ozvěna

Je špatně slyšet ? Lze to řešit !
Uživatelský avatar
peekaa
Příspěvky: 109
Registrován: stř 08. srp 2012 16:35:05

ozvěna

Příspěvek od peekaa »

Když volám na jedno konkrétní číslo /pošlu kdyžtak přes pm/, tak slyším sám sebe v ozvěně a to dost, až je to nepříjemné. Čím to může být? Díky.
JPT
Příspěvky: 323
Registrován: sob 03. lis 2012 22:21:05

Re: ozvěna

Příspěvek od JPT »

[Joke]
No pokud to jediné číslo je Echo Test :-)
[/Joke]
Kabek
Příspěvky: 644
Registrován: čtv 03. led 2013 19:44:30

Re: ozvěna

Příspěvek od Kabek »

Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: ozvěna

Příspěvek od xsouku04 »

peekaa píše:Když volám na jedno konkrétní číslo /pošlu kdyžtak přes pm/, tak slyším sám sebe v ozvěně a to dost, až je to nepříjemné. Čím to může být? Díky.
Není to tím, že dotyčný používá třeba počítač s mikrofonem vedle reproduktorů?
Často to tak bývá u notebooků.
Pro volání přes internet doporučujeme sluchátka s mikrofonem.
Uživatelský avatar
peekaa
Příspěvky: 109
Registrován: stř 08. srp 2012 16:35:05

Re: ozvěna

Příspěvek od peekaa »

Ten komu volám velmi pravděpodobně používá klasický telefon, možná i nějaký starší.
Kabek
Příspěvky: 644
Registrován: čtv 03. led 2013 19:44:30

Re: ozvěna

Příspěvek od Kabek »

peekaa píše:Ten komu volám velmi pravděpodobně používá klasický telefon, možná i nějaký starší.
To by tak nevadilo. Jak to má zapojené? Je to VoIP přes bránu nebo klasika pevná po vedení od O2? Je-li to VoIP přes bránu, pak zkuste nastavit "volume" - snížit úroveň signálu z mikrofonu...
Uživatelský avatar
peekaa
Příspěvky: 109
Registrován: stř 08. srp 2012 16:35:05

Re: ozvěna

Příspěvek od peekaa »

to nedokáži až tak říci, je to jedna firma se kterou jednám a nemám a nemohu mít až tak detailní info.
Kabek
Příspěvky: 644
Registrován: čtv 03. led 2013 19:44:30

Re: ozvěna

Příspěvek od Kabek »

Hmm, to je pak neřešitelné. Nevím, z čeho voláte, ale čistě teoreticky - u Vašeho zařízení snížit hodnotu jiter buffer, pokud nemáte adaptabilní..., byť i ten se dá nastavit. To musí nastavit někdo, kdo ví, co dělá, a zná průměrné hodnoty Vašeho připojení. Jak se říká, napasovat to přesně na vaše internetové připojení, na jeho obvyklé hodnoty. Ve výsledku ale ozvěnu tímto nelze zcela potlačit.
Uživatelský avatar
Tydýt
Příspěvky: 50
Registrován: sob 01. úno 2014 20:40:06

Re: ozvěna

Příspěvek od Tydýt »

Pokud jsem dobře pochopil, tak ten problém je jen při volání na jedno konkrétní číslo a při hovorech na všechny ostatní čísla je vše v pořádku. Má ten zákazník více čísel, nebo jen to jedno ? Je ten problém jen ze sítě Odorik, nebo je jedno odkud se na to číslo volá?
Také mi nesedí odpovědi:
Ten komu volám velmi pravděpodobně používá klasický telefon, možná i nějaký starší.
a
to nedokáži až tak říci, je to jedna firma se kterou jednám a nemám a nemohu mít až tak detailní info.
Rozumím tomu tomu správně, že vlastně nic o druhé straně nevíte ? Teď se zopakuji, ale jeli to firma, skutečně nemají více čísel a odkud, přes co vlastně voláte vy ?

Nebylo by v tomto případě nejjednodušší se proti strany prostě zeptat během hovoru ? (Samozřejmě v rámci telefonů.) Možná by to vše vyřešilo. Ono i obyčejný konferenční telefon, nebo hlasitý telefon může tento efekt lehce vytvořit. To pak ale není chyba sítě, ale koncového zařízení.
_______________________________________ Obrázek
Uživatelský avatar
peekaa
Příspěvky: 109
Registrován: stř 08. srp 2012 16:35:05

Re: ozvěna

Příspěvek od peekaa »

Já tedy v těch mým "odpovědích" renonce nevidím. Ano, je to jen jedno konkrétní číslo, jedna firma, o které téměř nic nevím, na které když volám z odorika, z pevného přístroje přes VOIP bránu, tak slyším ozvěnu. Jak jsem pochopil z diskuze a z odkazů, chyba je velmi pravděpodobně na straně druhé, tedy ne u mě a není pro mě nijak možné to u nich řešit nebo zjištovat. Takže zatím díky, tím bych to pokládal za uzavřené.
Odpovědět