Roaming na SIM-ku od Odorik.cz

Potíže a možnosti při volání ze sim karet Odorik.cz
Odpovědět
ViR
Příspěvky: 1327
Registrován: sob 30. črc 2011 10:50:06

Re: Roaming na SIM-ku od Odorik.cz

Příspěvek od ViR »

Kabek píše:Když se mi někde nelíbí (něco, někdo), tak tam nelezu a nevnucuji se!
Třeba to mají "v popisu práce". Šíření FUD je celkem běžná marketingová technika. A třeba velcí operátoři ji vůči VoIP operátorům používali svého času celkem masově.
paty07
Příspěvky: 217
Registrován: úte 27. lis 2012 17:55:22

Re: Roaming na SIM-ku od Odorik.cz

Příspěvek od paty07 »

Kabek píše:Podobnost čistě náhodná: Petr II - Petr II nepřihlášen - 382868...... (Po přečtení jejich příspěvků bych se vsadil, když by to šlo, že mají genetickou vazbu...)

Nechápu, proč se tady angažují, mají-li jinde lepší, vstřícnější podmínky.

Když se mi někde nelíbí (něco, někdo), tak tam nelezu a nevnucuji se!
To, že má někdo na službu negativní názor neznamená, že ho nemůže napsat!
Kabek
Příspěvky: 644
Registrován: čtv 03. led 2013 19:44:30

Re: Roaming na SIM-ku od Odorik.cz

Příspěvek od Kabek »

Pak toho dotyčného lze jen politovat.... Takto bych se živit nechtěl.... Ale co, soudný člověk si jistě vybere dle svých potřeb. Tak, jako v životě, i zde platí: "Není člověk ten, aby se zavděčil všem!" Analogicky to platí i o službách.

Pěkný den Vám všem, co na tyto stránky s dobrým úmyslem přicházíte!


Z těch příspěvků není cítit pouze negace, já v tom vidím jistou zášť až aroganci. Ale, rád se i pletu....
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8169
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Roaming na SIM-ku od Odorik.cz

Příspěvek od xsouku04 »

Mimochodem, toto vlákno jsem nepromazával já, některé příspěvky zmizely samy. (Vymazal je předpokládám jejich autor) Tedy asi na to ohledně toho zastrašování s FUD něco bude.
Ono infiltrovat cizí fórum tak aby si toho nikdo nevšiml, je opravdu těžké.
Konstruktivní kritika i srovnání jsou vítány, ale když zde má někdo jen dva příspěvky a oba jsou podivně negativní je dost dobře možné, že je to právě tento případ.
Petr-II
Příspěvky: 67
Registrován: ned 30. pro 2012 12:23:24

Re: Roaming na SIM-ku od Odorik.cz

Příspěvek od Petr-II »

to Kabek: Seš na omylu, do tohoto tématu jsem nepřispíval až teď. Nějak jsi můj dotaz s "VIP" čísly nerozdýchal, že ti stále ležím v žaludku ... Ale klidně rozváděj konspirační teorie.
last7
Příspěvky: 8
Registrován: sob 20. črc 2013 13:27:49

Re: Roaming na SIM-ku od Odorik.cz

Příspěvek od last7 »

Nejake novinky?
Jedu do Chorvatska a rad bych volal pres Odorik-simku, bude to mozne a kolik me ot bude stat do CR?
ViR
Příspěvky: 1327
Registrován: sob 30. črc 2011 10:50:06

Re: Roaming na SIM-ku od Odorik.cz

Příspěvek od ViR »

last7 píše:Nejake novinky? Jedu do Chorvatska a rad bych volal pres Odorik-simku, bude to mozne a kolik me ot bude stat do CR?
Připojil bych se k dotazu na předpokládanou cenu roamingu (asi stačí i předběžný nástřel pro EU). A pro případ aktivace samozřejmě předpokládám písemnou smlouvu o poskytnutí "dalších doplňkových služeb".
helmut.niederman
Příspěvky: 1013
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: Roaming na SIM-ku od Odorik.cz

Příspěvek od helmut.niederman »

To já bych se taky přimluvil za aktivaci Roamingu, ale písemnou smlouvu raději ne to spíše vratná kauace, která by se zamrzla a odečetl z kreditu.
Pro mne by třeba ta vratná kauce mohla být 1 000,- Kč. Ale hovory v Roamingu by měl nastaven FUP limit, to znamená, že by mohl utrati max. 900,- Kč.
To by byl kompromis pro málo volající lidi.

TI, kteří potřebují se hodně vykecávat z roamingu bych navýšil kauci na částku 5 tisíc s FUP limitem 3 000,- Kč.

U datových služeb bych použil samostatnou kauci.
ViR
Příspěvky: 1327
Registrován: sob 30. črc 2011 10:50:06

Re: Roaming na SIM-ku od Odorik.cz

Příspěvek od ViR »

helmut.niederman píše:To já bych se taky přimluvil za aktivaci Roamingu, ale písemnou smlouvu raději ne to spíše vratná kauace, která by se zamrzla a odečetl z kreditu.
Bez písemné smlouvy, respektive jiného prokazatelného závazku konkrétního účastníka, že uhradí případné pohledávky operátora, by ta kauce/předplatné (která by měla být samozřejmostí!) musela být v řádech desítek tisíc, aby měl operátor alespoň trochu jistoty, že neprodělá kalhoty.... Ta Vámi nabízená tisícovka v některých případech může stačit jen na cca 10 minut minut hovoru, nebo nějaké 2,5 MB dat! :-)
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8169
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Roaming na SIM-ku od Odorik.cz

Příspěvek od xsouku04 »

ViR píše:
helmut.niederman píše:To já bych se taky přimluvil za aktivaci Roamingu, ale písemnou smlouvu raději ne to spíše vratná kauace, která by se zamrzla a odečetl z kreditu.
Bez písemné smlouvy, respektive jiného prokazatelného závazku konkrétního účastníka, že uhradí případné pohledávky operátora, by ta kauce/předplatné (která by měla být samozřejmostí!) musela být v řádech desítek tisíc, aby měl operátor alespoň trochu jistoty, že neprodělá kalhoty.... Ta Vámi nabízená tisícovka v některých případech může stačit jen na cca 10 minut minut hovoru, nebo nějaké 2,5 MB dat! :-)
Přesně tak, nyní, jak je to nastaveno, tak lze poměrně snadno nadělat velký účet (hlavně mimo země EU) a kauce 1000 Kč je spíše jen jako doplněk smlouvy.

Pro cestování si ale můžete pořídit SIM kartu Eurekago http://www.odorik.cz/obchod/kategorie/s ... estovatele

Podobné je to s těmi platebními smskami. To by také šlo pustit jen při podepsání písemné smlouvy.
Odpovědět