Zoiper - IAX telefon pro Android i Iphone

Podrobnější technické novinky a vůbec novinky a postřehy z VoIP.
tom_x111
Příspěvky: 12
Registrován: ned 12. kvě 2013 20:45:35

Re: Zoiper - IAX telefon pro Android i Iphone

Příspěvek od tom_x111 »

Pro jistotu jsem zkoušel i několik různých wifi sítí, ale vždy se stejným výsledkem
tom_x111
Příspěvky: 12
Registrován: ned 12. kvě 2013 20:45:35

Re: Zoiper - IAX telefon pro Android i Iphone

Příspěvek od tom_x111 »

Vyřešeno, díky! :) Odorik opět nezklamal :)
Apropo po této patálii mám takovou drobnou technickou, nebylo by možné aby se na webu vlastního účtu krom registrovaných SIP zařízení (a jejich historie) zobrazovali i IAX zařízení? Pro přehlednost by to nebylo špatné :)
xtonda
Příspěvky: 763
Registrován: čtv 08. zář 2011 14:38:19

Re: Zoiper - IAX telefon pro Android i Iphone

Příspěvek od xtonda »

A v čem teda byl problém?
Uživatelský avatar
kovik
Příspěvky: 505
Registrován: stř 16. lis 2011 11:07:52

Re: Zoiper - IAX telefon pro Android i Iphone

Příspěvek od kovik »

Zdravim,
problem byl, ze zarizeni nestihlo odpovedet do defaultnich 2000ms, tak jsem zvednul toleranci na 5000ms.

K dotazu o zobrazeni IAX registraci, tusim, ze uz se to tu resilo a nepridali jsme to z duvodu maleho zajmu o IAX.
mafek
Příspěvky: 4
Registrován: úte 20. lis 2012 13:51:07

Re: Zoiper - IAX telefon pro Android i Iphone

Příspěvek od mafek »

mafek píše:
kovik píše:
k.hrdina píše:Vypíše mi to - registering (EKTS facility rejected network)

Co mám špatně?
Tak EKTS facility rejected network znamena spatne heslo :o
Ja mam rovnaky problem a to som skusal aj viackrat regenerovat heslo cez vas web a robil copy-paste z odorik.cz aby som vylucil problem zle napisaneho hesla a stale to iste. Potom som vyskusal aj iny klient na linuxe (sflphone) ale aj ten vypisoval pri prihlasovani "invalid". Ste si isty ze to bude zle heslo? Co robit ked to napriek tomu nefunguje?
Dobry den, tak som sa po dlhsom case zase zacal zaoberat nefunkcnym IAXom tentokrat na novom telefone. Povodne som si myslel ze to bude nejaka chyba na starom android telefone, ale aj na novom sa to sprava uplne rovnako. Par sekund sa to akoby snazi prihlasit a potom vyhlasi chybu. Chyba urcite nie je zlom hesle, viakrat overene a prepisane. Zaujimave je ze na SIP protokole sa to bez problemov zaregistruje. Pre istotu prikladam aj screenshoty. Mate nejaky napad ako to vyriesit?
Přílohy
Screenshot_2014-07-03-19-53-44.png
Screenshot_2014-07-03-19-53-44.png (300.9 KiB) Zobrazeno 14291 x
Screenshot_2014-07-03-19-51-46.png
Screenshot_2014-07-03-19-51-46.png (269.15 KiB) Zobrazeno 14291 x
Screenshot_2014-07-03-19-52-17.png
Screenshot_2014-07-03-19-52-17.png (264.33 KiB) Zobrazeno 14291 x
Uživatelský avatar
kovik
Příspěvky: 505
Registrován: stř 16. lis 2011 11:07:52

Re: Zoiper - IAX telefon pro Android i Iphone

Příspěvek od kovik »

Dobry den,
ted (20:58) jsem se pod vasi likou uspesne prihlasil a udelaj jsem bezplatny testovaci hovor,
ale az na druhy pokus poprve jsem zadal spatne heslo.
mafek
Příspěvky: 4
Registrován: úte 20. lis 2012 13:51:07

Re: Zoiper - IAX telefon pro Android i Iphone

Příspěvek od mafek »

kovik píše:Dobry den,
ted (20:58) jsem se pod vasi likou uspesne prihlasil a udelaj jsem bezplatny testovaci hovor,
ale az na druhy pokus poprve jsem zadal spatne heslo.
Tak som to znovu vyskusal, a cuduj sa svete teraz to uz funguje. Bol nejaky problem s mojim uctom?
Kazdopadne dakujem za bleskove zprovozneni. Kiezby vsetky firmy pristupovali k zakaznikom tak ako vy, klobuk dolu..
milne1

Re: Zoiper - IAX telefon pro Android i Iphone

Příspěvek od milne1 »

Prosím o radu: volaný i volající je slyšet se zpožděním. Je to normální?
Lama

Re: Zoiper - IAX telefon pro Android i Iphone

Příspěvek od Lama »

Zaregistroval jsem se, zaplatil, nainstaloval na Windows 10 Zoiper, z předvolených providerů zvolil Odorik, Vyplnil User name a Password, objevila se hláška "Odorik Succes" a NIC. Respektive hláška "Request timeout (408)". Zahloubal jsem se do webu a zjistil, že přihlašovací údaje k účtu SIP budou asi jiné. Tedy číslo jakési virtuální linky a vygenerované heslo. Vyzkoušel jsem tedy přihlásit se s tímto jménem a heslem, ovšem se stejným výsledkem. Zkusil jsem ještě program Linphone, nastavil službu ručně a zase nic. Máte někdo nějaký nápad?
BTW: zaregistroval jsem se tady na fóru, ale po pár minutách se mi nedaří přihlásit, protože jsem si prý zvolil neaktivní účet, mám si aktivovat nejdříve účet, vůbec netuším jak... Zkrátka nemám svůj den. :-(
ventlas
Příspěvky: 45
Registrován: pon 10. zář 2012 15:29:14

Re: Zoiper - IAX telefon pro Android i Iphone

Příspěvek od ventlas »

mám W10 64bit a používám bez problému Odorik exe..
Odpovědět