Omezení portací mobilních čísel září 2013

Podrobnější technické novinky a vůbec novinky a postřehy z VoIP.
Odpovědět
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8161
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Omezení portací mobilních čísel září 2013

Příspěvek od xsouku04 »

BTjacker píše:Zdravim, dnes v 5 mi mely byt preneseny dve cisla od VF k Odoriku. Moje cislo ale nefunguje a cislo pritelkyne ktera je pryc pravdepodbne take ne. v sms byl cas prenosu 2 - 6 hod rano. Ani moje stara sim se neprihlasi. Je nutne jeste neco potvrdit v nastaveni? vytvoril jsem pouze dve linky a k nim pridal vlastni cislo. u obou obednavek je prenos cislo kompletni.
Takže nefunguje jak odorik tak vodafone ?
Uživatelský avatar
megacruiser
Administrátor
Příspěvky: 244
Registrován: stř 13. říj 2010 15:09:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Omezení portací mobilních čísel září 2013

Příspěvek od megacruiser »

BTjacker píše:Zdravim, dnes v 5 mi mely byt preneseny dve cisla od VF k Odoriku. Moje cislo ale nefunguje a cislo pritelkyne ktera je pryc pravdepodbne take ne. v sms byl cas prenosu 2 - 6 hod rano. Ani moje stara sim se neprihlasi. Je nutne jeste neco potvrdit v nastaveni? vytvoril jsem pouze dve linky a k nim pridal vlastni cislo. u obou obednavek je prenos cislo kompletni.
Dobrý den,
za komplikace se omlouváme. Problém jsme objevili před 8:00 a ihned jsme ho reportovali partnerovi. Od 8:52 by již všechny dnes aktivované SIM portované od Vodafone měly fungovat bez problémů. Zpoždění aktivace nových SIM karet bylo způsobeno interním problémem našeho partnera.
Pepes
Příspěvky: 19
Registrován: pon 04. dub 2011 15:10:44
Bydliště: Praha

Re: Omezení portací mobilních čísel září 2013

Příspěvek od Pepes »

Dobry den,
Portace byla vynikající, jen škoda, že to trvalo trochu déle než jsem čekal :-)

Menší chybička, drobná:
Drobná chybička.. Nebude lepší, tam dát jen Odorik ? Když se u .cz nevejde .z ?
Drobná chybička.. Nebude lepší, tam dát jen Odorik ? Když se u .cz nevejde .z ?
IMG_0001.PNG (34.71 KiB) Zobrazeno 3092 x
Nikde jsem nemohl najít cenu MMS na úvodní strance. Neplánuje se nějak tarif/služba jenom pro internet?
(Resp. http://www.novinky.cz/internet-a-pc/sof ... kolej.html )
Rád bych něco, jak jsem měl u T-mobilu paušál s internetem 100Mb FUP a když jsem ho vyčerpal, tak jsem stále mohl využívat internet a nemusel jsem nic připlácet, leč pomalu, ale aspoň něco.
Odpovědět