Odorik virtuálním mobilním operátorem

Podrobnější technické novinky a vůbec novinky a postřehy z VoIP.
Odpovědět
Uživatelský avatar
enigmatic
Příspěvky: 194
Registrován: stř 31. říj 2012 13:29:52

Re: Odorik virtuálním mobilním operátorem

Příspěvek od enigmatic »

Takže kvůli tady té hlášce "Připravujeme SIM karty a čísla pod sítí Vodafone." jsem Odoriku psal e-mail.
romsur
Příspěvky: 32
Registrován: stř 17. črc 2013 12:27:02
Bydliště: Praha

Re: Odorik virtuálním mobilním operátorem

Příspěvek od romsur »

Půjdou vrátit SIM karty T-mobile (nepoužité, neregistrované), kdyby mi více vyhovavala nová nabídka Odorik v síti Vodafone?
jimisoft
Příspěvky: 71
Registrován: pát 24. kvě 2013 18:40:12

Re: Odorik virtuálním mobilním operátorem

Příspěvek od jimisoft »

Teď jsem se ztratil, co má ta hláška společného s Odorikem?

Odesláno z mého GT-I9505 pomocí Tapatalk 4
Uživatelský avatar
Zedna
Příspěvky: 736
Registrován: stř 04. dub 2012 0:57:53

Re: Odorik virtuálním mobilním operátorem

Příspěvek od Zedna »

Uživatelský avatar
enigmatic
Příspěvky: 194
Registrován: stř 31. říj 2012 13:29:52

Re: Odorik virtuálním mobilním operátorem

Příspěvek od enigmatic »

jimisoft píše:Teď jsem se ztratil, co má ta hláška společného s Odorikem?
Odesláno z mého GT-I9505 pomocí Tapatalk 4
Při migraci čísla k Odoriku to prostě nabízí již dořešenou migraci pod T-mobile --- Odorik a nabízí to i záložku Vodafone --- Odorik. Stačí se podívat. Možná sem někdo časem dá sejmutou obrazovku.
Uživatelský avatar
enigmatic
Příspěvky: 194
Registrován: stř 31. říj 2012 13:29:52

Re: Odorik virtuálním mobilním operátorem

Příspěvek od enigmatic »

romsur píše:Půjdou vrátit SIM karty T-mobile (nepoužité, neregistrované), kdyby mi více vyhovavala nová nabídka Odorik v síti Vodafone?
Na to jsem se v tom mailu taky samozřejmě ptal. Doma mi leží čtyři nepoužité a neregistrované SIM karty. Až mi odpoví na mail tak to sem pověsím. Jestli to samozřejmě nebude tajná informace.
ViR
Příspěvky: 1327
Registrován: sob 30. črc 2011 10:50:06

Re: Odorik virtuálním mobilním operátorem

Příspěvek od ViR »

romsur píše:Půjdou vrátit SIM karty T-mobile (nepoužité, neregistrované), kdyby mi více vyhovavala nová nabídka Odorik v síti Vodafone?
Máte-li na mysli SIMkarty Odoriku pro použití v síti T-Mobile, s tím, že byste využil případnou připravovanou a nyní testovanou odoričí službu v síti Vodafone, tak (vzhledem k tomu, že ty SIMky budou v pořádku) by vrácení a výměně SIM snad nemělo nic bránit. Ale samozřejmě je tu otázka třeba nějakého drobného "manipulačního poplatku", protože to patrně zaměstná několik lidí (v obchodě a v účtárně). K tomu se ale určitě někdo z Odoriku vyjádří kompetentněji..
romsur
Příspěvky: 32
Registrován: stř 17. črc 2013 12:27:02
Bydliště: Praha

Re: Odorik virtuálním mobilním operátorem

Příspěvek od romsur »

ViR píše:
romsur píše:Půjdou vrátit SIM karty T-mobile (nepoužité, neregistrované), kdyby mi více vyhovavala nová nabídka Odorik v síti Vodafone?
Máte-li na mysli SIMkarty Odoriku pro použití v síti T-Mobile, s tím, že byste využil případnou připravovanou a nyní testovanou odoričí službu v síti Vodafone, tak (vzhledem k tomu, že ty SIMky budou v pořádku) by vrácení a výměně SIM snad nemělo nic bránit. Ale samozřejmě je tu otázka třeba nějakého drobného "manipulačního poplatku", protože to patrně zaměstná několik lidí (v obchodě a v účtárně). K tomu se ale určitě někdo z Odoriku vyjádří kompetentněji..
Ano SIM karty Odoriku, které jsem zakoupil při spuštění a pak jsem čekal na možnost přenosu čísla... (nyní jsem u Vodafonu), takže když jsem uviděl, že se připravuje Odorik-Vodafone, tak třeba bude výhodnější cena za přenos čísla... jinak cena za volání (denní poplatek + sazby za volání), která je nyní nastavena pro Odorik-Tmobile mi vyhovuje, takže kdyby ten přenos čísla byl cenově výhodnější, tak bych SIMkarty rád vyměnil (a klidně zaplatil manipulační poplatek, neboť chápu, že každý úkon něco stojí...)
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2581
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Odorik virtuálním mobilním operátorem

Příspěvek od Pitomec »

Odorik testuje připojení přes VF? No jestli to bude znamenat odchod od T-Mobile, tak to bude fakt "paráda". To jsem u toho VF mohl rovnou zůstat :-(
Obrázek
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8157
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Odorik virtuálním mobilním operátorem

Příspěvek od xsouku04 »

Pitomec píše:Odorik testuje připojení přes VF? No jestli to bude znamenat odchod od T-Mobile, tak to bude fakt "paráda". To jsem u toho VF mohl rovnou zůstat :-(
Budeme virtuál jak v síti T-mobile tak Vodafone. Bohužel ale bude nutné si předem rozmyslet, ve které chcete být síti.
A ceny budou trochu jiné, takže to může být rovněž důvod, co si vybrat.
Odpovědět