Callback problémy a Android

Můžete využít jen část a nebo všechny služby co Odorik.cz nabízí přímo z Vašeho telefonu ?
Odpovědět
dobrrak
Příspěvky: 8
Registrován: sob 14. pro 2013 14:13:05

Callback problémy a Android

Příspěvek od dobrrak »

Dnes se mi podařilo vyřešit problém na telefonu Samsung Galaxy SII, při hledání příčiny jsem ale zjistil, že tím trpí také pár dalších telefonů. Při používání callbacku telefon špatně odesílá DTMF tóny a ústředna Vás nespojí správně. Konkrétně dělá to, že při jednom stisku čísla odešle tónů několik. Například zadám číslo 123456789 a ústředna přijala 112223345556667788899. Naštěstí řešení není až tak složité. Vyřešilo to některé dílčí nastavení. Nevím, zda jsou potřeba nastavit všechna, ale zde je seznam změn se kterými vše funguje (vše je v nastavení hovorů):
1)TTY mód - Vypnout
2)DTMF tóny - Dlouhé
3)Zvuky klávesnice (Dial Pad) - Vypnout

Tak snad se to bude někomu hodit.
severak
Příspěvky: 18
Registrován: pon 24. čer 2013 13:55:33

Re: Callback problémy a Android

Příspěvek od severak »

Mám Nokii C6-00. Stáhnul jsem si do ní aplikaci na zpětné volání ODORIK pro Symbian.Jsem asi natvrdlej, poradí někdo, jak s tím pracovat. Kdo je volané číslo a kdo je moje číslo v této aplikaci? Dík.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Callback problémy a Android

Příspěvek od xsouku04 »

severak píše:Mám Nokii C6-00. Stáhnul jsem si do ní aplikaci na zpětné volání ODORIK pro Symbian.Jsem asi natvrdlej, poradí někdo, jak s tím pracovat. Kdo je volané číslo a kdo je moje číslo v této aplikaci? Dík.
Hovor na číslo: - tam dáte to číslo, se kterým chcete mluvit.

Hovor z čísla: - tam dáte to číslo, z kterého chcete volat.
Odpovědět