Možnost prozvánět ze simkaret Odorik i pokud dojde kredit.

Podrobnější technické novinky a vůbec novinky a postřehy z VoIP.
Návštěvník

Re: Možnost prozvánět ze simkaret Odorik i pokud dojde kred

Příspěvek od Návštěvník »

[quote="helmut.niederman"]Teď jsem schválně vyzkoušel tu novou funkcionalitu.
... Co mne ale štve ... blablabla

Pane Niedermane, ty vase negativni prispevky tu vidim porad a otravuje me to. Dokonce utracite nesmyslne penize za nejake nesmyslne pokusy.
Pokud Vas Odorik tak stve, tak si to simku strcte treba nekam uplne jinam. Je i neco, co Vas v zivote bavi? Mam pocit ze ne, a lituji Vas.
Uživatelský avatar
kovik
Příspěvky: 505
Registrován: stř 16. lis 2011 11:07:52

Re: Možnost prozvánět ze simkaret Odorik i pokud dojde kred

Příspěvek od kovik »

Dobry den, je to chyba, u hovoru 60+60 tuto funkci zrusime. Diky za nahlaseni.
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: Možnost prozvánět ze simkaret Odorik i pokud dojde kred

Příspěvek od helmut.niederman »

Návštěvník píše:
helmut.niederman píše:Teď jsem schválně vyzkoušel tu novou funkcionalitu.
... Co mne ale štve ... blablabla

Pane Niedermane, ty vase negativni prispevky tu vidim porad a otravuje me to. Dokonce utracite nesmyslne penize za nejake nesmyslne pokusy.
Pokud Vas Odorik tak stve, tak si to simku strcte treba nekam uplne jinam. Je i neco, co Vas v zivote bavi? Mam pocit ze ne, a lituji Vas.
Pane Návštěvník, jediný negativní příspěvek vidím tak maximálně od vás. Pokud vás to otravuje, tak to nečtěte. Nevím, kde jste vzal tu domněnku, že mne Odorik štve. Já jen poukázal na chybu, která se může stát. Mimochodem, kdybyste nevytrhával věty z kontextu, a důkladněji to přečetl, tak přeci víte, že jsem nepsal, že mne Odorik štve, mne jen naštvala ta chyba, na kterou pak kovik odpověděl, že je to chyba. Ano tato chyba mne štvala, nikoliv Odorik . Mne Odorik jako virtuál nejvíc vyhovuje, je prostě nejlepší, ale občas se stane, že tam je nějaká chyba a na tu jsem správně upozornil. Tak si laskavě ty vaše domněnky jak říkáte přesně " strcte treba nekam uplne jinam. " Dál se s vámi budu laskavě bavit maximálně soukromě přes SZ nikoliv přes toto fórum, pokud se samozřejmě zaregistrujete. Přeji vám hezký život.
kovik píše:Dobry den, je to chyba, u hovoru 60+60 tuto funkci zrusime. Diky za nahlaseni.
Ano děkuji.
Uživatelský avatar
kovik
Příspěvky: 505
Registrován: stř 16. lis 2011 11:07:52

Re: Možnost prozvánět ze simkaret Odorik i pokud dojde kred

Příspěvek od kovik »

Dobry den,
opraveno.

Prosim poslete mi soukromou zprávu s mobilnim cislem, nahradim Vam kredit.
mobilemanic
Příspěvky: 486
Registrován: čtv 10. říj 2013 10:20:15

Re: Možnost prozvánět ze simkaret Odorik i pokud dojde kred

Příspěvek od mobilemanic »

Ještě bych zakázal ty anonymy, nebo je alespoň omezil na výhradně k tomu určenou sekci - anonymní posting nikomu nepomůže a akorát to vyvolává zbytečné konflikty.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Možnost prozvánět ze simkaret Odorik i pokud dojde kred

Příspěvek od xsouku04 »

mobilemanic píše:Ještě bych zakázal ty anonymy, nebo je alespoň omezil na výhradně k tomu určenou sekci - anonymní posting nikomu nepomůže a akorát to vyvolává zbytečné konflikty.
Které příspěvky máte na mysli? V tomto vlákně žádného obtěžujícího anonymního přispěvatele nevidím. Každý má svoji pravdu. Konstruktivní kritika nevadí. Tedy ba naopak je užitečná.
Někdy je třeba aby takovou kritiku provedl někdo nový zvenčí.
mobilemanic
Příspěvky: 486
Registrován: čtv 10. říj 2013 10:20:15

Re: Možnost prozvánět ze simkaret Odorik i pokud dojde kred

Příspěvek od mobilemanic »

Asi ano, komentáře jsou samozřejmě třeba.. Navíc jsem si neuvědomil, že anonymní určitě také nejdříve procházejí schválením, tudíž jste tento příspěvek asi pustili. Nicméně se mi zdálo, že se pán(í?) pustil(a?) do niedermana zbytečně ostře, ten jen relativně slušně oznámil chybu v konfiguraci. A hlavně, zřejmě je to stálý návštěvník, pouze je úmyslně anonymně (dle obsahu zprávy) a chce mu jen vynadat a nemá odvahu udělat to ze svého loginu. Říct, že dělá zbytečné pokusy (čímž ale hodně pomůže Odoriku odhalit chybu už v zárodku a zřejmě ho to baví) je z mého pohledu čirá provokace a pokus o úmyslně vyvolaný konflikt. :-/
brabitom
Příspěvky: 28
Registrován: úte 16. črc 2013 21:45:08

Re: Možnost prozvánět ze simkaret Odorik i pokud dojde kred

Příspěvek od brabitom »

helmut.niederman píše:Teď jsem schválně vyzkoušel tu novou funkcionalitu.
....
Já myslím, že základem je nulový zůstatek nemít. V podstatě je to vstřícný krok Odoriku, že Vám vůbec při nulovém/mínusovém zůstatku dovolí volat.
avod
Příspěvky: 20
Registrován: sob 18. úno 2012 20:59:14

Re: Možnost prozvánět ze simkaret Odorik i pokud dojde kred

Příspěvek od avod »

xsouku04 píše:
mobilemanic píše:Ještě bych zakázal ty anonymy, nebo je alespoň omezil na výhradně k tomu určenou sekci - anonymní posting nikomu nepomůže a akorát to vyvolává zbytečné konflikty.
Které příspěvky máte na mysli? V tomto vlákně žádného obtěžujícího anonymního přispěvatele nevidím. Každý má svoji pravdu. Konstruktivní kritika nevadí. Tedy ba naopak je užitečná.
Někdy je třeba aby takovou kritiku provedl někdo nový zvenčí.

Dobrý den,

reaguji jako návštěvník, který čte všechny vaše novinky a vždy jen zírá, jak jste napřed před veškerou konkurencí :o ! Do diskuzí se nezapojuji, protože veškeré moje otázky vyřknou jiní a vy je promptně a skoro ihned zodpovíte. Jsem velmi spokojený uživatel, ale nedá mi to zareagovat na příspěvky pana helmuta.

Do teď žádná taková služba neexistovala a bylo vše OK. Pan helmut však zkouší vaši novou službu pro ty, co si zapomenou dobít kredit a volá při skoro nulovém kreditu na předražené linky, aby vyzkoušel, zda jste Armáda spásy? Když budu mít kredit 4 Kč, tak přece nebudu volat na informace za 15,90 Kč, ale kredit si buď dobiju nebo poprosím maminku, aby mi ho dobila, nebo půjčila svůj mobil, abych si na ty informace mohl zavolat. Takovéhle "vylepšování" nadstandardních služeb, které Odorik nabízí se mi zdá až troufalé vzhledem k tomu, jak se k nám spokojeným uživatelům chováte. Možná by pan helmut měl přejít např. k O2 a zkusit si zavolat při nízkém kreditu.... asi by se sním nikdo nemazlil tak, jako vy.
Pan mobilemanic píše, že jenom hledá chybu v konfiguraci nastavení. Promiňte, ale hledat chybu u takovéto nadstandardní služby se mi zdá poněkud přehnané, i když má pravdu.

Tím nechci nikoho osočovat, rozvádět dál planou diskuzi, ale vás pane Soukup pochválit a poprosit: zachovejte nám přízeň i nadále :P .

Zdravím
Tonda Vodička z Vysočiny.
Georgius
Příspěvky: 223
Registrován: pon 22. črc 2013 16:07:46

Re: Možnost prozvánět ze simkaret Odorik i pokud dojde kred

Příspěvek od Georgius »

Já patřím taky spíše mezi "čumily" a Helmuta pozoruji od jeho prvního vystoupení zde. Nejdřív jsem myslel, že je to provokatér od konkurence, ale po čase jsem zjistil že vystupuje (osobně ho neznám) jako - Helmute nezlobte se - malinko asociální phreaker (http://cs.wikipedia.org/wiki/Phreaking). Jeho příspěvky nebývají příliš šetrně stylizovány, ale je v nich vidět zaujetí pro věc, do které je ochoten i investovat svůj kredit. A je jasný white-hat, protože na odhalené chyby upozorňuje tady na fóru. Člověk si nakonec zvykne i na to vyjadřování ;-), takže pro mne už prostě tenhle druh příspěvků (zkusil jsem udělat X a když pak vytočím Y tak volám zadarmo. Není to chyba?) patří neoodělitelně k odoričímu fóru.
Odpovědět