Nastavení SIP u Nokia C-06

Můžete využít jen část a nebo všechny služby co Odorik.cz nabízí přímo z Vašeho telefonu ?
Odpovědět
Adventurer
Příspěvky: 3
Registrován: pát 30. srp 2013 12:10:10

Nastavení SIP u Nokia C-06

Příspěvek od Adventurer »

Pomůže někdo, jak nastavit volání SIP u NOkia C-06? Tento telefon by měl umožnit SIP bez problémů (je podporován). Ale když zadám nastavení a připojení, nenabídne mi to internetové telefonování :( Jsou tam jen přístupové body, ale tam nevím, co zadat....Díky předem za radu. Zatím využívám odorik přes notebook, ale na mobilu by to bylo lepší....
odorik_brno
Příspěvky: 44
Registrován: ned 20. led 2013 18:11:03

Re: Nastavení SIP u Nokia C-06

Příspěvek od odorik_brno »

Dobrý den,
Vy jste stánul aplikaci do paměti telefonu:
http://developer.nokia.com/info/sw.noki ... tings.html
Adventurer
Příspěvky: 3
Registrován: pát 30. srp 2013 12:10:10

Re: Nastavení SIP u Nokia C-06

Příspěvek od Adventurer »

To je stáhnuto přes Nokia Ovi. Ale stále se nic neobjevilo v nastavení připojení. Takže, jak mám postupovat dál, poradíte?
odorik_brno
Příspěvky: 44
Registrován: ned 20. led 2013 18:11:03

Re: Nastavení SIP u Nokia C-06

Příspěvek od odorik_brno »

Po instalaci do paměti telefonu se měla objevit nová položka Advance VoIP settings:
Připojení-> Admin Settings, nastavení jsou podobné jako zde:
http://www.odorik.cz/w/nokiae52
Adventurer
Příspěvky: 3
Registrován: pát 30. srp 2013 12:10:10

Re: Nastavení SIP u Nokia C-06

Příspěvek od Adventurer »

Tak odorik se mi po dlouhém úsilí a dle návodu podařilo přidat. Až na to, že najít stáhnutou aplikaci trochu trvalo...U Nokia C06 je to totiž takto: Menu - Nastavení - Připojení - Nastavení admin (???!!!), dále Nastavení SIP.

NIcméně teď nejde nastavit internetový telefon podle Vašeho odkazu. Create New service neukazuje odorik. Ten je pouze ve VoIP services. Nevím, jak nastavit přístupový bod a také u Nastavení SIP mi to píše: Odorik.cz neregistrován.

Co se týče přístupového bodu, podle schématu mám zadat WLAN, podle videa zase paketová data :? Ale ať tam zkusím cokoliv, pořád to píše, že u Odorik nejsou žádné přístupové body....

V osobním účtu mám linku přiřazenu. Tak co s tím mám ještě dělat???? Tohle že má být jednoduchý telefon, který podporuje VoIP???? Několik hodin a stále nenastaveno.... :(
Odpovědět