Objednani callbak (cislo vs. skype)

Jak ovládat Odorik a používat služby pomocí speciálních programů a aplikací.
Odpovědět
bedik
Příspěvky: 2
Registrován: sob 15. bře 2014 21:56:51

Objednani callbak (cislo vs. skype)

Příspěvek od bedik »

Pouzivam na svem Windows Phone 8 telefonu skype k uskutecneni placenych hovoru. Mam pridan kontakt odorik9, do chatu poslu volane cislo a jsem spojen. Po sem asi bezna a vyborna funkcionalita. Nevyhoda je, ze cisla musim napsat, tzn. si je pamatovat nebo slozite prenaset pres clipboard do chatu.
Nasel jsem, ze odorik umoznuje objednat volani skrz api (jsem rad, ze je odorik vstricny a otevreny!).
Mam ale dotaz s objednanim - jak objednam volani na volane telefonni cislo a me (kdo objednava hovor) reknu, ze chci byt spojen skrz skype? Jen tak, ze dam skype jmeno? a vse bude fungovat? A souvisejici dotaz - jak zajistím, at me vola odorik9 - tzn. 'lepsi' kodeky pro pomale gsm site?
Hodlam s udelat malou aplikaci na Windows Phone,tak by me tyto informace opravd pomohly.
Dekuji.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Objednani callbak (cislo vs. skype)

Příspěvek od xsouku04 »

bedik píše:Pouzivam na svem Windows Phone 8 telefonu skype k uskutecneni placenych hovoru. Mam pridan kontakt odorik9, do chatu poslu volane cislo a jsem spojen. Po sem asi bezna a vyborna funkcionalita. Nevyhoda je, ze cisla musim napsat, tzn. si je pamatovat nebo slozite prenaset pres clipboard do chatu.
Nasel jsem, ze odorik umoznuje objednat volani skrz api (jsem rad, ze je odorik vstricny a otevreny!).
Mam ale dotaz s objednanim - jak objednam volani na volane telefonni cislo a me (kdo objednava hovor) reknu, ze chci byt spojen skrz skype? Jen tak, ze dam skype jmeno? a vse bude fungovat? A souvisejici dotaz - jak zajistím, at me vola odorik9 - tzn. 'lepsi' kodeky pro pomale gsm site?
Hodlam s udelat malou aplikaci na Windows Phone,tak by me tyto informace opravd pomohly.
Dekuji.
Rychle kontakty můžete použít jak pro volání na skype (klidně svůj pro zpětné volání) tak rovnou pro spojení, abyste nemusel použít to copy a paste.
Pokud chcete, aby se použil skype9, dejte do rychlého kontaktu skype9:skype_jmeno_co_chci_volat
Odpovědět