samsung si vytvořil vlastní nadstavbu i pro Nastavení.

Obrázek

Nastavení parametrů:
Záložka General:

Call Center = Číslo brány systému Objednání prozvoněním
SMS center = Číslo brány systému Objednání přes SMS
SMS Content = Partametry SMS pro objednání přes SMS
Send Digits = Asi parametry pro Callback bránu (Phone) = zkopíruje se zvolené číslo ze seznamu
Replace "+" = Je dobré ponechat 00 nebo změnit na 00 (např. +420 se změní na 00420)
Callback Type: Use Regular Callback = Callback prozvoněním / Use SMS callback = Calback pomocí SMS
Captute Calls = Kdy zachytit volání Callback brány ? Always = Vždy / Next call = Příští hovor / Never = Nikdy

Záložka Options:
Číselné parametry nedoporučuju měnit. Jedině, že by to nefungovalo.
Answer mode: Automatically / Manualy = Zvednout hovor Callback brány: Automaticky / Manuálně
Check Caller ID: = Zkontroluj číslo volajícího: Don´t check = Nekontroluj / Match dialed number = Zvedni pokud volá volané číslo / Match Call Center = Zvedni pokud volá Callback brána / Match SMS Center = Zvedni, pokud volá SMS brána

Obrázek . Obrázek
xsys
Příspěvky: 54
Registrován: stř 06. bře 2013 15:24:54
Bydliště: Brno

Re: Aplikace na automatické zpětné volání pro Windows Mobile

Příspěvek od xsys »

vypada jako bezva aplikace, konecne zas neco pro WM6, jen nevim platit za neco nekomu kdo uz neexistuje a s nulovou podporou :?:
JPT
Příspěvky: 323
Registrován: sob 03. lis 2012 22:21:05

Re: Aplikace na automatické zpětné volání pro Windows Mobile

Příspěvek od JPT »

Tak oni lidi většinou neplatí ani tomu kdo existuje. Prostě mě to nadchlo, funguje to, tak jsem to koupil.
xsys
Příspěvky: 54
Registrován: stř 06. bře 2013 15:24:54
Bydliště: Brno

Re: Aplikace na automatické zpětné volání pro Windows Mobile

Příspěvek od xsys »

jak potom pri volani volis jestli volat normalne nebo pres callback? a to nejen pro volani ze seznamu, ale take pri rucnim vytukani cisla?
JPT
Příspěvky: 323
Registrován: sob 03. lis 2012 22:21:05

Re: Aplikace na automatické zpětné volání pro Windows Mobile

Příspěvek od JPT »

Tak já chci volat vždy přes Callback, takže toto jsem nějak neřešil, aby to bylo uplně efektivní. Budeš muset jít do nastavení a nastavit Capture calls na Never nebo nainstalovat/najít něco co ti deaktivuje službu buď nějaký manažer služeb nebo to napsat do dávkového souboru a vytvořit pro něj zástupce jestli to funguje jako na klasickém Windows. To teď z hlavy nevím.

A funguje to i při ručním vyťukání čísla.
JPT
Příspěvky: 323
Registrován: sob 03. lis 2012 22:21:05

Re: Aplikace na automatické zpětné volání pro Windows Mobile

Příspěvek od JPT »

Pokud by člověk chtěl volat normálně a ne přes Callback a často to měnit, tak nejjednoduší řešení bude vytvořit si 2 soubory registru a knim 2 zástupce a ty pak nakopírovat kam je libo. Jeden pro zapnutí a druhý pro vypnutí. Změnou hodnot v registru se změní nastavení fungování aplikace buď na Vždy (Always) nebo na Nikdy (Never).

Pak to vypadá asi takto v Total Commanderu a v SPB Mobile Shelu:

Obrázek . Obrázek

Obsah souboru registru "Callback OFF.reg"

Kód: Vybrat vše

REGEDIT4

[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Mobiion\Callback]
"CaptureType"=dword:00000002
"CallbackType"=dword:00000001
Obsah souboru registru "Callback ON.reg"

Kód: Vybrat vše

REGEDIT4

[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Mobiion\Callback]
"CaptureType"=dword:00000000
"CallbackType"=dword:00000000
Soubory registru se dají normálně vytvořit např. pomocí Notepadu ve windows a tušímže musí být uloženy v kódování ANSI a musí mít příponu ".reg"

Obsah souboru zástupce "Callback OFF.lnk"

Kód: Vybrat vše

59#"\Windows\Nabídka Start\Programy\Callback\Callback OFF.reg"
Obsah souboru zástupce "Callback ON.lnk"

Kód: Vybrat vše

58#"\Windows\Nabídka Start\Programy\Callback\Callback ON.reg"
Soubory zástupce musí obsahovat přesnou cestu souboru i se souborem, takže je to jen příklad, každý si musí napsat svoji cestu k souborům .reg.
Vytvořit zástupce přímo ze souboru pro který má být zástupce vytvořený umožňuje např. Total Commander pro Windows Mobile.

EDIT: Přidal jsem pár hodnot do těch obsahů .reg souborů se kterýma to bude fungovat. Zjistil jsem, že to nefungovalo i když to prva vypadalo, že jo, ale nepoužíval jsem to, tak jsem to zjistil až teď.
Naposledy upravil(a) JPT dne sob 26. říj 2013 19:48:41, celkem upraveno 1 x.
xsys
Příspěvky: 54
Registrován: stř 06. bře 2013 15:24:54
Bydliště: Brno

Re: Aplikace na automatické zpětné volání pro Windows Mobile

Příspěvek od xsys »

to je vymakany, vyzkousim :)
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Aplikace na automatické zpětné volání pro Windows Mobile

Příspěvek od xsouku04 »

Zdravím, všiml jsem si, že jste tohle mnou založené téma zařadili do "Odorik API", ale ono to nepoužívá Vaše API, tak by to bylo lepší spíš zařadit do "VoIP Software", protože je to samostatný software, který automaticky vytáčí Callback číslo a pak automaticky vyplňuje volané číslo (asi) pomocí DMTF kódů. Díky.
Pardón, zkusím to tedy nechat na obou místech, abych nerušil staré odkazy.
JPT
Příspěvky: 323
Registrován: sob 03. lis 2012 22:21:05

Re: Aplikace na automatické zpětné volání pro Windows Mobile

Příspěvek od JPT »

xsouku04 píše:
Zdravím, všiml jsem si, že jste tohle mnou založené téma zařadili do "Odorik API", ale ono to nepoužívá Vaše API, tak by to bylo lepší spíš zařadit do "VoIP Software", protože je to samostatný software, který automaticky vytáčí Callback číslo a pak automaticky vyplňuje volané číslo (asi) pomocí DMTF kódů. Díky.
Pardón, zkusím to tedy nechat na obou místech, abych nerušil staré odkazy.
No já jsem si až pak přečetl popis sekcí a podle toho se to fakt hodí sem do "Odorik API" jsem Vám pak psal soukromou zprávu, že jsem to popoletl... Nechte to, kde to uznáte za vhodné.
Odpovědět