Zvolené téma neexistuje

Tipy a potíže s používáním tohoto fóra.
Odpovědět
Kristovec
Příspěvky: 1526
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Zvolené téma neexistuje

Příspěvek od Kristovec »

Toto se mi stalo uz vícekrát,naposledy u vlákna SLOVENSKÉ GEOGRAFICKÉ CÍSLO s poctem shlédnutí 790! Delá si ze mne legraci Odorik,nebo prohlízec mého jiz dost
opotrebovaného Samsunga Galaxy S? Mám ho uz 3 roky,a je to na nem opravdu znãt.

Jinak - budou dalsí klienti. O2 mení nasí firme ZAME IC program,a to,co nabízí Bonerix,dcera O2,
mne nezajímá,takze já i kamarádi ted pojedeme vyhradne pres Odorika.
Totiz,za 25 Kc je zdarma uz jen VPN,a vse ostatní stojí
1,20 Kc minuta.Zatímco int.Odorik + Twist Online = 0,80 Kc/min.
Takze,vsechno je jasné! :)
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvolené téma neexistuje

Příspěvek od xsouku04 »

Můžete být konkrétnější, jak jste narazil od odkaz na téma, které neexistuje.

Zatřiďuji vlákna do kategorií, ale původní vlákno by vždy mělo taktéž zůstat, právě kvůli té provázanosti vláken.
Dělám přesuny vláken s tím, že zůstane i "stínové vlákno", které umožní se k vláknu dostat pod původním odkazem.
Nic takového se mi zatím nestalo.
sonix
Příspěvky: 21
Registrován: ned 17. bře 2013 20:34:58

Re: Zvolené téma neexistuje

Příspěvek od sonix »

Ve foru vše funguje správně, ale pokud je odkaz na příspěvek fora z hlavní stránky (http://www.odorik.cz), tak se tato hláška občas zobrazí. Určitě nejde o chybu prohlížeče.
Zivan
Příspěvky: 79
Registrován: stř 21. pro 2011 15:28:51

Re: Zvolené téma neexistuje

Příspěvek od Zivan »

Nesedi tam id vlaken, tohle vlakno ma id 1944 a odkaz je spravne, ale ostatni odkazy do fora maji id posunute podle poctu radku - odkaz nad je id 1945, odkaz pod je 1943, 1942...atd.

Z hlavni stranky odorik.cz (id v odkazu na odorik.cz/id podle vyhledavani na foru):
Nokia E66 - návod. (id 1945/448)
Zvolené téma neexistuje (id 1944/1944)
neni spojeni na 1221 (id 1943/1798
clip na pevnou linku (id 1942/1461)
Slovenské geografické číslo (id 1941/1542)

A jestli to maji byt odkazy na vlakna s naposledy pridanymi prispevky, tak tam asi nema byt vlakno o nastaveni E66 s poslednim prispevkem pred rokem a trictvrte :)
jiri.filip
Příspěvky: 111
Registrován: ned 04. lis 2012 10:14:43

Re: Zvolené téma neexistuje

Příspěvek od jiri.filip »

p. Soukup: Toto se mi občas stávalo i před tím, než jste začal měnit strukturu fóra.
Pokud jsem chtěl jít na příspěvek z hlavní stránky Odoriku, občas se mi stalo, že se mi zobrazila hláška "Zvolené téma neexistuje".

Jestliže bylo v závorce vedle tématu 0 shlédnutí, dalo se to vysvětlit třeba tím, že chvíli trvá, než se obsah nového tématu odněkud někam "prolinkuje". I když by to bylo hodně divné ... . :D

Nicméně když už bylo dané téma podle čísla v závorce několikrát zobrazeno a přesto jsem dostával výše uvedenou hlášku :shock:, přestávalo to úplně dávat smysl.

Ovšem vzhledem k tomu, že po nějakém čase se dalo na nové téma prokliknout i z úvodní stránky, resp. ihned přímo z fóra, jsem na to neupozorňoval. Navíc když máte tolik věcí k dotažení. Třeba roaming. ;)
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvolené téma neexistuje

Příspěvek od xsouku04 »

jiri.filip píše:p. Soukup: Toto se mi občas stávalo i před tím, než jste začal měnit strukturu fóra.
Pokud jsem chtěl jít na příspěvek z hlavní stránky Odoriku, občas se mi stalo, že se mi zobrazila hláška "Zvolené téma neexistuje".

Jestliže bylo v závorce vedle tématu 0 shlédnutí, dalo se to vysvětlit třeba tím, že chvíli trvá, než se obsah nového tématu odněkud někam "prolinkuje". I když by to bylo hodně divné ... . :D

Nicméně když už bylo dané téma podle čísla v závorce několikrát zobrazeno a přesto jsem dostával výše uvedenou hlášku :shock:, přestávalo to úplně dávat smysl.

Ovšem vzhledem k tomu, že po nějakém čase se dalo na nové téma prokliknout i z úvodní stránky, resp. ihned přímo z fóra, jsem na to neupozorňoval. Navíc když máte tolik věcí k dotažení. Třeba roaming. ;)
Děkuji, to jsem nevěděl, opravíme to.

Update: Opraveno.
jiri.filip
Příspěvky: 111
Registrován: ned 04. lis 2012 10:14:43

Re: Zvolené téma neexistuje

Příspěvek od jiri.filip »

Dobrý den,

jestli jste to skutečně opravili, tak "se" to zase rozbilo.

Dnes opět z titulní strany Odoriku nešel otevřít příspěvek "Přehled všech pohybů na účtu". Obvyklá chybová hláška v tomto případě: "Zvolené téma neexistuje".

Věřím, že se podaří definitivní oprava na 2.pokus.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvolené téma neexistuje

Příspěvek od xsouku04 »

jiri.filip píše:Dobrý den,

jestli jste to skutečně opravili, tak "se" to zase rozbilo.

Dnes opět z titulní strany Odoriku nešel otevřít příspěvek "Přehled všech pohybů na účtu". Obvyklá chybová hláška v tomto případě: "Zvolené téma neexistuje".

Věřím, že se podaří definitivní oprava na 2.pokus.
Aha to bylo tím, že příspěvek nebyl schválený. Příspěvky nových uživatelů se schvalují, aby se zamezilo spamování. Díky za nahlášení.
MaT
Příspěvky: 364
Registrován: pát 29. bře 2013 14:35:14

Re: Zvolené téma neexistuje

Příspěvek od MaT »

S něčím podobným se setkávám dodnes - obvykle když se nějaké nové téma objeví na hlavní stránce (www.odorik.cz) - odkaz má vést do fóra, ale objeví se hláška o neplatném tématu. Pokud je problém s tím, že téma musí nejprve někdo schválit, nebylo by možné to udělat tak, aby se na hlavní stránce dosud neschválená témata neobjevovala?
Uživatelský avatar
Largon
Příspěvky: 448
Registrován: pon 07. lis 2011 10:14:09

Re: Zvolené téma neexistuje

Příspěvek od Largon »

Díky za upozornění, udělali jsme úpravy, aby byla zatím neschválená vlákna odfiltrována.
Odpovědět