Zrušené téma

Diskuze o telefonování a telefonních službách, rady, návody, připomínky, ...
Odpovědět
forum-user-UDFENS
Příspěvky: 155
Registrován: pon 22. říj 2012 22:25:36

Re: Zrušené téma

Příspěvek od forum-user-UDFENS »

Ten film jsem viděl. Ty jógy apod. Určitě fungují pro uvolnění těla ale teď si to nemůžu dovolit. Před tím jsem chodil jen do posilovny, na kolo a na kolečkové brusle. Ty jógy, kamínky a nucené úsměvy apod. mi přijdou jako náhražky něčeho. Aby si lidé namlouvali jak je jim lépe. Jako doplněk k životu proč ne, ale na tom bych nastavěl své bytí nebo život. Stejně tak jak tu dělají ze mě cvoka že si asi namlouvám to negativní nebo že si stěžuji. Nedělám ale nic jiného co jsem dělal i v práci když mne za to firmy platily. Popisuji problém a navrhuji řešení, nestěžuji si. Není to produktivní - není to cesta cíli a ve finále ze stěžování člověk nic nemá. Možná si dost lidí stěžuje protože dřív byli lidi tvůrčí a fungovali kolektivně, pak se pár lidí rozhodlo si to ulehčit a zaměstnat řešením další lidi, postupně ale zlenivěly a odcizili se. Tibetské mísy mne celkem zaujaly. Jinak ohledně podnikání je dobré povídání od Romana Hassmana - Bohatý táta, chudý táta a pro ty co mě píší že jsem cvok bych doporučil si pustit Vydělávejte na internetu (začátek klidně přeskočte, spíš co už na netu je) také od Hassmana. Pokud se chcete více zasmát, tak Postoj. To je asi jediný kouč co to umí podat humornou formou a ne jako nudný gramofon prezentující něco z doslechu snažící se reflektovat každé slovo jako v originále z angličtiny. Já nefňukám, snažím se pro to něco dělat. Jen to co dělám tato společnost má tendence vždy kopnout do úhle pohledu negativa, místo pozitiva aby mne společnost měla za co trestat. Stát toto podporuje, nedělá žádné protiopatření. A ta která jsou jsou opět pro omezení lidí ne pro podporu rozvoje jako v zahraničí. Výměnné pobyty jsou asi jediný únik. Když jsem byl v Anglii, exekutoři najednou začali být až příliš aktivní. Známý co se odhlasoval z úřadů se musel pořád vracet, něco doplnit. Po roce zařizování odjel bez dokončeného odhlášení protože by se odsud nevyhrabal, měl už jiné povinnosti. Když někdo odjede, najdou se cesty jak sem toho člověka zase dostat a je jim úplně jedno za čím tam jede, vztahy i práce. Zase se aplikuje model omezovat a trestat. Ale nedělá se nic proto, aby tu lidi zůstat chtěli. To co píšete o té hlavě s vámi souhlasím ale rozhodně lepší něco, nežli nic. Existuje ještě tzv. zákon schválnosti a náhody za což se zase schovávají aktivity co si člověk nedokáže normálně vysvětlit. Můj názor je, že vše je jen z neznalosti příčin. V Egyptě třeba měli pro každou věc boha. Dnes už víme, že většina těch bohů měla k dispozici jen technologie a neznalostí Egypťanů si mysleli, že jsou to nadpřirozené schopnosti a užívá se toho dodnes, jen jsme se posunuli o něco dál, část z těch technologií je nám už poskytnuta a informací také. V hlavě jinak máme od narození prázdno, stejně jako vesmír a dostává se nám tam to kdo nám tam co dal. Ale pomocí technologií by nám nejraději i programovali mysl, nebo alespoň četli myšlenky ale to už se dostáváme do sci-fi, i když časem, pokud budou technologie citlivější než lidský organismus tak proč ne. Nic není nemožné. Osobně si ale myslím že ten kdo to dokáže provozovat, dokáže to i ovlivňovat. Nepropaguji negativní vzorce, protože ty jsou blokem pro cíle. Nemám až tak vysoké cíle, jen základní ale o ty nechci přijít, nemusím mít vše a všechno, stačí mi málo ale to málo nedám z ruky, protože pro mne znamená hodně a dokážu i hodně nabídnout, ale asi bohužel jen kvalitou což se v dnešní době považuje spíš za nemoc než za užitečné, spíš už lidi zapomněli co to je a že to nepotřebují si myslí. Dojde jim to až nepůjde třeba 3 měsíce proud a 3 měsíce neuvidí manželku nebo přítelkyni a uvidí jak se najednou motá kolem politiků. Řeším i Odorik ale momentálně mu nemám co pomoci řešit nebo vytknout. Snad jen, že asi týden u něj má jeden člověk kterému realizuji službu otevřenou objednávku a ještě se nikdo neozval pro její ověření/potvrzení.
A nepoukazujte stále a jen na práci, pokud jste slepí nebo nepřemýšlíte tak znovu opakuji, že předpokladem pro práci a život je vztah. Ohledně práce pracovní vztah, bez kterého nedostanete ani peníze. Bez partnerského vztahu nedostanete jiné hodnoty ani by se nezrodil nový život. Vaše léčba tabletkami je dost drzá, dopujte se tabletkami sami a manželku, přítelkyni a práci pošlete třeba do, třeba do krámu pokud vám to tak vyhovuje. Znovu opakuji, že se chováte až příliš nespolecensky a tento přístup jsem nečekal. Omlouvám se zároveň adminum ohledně délky textů ale přes jakési dohady nebo přetahování zda jo či ne se tu z toho stává nevím ani jak to nazvat. Očekával jsem od toho, že mi někdo poradí ve smyslu že má nějakého známého ohledně té pedagogiky nebo přírodovědně humanitních věd, případně odkaze na nejlevnější možnost dopravy za tu osobou ale toto jsem nečekal. Taková bezohlednost.
Naposledy upravil(a) forum-user-UDFENS dne pon 21. črc 2014 9:57:37, celkem upraveno 2 x.
MaT
Příspěvky: 364
Registrován: pát 29. bře 2013 14:35:14

Re: Zrušené téma

Příspěvek od MaT »

Ach jo, tak jsem se nějak neudržel a na pár věcí bych si dovolil zareagovat (a bohužel tak asi podporovat tohle off-topic vlákno). I když něco málo o mobilních sítích se v tom také mihlo...
Nikde není psáno, že se na fórech či internetu musí psát k danému tématu.
Ale je. Spousta fór má totiž nějaká pravidla. Jestli je tohle fórum zrovna nemá nikde sepsané, je to asi proto, že lidé od Odorika na to zatím neměli čas a řeší důležitější věci. Ale hlavní téma ve větvi odorik.cz je: "Diskuze o telefonování a telefonních službách, rady, návody, připomínky." A pak je tu také něco jako netiketa.
Jak jsem už řekl fórum ohledně těchto věcí neexistuje. Jen v zahraničí ale pokud bych to psal tam tak by měla ČR akorát ostudu a nejde mi o to se někomu mstít nebo dělat zle.
Ostudu? Opravdu? Pokud to tu ještě někdo bude číst - také si myslíte, že by to byl nějaký závažný problém?
Lidé mezi kterými se vyskytovala dělají přírodovědně-humanitni a pedagogické obory na VŠ.
Co to jsou ty "přírodovědně-humanitní" obory? Já znám buď přírodovědné obory (matematika, fyzika, chemie, biologie, medicína...) nebo humanitní (filozofie, sociologie, psychologie). Ale nic moc mezi tím.
Stačí se podívat na stav LTE u nás a v zahraničí. Jinde už 8 let frčí v provozu u nás 4,5 let je v testovacím provozu, a výsledkem je, že postaví LTE na Huawei, která zase podle mých testování je úplně k ničemu.
Ono LTE někde 8 let frčí? Jako pardon, ale první komerční sítě se začaly objevovat tak před těmi 4,5 lety. Před tím to byly jen různé pokusy a technologické demonstrace. A Huawei má být k ničemu v čem? Pokud vím, tak v současné době jsou zařízení této firmy hojně využívány i na stávající 2G a 3G sítě. A neslyšel jsem o tom, že by Cisco a Mikrotik dělali zrovna BTS pro mobilní sítě, ale možná jste informovanější...
Pokud tam jdete označí vás vždy za něco s DE... DEbil, že jsre v DEpresi, a dalších XX slov.
Ok, jakých dalších, když jich má být tolik? Jinak termín debilita se už v medicíně nějakou domu nepoužívá - místo toho dnes máme lehkou mentální retardaci.
To není nikomu divné, že neexistují slova jako Prese, Fraudace atd.?
Proč by měly? Pokud vezmu třeba slovo deprese, tak ono opaky má, i když je možná neznáte. Deprese ve smyslu snížení má hezké antonymum elevace. Pokud je to myšleno ve smyslu poruch nálad (bipolární afektivní porucha), tak určitým "opakem" deprese je manická fáze. A proč by vlastně každé slovo mělo mít nějaké slovo opačného významu? Třeba slovo vesmír. To musí být hned nějaký "nevesmír"?
To, že dnes když máte pomalý HDD a označí ho někdo za to, že je problém s DEfragmentací máte možnost se zajímat a hlavně najít řešení na internetu jak to napravit.
No a já bych zrovna řekl, že to je problém s fragmentací. Resp. s tím, že někdo vůbec nedefragmentuje... :-)
Společnost nebo stát mohla mít ze mne peníze v řádu miliard pokud by mi neházela klacky pod nohy proto, že vidí že se mi dařilo.
No, ehm, není to trochu přehnané?
Stejně tak vy jak se chováte, hůř než hieny.
A to je proboha co ta "hiena"?
K čemu takové fórum bude, když tam nebudou uživatelé?
Aspoň byste nebyl tak moc off-topic. Aspoň něco pozitivního.
Technicky mohu zajistit cokoliv, protože k tomu zkušenosti mám, problém je teď v sociální stránce, tam mi jsou technické znalosti k ničemu, protože technika umí nabídnout jen to co do ní někdo vnesl. Tohle se neřeší asi moc běžně a zároveň řešení která by byla jsou skryta nebo smazána.
Pokud má někdo problém se sociálními interakcemi, tak to je přesně ta problematika, kde mu může pomoci (Vámi zavrhovaná) psychologie.
Nevím proč na to reaguje někdo kdo dělá s VoIP.
No, proč asi. Protože právě o VoIP tohle fórum z většiny je. V poslední době se tu ve větší míře řeší ještě problémy s různými mobilními operátory (a to proto, že Odorik v této oblasti začal také podnikat).


Jak vidíte, pár lidí si tu už dalo práci a alespoň část toho, co jste napsal, si přečetlo. Ale jak jsem psal už dřív - když už musíte psát tak dlouhé povídání, aspoň to dělte na odstavce. Je to určitý projev alespoň elementární úcty k případným čtenářům. Jinak se to čte opravdu špatně.


Jinak pokud máte pocit, že tady v ČR je pro Vás problém se zkusit znovu nějak postavit na vlastní nohy (pokud prsty těch, kteří Vám pod ně házejí klacky dosáhnou třeba i na druhý konec republiky), uvažoval jste o tom, zkusit to někde v zahraničí? Člověk, který něco umí, se obvykle ani ve světě neztratí... Možná už Vám to tu někdo navrhoval a možná jste vysvětloval, proč to nejde, ale přiznám se, že jsem neměl sílu číst úplně vše - ještě s tím, jak lítáte od tématu k tématu.
forum-user-UDFENS
Příspěvky: 155
Registrován: pon 22. říj 2012 22:25:36

Re: Zrušené téma

Příspěvek od forum-user-UDFENS »

Společenská pravidla tu také jsou a přesto si lidé dělají co je napadne, odnáší to ten co o tom neví že se to děje.

Ne, protože zdejší vnímání lidí demokracie zejména postarších je víceméně nulová a fungují na základě postupů původního systému. V zahraničí když přicházeli na demokracii zajistili jako první informovanost lidí co to vůbec demokracie je. U nás to bylo ve smyslu "najdi si sám". Osobně si myslím že v době přechodu mohl stát udělat to, že by poslal lidem do schránky základní body demokracie, stejně jako se posílají volební lístky, aby vůbec lidi věděli co se po nich chce, kam se mají zaměřit. Jaké budou nyní cíle republiky a směr. Nikdo tady nic neví a ti co vystudují školy jsou hodnocení za to jak fantasticky zmakli demokracii ale když pak vyjdou mezi lidi tak zjistí, že to nemá systém ale funguje to jak si kdo určil/vydobyl způsobem omezování či trestání. V zahraničí si vydobyvaji věci podporou a bojové mechanismy se snaží vyloučit. Uvažuje se zde o znovuzavedení povinné vojenské služby, ale všichni už asi zapomněli, že proto, abychom mohli přejít na demokracii byla jedna z podmínek zrušení povinné vojenské služby. Takže se bude rušit demokracie??? Nebo jak to mám chápat? Evropské smlouvy, smlouvy NATO, hovoří o čem? Četl to vůbec někdo? Nebo je to už taky zrušeno? Na Ukrajině vznikla válka, původně to bylo že chtěli lidi jít na státní budovy a stála jim v cestě policie, ale nesměla nic dělat protože to by o statut demokracie stát přišel nebo by měl problém se státy co to dodržují. Podle demokracie je postup ten, že měl být těm lidem umožněn vstup do těch budov, politici měli být odvezeni na bezpečné místo. Ti co tam šli by budovy neznicili, zbraně si brali na ty policisty aby se přes ně dostali. Dostali by se tam, zjistili že tam nic není a nic neudělají, vzali si spacáky maximálně týden by tam zůstali a rozešli se zase domů. Pokud by si budovy rozbourali, podle demokracie je to tech lidí a sami by si je později dali dohromady, protože jim bude zřícenina překážet. Pokud by znovu nastalo to samé, pak je alespoň nezbourají a volily by jen cestu pobytu. Budovy na toto mají být uzpůsobeny. Důležité dokumenty ve sklepě v trezoru. Běžné dokumenty v šanonech a citlivá data pro rychlé odbavení na zaheslovaném PC, nebo online úložištích. Politici můžou svou práci dělat i z provizorních stanů ale dnes se už ví že pokud první kontakt podněcuje násilí, končí to válkou. Bohužel ale lidem co jedou podle tehdejšího režimu to asi nevysvětlíte, ani o tom neví co to je demokracie. Mladí to ví ale je jim to naprd, když se okolí tak nechová a akorát na to doplácí. Raději než se nervovat tak jedou ze země pryč. Případně ještě než na to přijdou jim to poradí rodiče kteří to vnímají.
Takže ano, je to problém.

Pokud to nepřestane, bude tu méně lidí a nepodporují se vztahy takže je nelze až tak dobře doplňovat, nebo nekvalitně. U nás ve městě se to projevuje tak, že jsou čtvrti přímo v centru města co jsou vylidněné, jsou to prázdné budovy s vytriskanymi okny a vypadají jak z hororu. Na druhé straně centra se staví stále novostavby ale nemá do nich kdo jít. A snaží se to dohnat přes turisty, kteří tu zpravidla jsou jen na sezónu. Většinou ke to tak, že se udělá kampaň na to jak se tu jmenuje všechno České, přijedou turisti, chvíli tu pobydou a pak zase odjíždějí jen s tím, že to už dokážou nazvat "to bylo to České". Nenachází kvalitu, život, apod. S ekonomikou to celkem cloumá, protože obchodní centra jsou spíše prázdné výlohy a ekonomika ačkoliv má počítat cena na měsíc musí měnit ceny ze dne na den. Už i několikrát za den a je problém dodržet cenu v letáku. V Anglii a v zemích po cestě do Anglie jsem takový počet prázdných výloh neviděl. Jinde jsou zase jiné mouchy ale co se týká kvality nebo úrovně technologií si netroufne být pozadu snad žádný stát. Dokonce i jižní Afrika je delší dobu vybavena LTE v ostrém provozu. Přitom na rozvoj jdou i dotace. Z těch co tu zůstávají, starousedlici jsou povětšinou v panelácích a na venkovech kde se různě generačně a lokalitou točí.
Takže ano i ostuda.

Ohledně oborů napsal jsem něco takového nebo pokročilé. Nevím jak se ty obory nazývají do detailu. https://www.fp.tul.cz/

V Polsku je ostře LTE už 8 let. Stačí se dívat a sledovat postupně mapu na Wikipedii. Podle posledních tarifů jsem koukal že nabízí internet ke stávajícím volání zdarma do vyčerpání prvního FUP. Teprve pak jsou data účtována. Nevím jak dlouho zde budou telekomunikační společnosti fungovat v rámci balíčků, ještě k tomu účtovat na MB, když nakupuje konektivitu. Moderní fup se dělá dynamickým omezováním rychlosti, třeba přes burst (rychlost dostane jen ten kdo ji opravdu potřebuje - prvních 5 vteřin se stahuje soubor plnou rychlostí, pak třeba po 30 sec. rychlost klesá až na minimum a podle celkové aktuální zátěže sítě se zkracují nebo prodlužují intervaly). Fup byl původně jako výjimka aby bylo možné dostatečně dobře prokázat masové užití internetu. Dnes v době kdy jsou GHz sítě a operátor nakupuje konektivitu od několika dodavatelů je myslím zbytečné dělat FUP na základě původního principu. Navíc firmy mají o něco větší fup i když ho firma ani nechce ale v rámci balíčku ho dostane a často není ani využit. Na druhé straně jsou domácí uživatelé co jen hlidaj aby nepřetáhli nebo když jim dojde z nějakého důvodu FUP, což stačí aktualizovat občas aplikace tak jsou naštvaný protože přes ponížení rychlosti si ani přes VoIP člověk nezavola bez sekání. Pokud nemá zrovna koupený g729 kodek nebo dost limitovaný Silk.

Ohledně Huawei zaměřte se na problematiku ne na výhody. Výhody jsou psané na víc místech než nevýhody. Případně testujte kusy. V ostatních HW nemají ještě tak úplně doladěné ovladače ale jsou na trhu celkem krátce.

Právě, ona slova dostávají jiná označení i třeba jen proto, protože obecně se jim klade výraz určité hanlivosti. Pak je v tom zbytečný nepořádek a spíše tipují, je jich až moc a nelze jim dát rovnou váhu. Konkrétní stav pak řeší nekonkrétní řešení. Pokud ta slova existují, to je takový problém jim dát názvy, aby laik mohl dojít k řešení? Ty cizi názvy chápu, že jsou cizí ale pak funguje něco jako ekvivalent a ten se neužívá. Slova s DE jsou ze stejné rodiny. Co se týká opaku slov fragmentace a DEfragmentace tak máte pravdu, že se řeší problém s fragmentaci ale problém je, že se řeší stav, který určil výrobce HDD a operační Systém. Problém je v tom, že se nedoplňují. Pokud by se měly doplňovat udělal by Microsoft funkci a tu by si mohl člověk nastavovat někde v nastavení systému jak se budou zapisovat data. Došlo by se pak k tomu jak řeší fragmentaci Linux, není třeba defragmentaci dělat. Pak by se řešil problém s defragmentací. Je to inverzní, protože výrobce udal nějaký způsob zápisu a OS jej mění a uživatel pak řeší fragmentaci a ne defragmentaci.

Přehnané ani ne. Původně ten SW byl jen pro mou potřebu usnadnění, protože nic takového na netu nebylo. Spíše to byly jen krátké scripty. Postupně jsem při práci řešil víc věcí a šéf pořád tlačil na všechny že musí být pokud možno všude a hned a dost se ty problémy s IT kupili a nebyl na nic čas, takže jsem po večerech dělal různé scripty a už byly sofistikovanější a řešily více věcí. Postupně jsem tomu začal věnovat víc času, protože jsem mohl pak řešit jiné problémy a ty které se často opakují jsem měl vyřešené třeba jen spuštěním scriptu. Postupně jsem řešil už tolik věcí a šéf tlačil, že jsem neměl čas je ani spouštět takže jsem došel k tomu udělat je tak, že budou analyzovat prostředí a podle potřeby se spustí. Postupně se ubíral čas, protože šéf navaloval další věci k řešení tak jsem je taky automatizoval. Postupně jsem se dostal do fáze že většina problémů co se opakují se dají řešit automaticky. Šéf chtěl aby se dělalo víc a nějaké nové nápady ale nebyl jsem schopen víc zajistit. Takže jsem odešel. A našel jsem si vlastní klienty. Tam jsem nahodil ten svůj SW a síť fungovala samostatně, problémy s tiskárnami, aj. jsem už neřešil. Ještě jsem přidal pročištění systému a bylo ucelené řešení pro optimalizaci. Pak jsem se zaměřil v rámci podnikání na automatizaci účetnictví, firemní politiku, aj. Postupně stačilo jen jezdit po firmách a nabízet výhody tohoto řešení. Od objednávky po používání SW se vše dělalo automaticky. Včetně licencování, určování trial verzí, aj. Na netu se pak objevily další optimalizatory ale tento fungoval automaticky už v té době. U těch co jsou teď je stále potřeba něco nastavit ručně a pokud člověk neví co nastavuje tak si může narušit stabilitu, v té době opravdu stačilo jen něco blbě nastavit a spadl celý systém. U tohoto ne, to co šlo zjistil a nastavil automaticky, pouze na systému co byl plný k prasknutí jiného SW by mohl narušit stabilitu a ještě se na tom v rámci vývoje pracovalo. V marketingové analýze tomu byla dána maximální úspěšnost 40% ale v praxi se dosáhlo 60%. A bylo počítáno s celosvětovým zaměřením, na což byl třeba investor. Počet licencí pro Evropu OS Windows byl několik stovek milionů, i při oslovení pětiny by bylo zajímavé. Z investice by se posílil tým, udělala grafika SW, realizovala další řešení IT, aj. Vzhledem k tomu, že to bylo automatizované asi by to minimálně zasahovalo do vztahu. Většinou práce rozhází vztahy asi z důvodu, že na sebe ty dva nemají čas nebo jsou stresováni, že není něco včas nebo něco neudělali. Tady by to bylo tou automatizací z velké části vyřešené a vztah by to narušilo minimálně. Dalo by se věnovat sociálním věcem. Zásahy by byly jen do programu.

Založení fóra bez uživatelů nemá smysl.

Tou hienou je míněno to, že člověku hned něco vytknete, vyclenite ho, znehodnotite celého člověka, místo abyste si něco přečetli a ten kdo může na to úměrně tomu zareagoval. Jen asi kvůli zažitým standardům. A ten kdo je tyto standardy narušuje je hned trestanej. Já neporusuji pravidla, ba naopak sociální pravidla určují že by člověk měl taky občas něco dělat a ne sedět na zadku. Ale lidem co to vadí pak doslova jdou po mě jak zombie, třeba i jen proto, protože jim vidím do toho co ostatním dělaj nebo jim škodí. Tohle mají v zahraničí už dávno odbourané. Prostě o tom ví a nikam to nevede, jen k negativním věcem tak to nedělají, vědí že to může ovlivnit každý samostatně, nezneužívají toho ve smyslu chvilkového zvýhodnění. Myslel jsem, že je tu mentalita někde na této úrovni a ne že zrovna v tomto jsme několik desítek let pozadu.

Psychologii volit nemůžu, protože obory které v tomto figurují disponují psychologií. Pokud by mi poradil psycholog nebo psychiatr ten kdo postupuje podle toho by akorát věděl dopředu co budu dělat - jakou budu mít myšlenku a pak jaký postup. Nemyslím si, že jsem nějaký šílenec, ačkoliv se to tak může zdát a v tomto případě je pro mne výhodnější fungovat nepredvídaně, samozřejmě s tím že tu nebudu nic porušovat. I to že jsem zde na fóru může být neočekávatelné, ale pokud bych neměl tuto možnost chodil bych po ulici a jen přežíval. Dostává se to pak na úroveň, jako když jsem byl slušný a hodný a ostatní pak začaly dělat ty věci. Na jejich úrovni dopředu víte jaké mám možnosti = jaká mám asi práva na ulici. Diky tomu není problém pro druhého určit co budu nebo můžu dělat a zároveň podniknout kroky, abych to udělat nemohl. Stejně tak ohledně psychologie ale na nefyzické úrovni. Fyzická úroveň je jen výsledkem toho co máte v hlavě. Protože pár lidí nedělá moc dobře, jak jsem již popisoval jen by to přispělo k jejich boji o moc. Jak jsem již popisoval to s tou knihovnou, spousta věcí je spíše brzdou. Tu etiku a jiné by museli dodržovat všichni. Nechci dělat něco nelegálního ačkoliv by mne to asi zvyhodnilo dočasně, ale spíš vymyslet něco legálního.
Nahodilá řešení byla například jet za tou osobou, nikomu o tom neříci, přivézt jí dárek a aby se sama v tu chvíli ke mě vyjádřila co tedy, jinak to asi nešlo, protože se snaží mít hodně věcí pod kontrolou a ty dopředu různě podle situace přizpůsobovat. Není to o tom, že je špatná ale rozvíjí se zase v tomto směru. Já o tom vím ale spíš bych to bral jako plus, protože alespoň vím jak se s ní mám bavit a je to v rámci vzájemného poznávání.

Pro ty co by zase psali, jak si na vše stěžuji tak nedá se v tomto případě vždy kladně reagovat. Je to určitá problematika. Problém není to, že si lidé stěžují, ale že to na co si stěžují není vyřešené. Jsem toho názoru, že pokud někdo nemá řešení, nemá se vyjadřovat, řešení jsem psal. Není mým smyslem ani cílem řešit toto. Řeším to jen proto, protože je to jedním z bloků, abych mohl být s tou osobou. Myslím, že pokud by se trochu změnil přístup, reakce by byly spíše pozitivní.
Naposledy upravil(a) forum-user-UDFENS dne pon 21. črc 2014 21:54:26, celkem upraveno 2 x.
Broucajz
Příspěvky: 46
Registrován: úte 15. kvě 2012 12:15:39

Re: Zrušené téma

Příspěvek od Broucajz »

MaT: Vyser se na něj, nebo bude opruzovat stále... :oops:
forum-user-UDFENS
Příspěvky: 155
Registrován: pon 22. říj 2012 22:25:36

Re: Zrušené téma

Příspěvek od forum-user-UDFENS »

A to jste vzal kde? Něco tu řešíme. Psal jsem, že věnováním se problematice se eliminuje problém, víc se bude dělat než psát. Bere vám to hlava nebo nebere? Z jakého zdroje čerpáte vy, když píšete toto? To co píšete mi nedává smysl. Však popisuji že je to možná to nejjednodušší. Může to udělat každý, ale podle toho taky má co chtěl. Stejně tak jste se mohl vyjádřit k obsahu, nebo máte nějakého známého a kdo dělá tyto obory? Přírodovědně-humanitní, nebo pedagogické, ale mimo TUL. Nejlépe VŠ.
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: Zrušené téma

Příspěvek od helmut.niederman »

Prosil bych administrátora fóra aby uzamknul tento thread. To by bylo nejlepším řešením a " forum-user-UDFENS " dát žlutou kartu pro výstrahu. Jinak tohle vlákno patří na smetiště. Je to nic neříkající vlákno. Takže za mne Lock down. :evil: :idea:

Jinak přeji aby uživatel, který tady píše pod přezdívkou " forum-user-UDFENS " si raději zavolal na lampárnu, ti rádi ho vyslechnou. A volat na lampárnu může s Odorikem za velmi výhodné sazby. :twisted: :lol:
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2580
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Zrušené téma

Příspěvek od Pitomec »

Spíš volat PL Bohnice, tam jsou na podobný případy zařízeni...
Obrázek
forum-user-UDFENS
Příspěvky: 155
Registrován: pon 22. říj 2012 22:25:36

Re: Zrušené téma

Příspěvek od forum-user-UDFENS »

Tam už se mne snažili dostat. Díky tomu mám dva trestné příkazy. Šli tam, řekli jim a oni že to jen sepíší a můžu jít. A pak přišel jen dopis.. To jak tady někdo psal, že jsem jak osina. Už jsem jednou žádal abyste brali ohled na to, že tu lidi dělají kolem mě zle, teď zametají. Před tím jsem seděl na zadku jako vy a řešil věci odoriku. Neměl jsem proč řešit něco jiného tak mne do háje nevytacejte s tím že mi najednou přeskočilo. Osobu ohledně vztahu mi vystupuje najednou v politice a bojím se o ni, prace na které se snažím dělat mi blokovali. Myslíte že budu jentak sedět na zadku a nic nedělat? Co po mě chcete? Já sem sem původně přišel požádat o radu či pomoc zda se někdo v této oblasti vyzná. Místo toho mi píšete tyto věci. Proč do háje? Nechovejte se jak oni!! Baví vás to?? To co řeším je skutečné jen nemám možnosti to řešit, protože mne vystrnadili na ulici a lidi tímto způsobem mne dále neustále vyčlenují. Přestaňte to dělat, já si toto nevybral.
JPT
Příspěvky: 323
Registrován: sob 03. lis 2012 22:21:05

Re: Zrušené téma

Příspěvek od JPT »

A nepsali tu náhodou lidi, že s tou SIMkou nebo číslem nebo co to bylo ? Odorik nic neudělá, že se to musí řešit u T-Mobilu ? A nějaké sociální rady taky psali.

Ještě můžu poradit http://www.zpovednice.cz/ tam by se mělo dát vypovídat, když tady o to nikdo nestojí...
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2580
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Zrušené téma

Příspěvek od Pitomec »

forum-user-UDFENS píše:Tam už se mne snažili dostat. Díky tomu mám dva trestné příkazy. Šli tam, řekli jim a oni že to jen sepíší a můžu jít. A pak přišel jen dopis.. To jak tady někdo psal, že jsem jak osina. Už jsem jednou žádal abyste brali ohled na to, že tu lidi dělají kolem mě zle, teď zametají. Před tím jsem seděl na zadku jako vy a řešil věci odoriku. Neměl jsem proč řešit něco jiného tak mne do háje nevytacejte s tím že mi najednou přeskočilo. Osobu ohledně vztahu mi vystupuje najednou v politice a bojím se o ni, prace na které se snažím dělat mi blokovali. Myslíte že budu jentak sedět na zadku a nic nedělat? Co po mě chcete? Já sem sem původně přišel požádat o radu či pomoc zda se někdo v této oblasti vyzná. Místo toho mi píšete tyto věci. Proč do háje? Nechovejte se jak oni!! Baví vás to?? To co řeším je skutečné jen nemám možnosti to řešit, protože mne vystrnadili na ulici a lidi tímto způsobem mne dále neustále vyčlenují. Přestaňte to dělat, já si toto nevybral.
I na ulici jak je vidět, máš přístup k internetu, takže to zase tak zlý nebude :D
Obrázek
Odpovědět