TS3 server - připojování přes domain name

Poradna při řešení nejrůznějších problémů spojených s provozem virtuálních serverů.
Zamčeno
Wartrik
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 08. kvě 2014 20:25:17

TS3 server - připojování přes domain name

Příspěvek od Wartrik »

Dobrý den.

Dlouhou dobu jsem si u vás nechávám hostovat svůj TS3 server a až do tohoto měsíce stačilo připojování přes IP. Teď jsem se dal dohromady s jednou osobou, se kterou bych rád server tahal dál.
Dostali jsme se do situace, kde se zveřejněním TS u něho vzroste návštěvnost a proto jsme se rozhodli udělat napojování na server přes domain name, na kterém běží jeho web.
Ptám se proto někoho z adminů co musíme z naší strany dodat kromě informací sepsaných níže.

S pozdravem Wartrik

VPS id 390

Popřípadě možnost komunikace přes Email z důvodu většího bezpečí.
4smart.cz
Administrátor
Příspěvky: 1373
Registrován: úte 12. říj 2010 9:16:11
Kontaktovat uživatele:

Re: TS3 server - připojování přes domain name

Příspěvek od 4smart.cz »

Jestli to chápu dobře, chcete si zaregistrovat doménu a na svém CS serveru provozovat web.
Pak si tedy někde na internetu zaregistrujte volnou doménu a následně nastavte u tohoto registrátora domén DNS A-záznam na IPv4 veřejnou adresu (možno i na IPv6) Vašeho serveru na 4smart.cz.
Po registraci domény a následném nastavení bude chvíli trvat, než se změny projeví.
Na 4smart.cz není třeba v tomto smyslu nic měnit.

J.M.
Wartrik
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 08. kvě 2014 20:25:17

Re: TS3 server - připojování přes domain name

Příspěvek od Wartrik »

No asi jsme se nepohodli. My s Counter-Strikem nemame nic spolecneho. Web uz je funkcni na jinem serveru a prave jeho domenu chceme pouzivat jako connect adresu na misto pripojovani pres IP adresu.
Pokud jsem, ale pochopil ja vas tak staci kontaktovat poskytovatele domeny a resit to u neho.
4smart.cz
Administrátor
Příspěvky: 1373
Registrován: úte 12. říj 2010 9:16:11
Kontaktovat uživatele:

Re: TS3 server - připojování přes domain name

Příspěvek od 4smart.cz »

Tuto záležitost řešte pouze s poskytovatelem své domény, nejlépe je si pro TS3 server vyčlenit zvláštní doménu 3. řádu, např.: ts1.example.cz

J.M.
Zamčeno