Anketa - trička Odorik.cz

Chcete probrat nezařaditelné téma ?

Anketa - trička Odorik.cz - http://81.31.45.46/tricka/varka1x.png

1 - Volám, voláš, voláme - bubliny.
0
Žádná hlasování
3 - Globus + koláž - různé možnosti volání.
9
35%
6 - Volám, voláš, voláme + koláž.
2
8%
8 - Volám, voláš, voláme + koláž.
1
4%
12 - Výhodné volání.
2
8%
13 - Volám, voláš, voláme - siluety.
0
Žádná hlasování
15 - Logo + volám, voláš, voláme.
2
8%
18 - Bublina, uvnitř logo.
0
Žádná hlasování
20 - Bublina, vně logo.
0
Žádná hlasování
Jiný návrh.
10
38%
 
Celkem hlasů: 26

Georgius
Příspěvky: 223
Registrován: pon 22. črc 2013 16:07:46

Re: Anketa - trička Odorik.cz

Příspěvek od Georgius »

4ka bez volám/voláš/voláme ! A jestli je cena 150 Kč, navrhoval bych možnost dostat je jako bonus věřným zákazníkům zdarma (jako poděkování za přivedené zákazník , které všichni překecáváme z ryzího nadšenectví, případně po té, co se na našem účtu "protočil" nějaký přiměřený zisk). Ale i kdyby se tenhle nápad neujal, tak bych si tričko nejspíš stejně koupil :-D
Uživatelský avatar
srsen
Příspěvky: 59
Registrován: čtv 11. říj 2012 16:15:59

Re: Anketa - trička Odorik.cz

Příspěvek od srsen »

Georgius píše:4ka bez volám/voláš/voláme !
Souhlas. Asi fakt dát jen malé logo zepředu na kraj a stejné zezadu doprostřed zhruba mezi lopatky. Tak je to mslím dneska moderní. Jako líbí se mi třeba 3, ale zase každej má jinej vkus a jakejkoliv výraznej design jako tento prostě rozdělí lidi na ty kterým se to líbí a kterým se z toho obrací kufr. Proti malému logu třeba s malým písmem pod tím napsaným - "výhodné volání", to si na sebe klidně vezme každej a nebude mít pocit že vypadá jak chodící reklama. Navrhuju černou barvu triček - modrá není univerzální a někdo modrou barvu prostě nesnáší. A taky na modré nebude logo dobře vidět.
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: Anketa - trička Odorik.cz

Příspěvek od helmut.niederman »

JPT píše:Taky bych si možná jedno decentní koupil, ale muselo by být černé
Proboha co všichni máte s tou černou ? Nejsem žádný odborník na modní eleganci ale poslední dobou a všímám si toho poměrně dost často, lidé preferují na svém vzhledu více černé barvy. Děsí mne, že lidé si kupují černé rifle, černé bundy, černé mikiny. Já si pamatuji dobu, kdy lidé chodili v černém jen tehdy, když jim v rodině někdo umřel a taky si pamatuji dobu, že kdo chodil v černém měl doma smutek. Ale dnes všichni holdují černé barvě a přitom je to děs a hrůza. Já miluji pastelové barvy a sorry nelíbí se mi, že spousta lidí se obléká do černého. Dokonce i spodní prádlo u žen je v černé a kdysi byla bíla a červená. U mne je černá barva symbolem smutku, depresí ale také se používá v okultismu, zednářství a je symbolem černé magie a věštců. Všímám si to i v televizi, kdy moderátoři, hlasatelky používají více černé barvy, to dříve nebývalo. Tak nevím co se děje s lidmi ale kdysi kdo nosil černou bylo to výrazem smutku. Pak se holt nedivme, že v naší společnosti kvete blbá nálada a pesimismus. Ta černá barva tomu jen dodá grady. :roll:
Uživatelský avatar
Dollphinka
Příspěvky: 42
Registrován: pon 24. úno 2014 14:23:31

Re: Anketa - trička Odorik.cz

Příspěvek od Dollphinka »

Hlasuji pro č.3. Ovšem uvedený slogan "Volám..." se mi moc nelíbí a zvolila bych jiný ve smyslu "Výhodné volání (vždy a všude). Dalším favoritem v pořadí je č.11 (to bych s radostí nosila na pobočce), ale chápu, že zaměstnance - muže nelze obléct do trička se srdíčky :P
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2580
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Anketa - trička Odorik.cz

Příspěvek od Pitomec »

Takže třeba televizor v černé barvě je výrazem smutku? No někdy vlastně ano, když se člověk podívá na obsah programů :D
Obrázek
JPT
Příspěvky: 323
Registrován: sob 03. lis 2012 22:21:05

Re: Anketa - trička Odorik.cz

Příspěvek od JPT »

helmut.niederman píše: Proboha co všichni máte s tou černou ? Já miluji pastelové barvy a sorry nelíbí se mi, že spousta lidí se obléká do černého.
A já zas mám rád černou a na sobě nemám rád pastelové. A co teď ? Budem se tu hádat, která je lepší ? :lol:

Pokud to bude na zakázku, tak klidně můžou udělat pro mě černou a pro Vás třeba žlutou... A pokud to bude muset být jen jedna barva jiná než černá, tak se bez toho klidně obejdu.
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: Anketa - trička Odorik.cz

Příspěvek od helmut.niederman »

JPT píše:
helmut.niederman píše: Proboha co všichni máte s tou černou ? Já miluji pastelové barvy a sorry nelíbí se mi, že spousta lidí se obléká do černého.
A já zas mám rád černou a na sobě nemám rád pastelové. A co teď ? Budem se tu hádat, která je lepší ? :lol:

Pokud to bude na zakázku, tak klidně můžou udělat pro mě černou a pro Vás třeba žlutou... A pokud to bude muset být jen jedna barva jiná než černá, tak se bez toho klidně obejdu.
Pro mne klidně to může být to tričko i v barvách Ukrajiny - bleďěmodrá a žlutá :lol:
alsl
Příspěvky: 21
Registrován: pát 12. říj 2012 8:27:35

Re: Anketa - trička Odorik.cz

Příspěvek od alsl »

taky se me líbí tričko s číslem 4 ...anketu nelze potvrdit protože čtverka tam není
zájem o to by byl ...budou aspon do léta ? aby se dali nosit.... nebo to skončí anketou a diskuzí ?
informator
Příspěvky: 30
Registrován: čtv 22. lis 2012 9:25:39

Re: Anketa - trička Odorik.cz

Příspěvek od informator »

Jsem pro číslo 3. Levné volání po celém světě symbolizuje glóbus.
Uživatelský avatar
srsen
Příspěvky: 59
Registrován: čtv 11. říj 2012 16:15:59

Re: Anketa - trička Odorik.cz

Příspěvek od srsen »

Ještě k těm barvám - navrhuju teda udělat víc barev, ať se dá vybírat. Černá barva je super hlavně pro lidi, kteří vypadají jako příbuzní panáčka Michelina :) - protože černá zeštíhluje. Takže asi ze začátku černou a modrou, možná červenou, oranžovou, hnědou.
Odpovědět