presmerovanie z O2 na odorika

Můžete využít jen část a nebo všechny služby co Odorik.cz nabízí přímo z Vašeho telefonu ?
Odpovědět
nodornorton
Příspěvky: 2
Registrován: úte 26. lis 2013 19:21:56

presmerovanie z O2 na odorika

Příspěvek od nodornorton »

dobry den, snazim sa nastavit presmerovanie zo svojej O2 karty v case ked som mimo siete na vlastne telefonne cislo u odorika.
zatial som skusal tieto moznosti:
**62*91011----#
**62*0042091011----#
**62*+42091011----#
vzdy mi to vsak vyhodilo error (iphone5, ios7)

dakujem za pomoc, ph
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: presmerovanie z O2 na odorika

Příspěvek od xsouku04 »

A pokud zadáte jiné číslo než v síti odorik, tak to chybu nevyhodí?

Návod jsem našel zde http://www.o2.cz/osobni/203298-volani/10608-pokyny.html
Vypadá to, že to máte správně.

A okamžité přesměrování funguje?

**21*[telefonní číslo]#
ViR
Příspěvky: 1327
Registrován: sob 30. črc 2011 10:50:06

Re: presmerovanie z O2 na odorika

Příspěvek od ViR »

Mám pocit, pokud se tedy něco nezměnilo, že u O2 a T-Mobile (na rozdíl od Oskara/Vodafone) nebylo nikdy přesměrování z předplacené karty umožněno. Šlo to jen u paušálních tarifů.
nodornorton
Příspěvky: 2
Registrován: úte 26. lis 2013 19:21:56

Re: presmerovanie z O2 na odorika

Příspěvek od nodornorton »

okamzite presmerovanie nefunguje tiez, na ziadne cislo. vyzera to tak ze to skutocne nepodporuju u predplatenych kariet. spytam sa este u O2. dakujem za pomoc
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: presmerovanie z O2 na odorika

Příspěvek od helmut.niederman »

ViR píše:Mám pocit, pokud se tedy něco nezměnilo, že u O2 a T-Mobile (na rozdíl od Oskara/Vodafone) nebylo nikdy přesměrování z předplacené karty umožněno. Šlo to jen u paušálních tarifů.
Ten pocit máte naprosto oprávněný, bohužel jsou to ještě bývalé praktiky Eurotelu a Paegasu, kdy nešlo nastavovat přesměrování na Twistu. Bohužel tyto nešvary a praktiky zůstaly do dnešních dob. Dříve za funkce blokování a přesměrování hovorů platily poplatky, dneska už tomu tak není, ale na druhou stranu, je to zamezené u předplacenek. Tam se nic nezměnilo. Jediný Oskar-Vodafone nabízí blokování a přesměrování hovorů. Virtuálové s tím nic nenadělají.
Odpovědět