Signál a málo informací

Chcete probrat nezařaditelné téma ?
Odpovědět
Regína
Příspěvky: 1
Registrován: ned 04. kvě 2014 9:32:23

Signál a málo informací

Příspěvek od Regína »

Bohužel jsem nebyla při koupi prodejcem upozorněna,že tato tescokarta je mi na nic. Bydlím v oblasti kde není signál a kdybych věděla,že tento produkt spadá pod 02 tak bych si jej nekoupila. No nic,už jsem takhle vyhodila Bleskmobil,vyhodím i Tescomobil,ale štve mě,že takhle naletí více lidí a společnost 02 z toho jen tříská peníze. A rada operátorky,že jsem si to napřed měla najít na internetu mi nepříjde dost dobrá. Ne každý má internet aby si tohle ověřil. Hlavně starší lidé,kteří si to (v dobré víře že ušetří ) koupí a pak se jim nechce jezdit do města to řešit. No ale hlavně že to sype,že? Co vám je do lidí.- Pak se chvalte kolik jste těch karet prodali a kolik zákazníků že máte. Ale taky uveďte kolik karet letělo do koše. Hezký den vám přeji a slibuji,že už si nikdy nic podobné nekoupím :-)
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Signál a málo informací

Příspěvek od xsouku04 »

My používáme síť T-mobile.

Mapa pokrytí je zde:

https://www.t-mobile.cz/web/cz/podpora/mapa-pokryti

Každý, kdo bydlí nebo se často pohybuje v oblasti, která není zrovna ideálně pokryta signálem, by si měl ověřit, v jaké síti daný virtuál je, dřív než si simkartu koupí. Pravda, někdy se tato podstatná informace z virtuálů musí páčit na infolince.
tom_speedy
Příspěvky: 71
Registrován: stř 10. říj 2012 17:02:51

Re: Signál a málo informací

Příspěvek od tom_speedy »

Dotyčná si jaksi neuvědomila, že tady se nachází na stránce Odorik.cz a NIKOLIV Tesco mobile. Bude mě zajímat, jestli si svou chybu uvědomí a Odoriku se omluví za svou nepozornost/neschopnost.
Ale psát plameně do fóra se uživatelka alias Regina naučila :roll:
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2580
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Signál a málo informací

Příspěvek od Pitomec »

Ať si pořídí satelitní telefon, s tím se dovolá :D
Obrázek
lifdo69
Příspěvky: 153
Registrován: úte 28. kvě 2013 11:55:12
Bydliště: Jižní Morava

Re: Signál a málo informací

Příspěvek od lifdo69 »

Pitomec píše:Ať si pořídí satelitní telefon, s tím se dovolá :D
nebo jak za války.. ať za sebů natahuje dráty :-D
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Signál a málo informací

Příspěvek od xsouku04 »

tom_speedy píše:Dotyčná si jaksi neuvědomila, že tady se nachází na stránce Odorik.cz a NIKOLIV Tesco mobile. Bude mě zajímat, jestli si svou chybu uvědomí a Odoriku se omluví za svou nepozornost/neschopnost.
Ale psát plameně do fóra se uživatelka alias Regina naučila :roll:
A proč by o tom, jak se napália u Bleskmobilu a Tesco nemohla napsat u nás na fóru.
Může to pro někoho zafungovat jako prevence, že se nad tím, jestli má signál, zamyslí, dříve než přejde do jiné sítě.
Odpovědět