Anketa - trička Odorik.cz

Chcete probrat nezařaditelné téma ?

Anketa - trička Odorik.cz - http://81.31.45.46/tricka/varka1x.png

1 - Volám, voláš, voláme - bubliny.
0
Žádná hlasování
3 - Globus + koláž - různé možnosti volání.
9
35%
6 - Volám, voláš, voláme + koláž.
2
8%
8 - Volám, voláš, voláme + koláž.
1
4%
12 - Výhodné volání.
2
8%
13 - Volám, voláš, voláme - siluety.
0
Žádná hlasování
15 - Logo + volám, voláš, voláme.
2
8%
18 - Bublina, uvnitř logo.
0
Žádná hlasování
20 - Bublina, vně logo.
0
Žádná hlasování
Jiný návrh.
10
38%
 
Celkem hlasů: 26

Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2580
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Anketa - trička Odorik.cz

Příspěvek od Pitomec »

misa píše:to VIR: nějaké M by se možná našlo, až pořeším všechny zaměstnance. Popřípadě budeme ještě tak během měsíce menší trička přidělávat.

to Pitomec: přijďte si zkusit to černé XL, až půjdete okolo, třeba by to stačilo. Černé XXL zrovna neměl dodavatel skladem.
No v mém případě je spíš otázkou, jestli bude vůbec stačit i to XXL :lol: Ale i ta modrá je ucházející, až budu mít cestu kolem, jedno určitě vezmu :)
Obrázek
Uživatelský avatar
misa
Příspěvky: 268
Registrován: sob 06. říj 2012 19:48:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa - trička Odorik.cz

Příspěvek od misa »

Dnes jsem přidala do našeho e-shopu další reklamní materiály - zelené triko, červenou tašku a dětská trika - růžové a modré. Přidala jsem také lepší fotky. Co se týče dětských triček, tak ta mají u dětí zatím velký úspěch - všechny "testované" děti se dožadovaly dalšího kusu, protože první odmítaly dát vyprat, aby ho mohly neustále nosit.

Více zde https://www.odorik.cz/obchod/kategorie/ ... -materialy
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: Anketa - trička Odorik.cz

Příspěvek od helmut.niederman »

misa píše:Dnes jsem přidala do našeho e-shopu další reklamní materiály - zelené triko, červenou tašku a dětská trika - růžové a modré. Přidala jsem také lepší fotky. Co se týče dětských triček, tak ta mají u dětí zatím velký úspěch - všechny "testované" děti se dožadovaly dalšího kusu, protože první odmítaly dát vyprat, aby ho mohly neustále nosit.

Více zde https://www.odorik.cz/obchod/kategorie/ ... -materialy
Ta Látková taška je pro mne nepraktická, je spíše asi určena ženám. Nemáte aspoň náhodou igelitové tašky Odorik ? Dobře bych tím dělal reklamu při svých cestách do práce. :D
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2580
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Anketa - trička Odorik.cz

Příspěvek od Pitomec »

Modré tričko XXL je OK, asi ještě objednám totéž, ale v černé (jak jsem si všimnul, tak je už v nabídce 8-) ).
Obrázek
Uživatelský avatar
misa
Příspěvky: 268
Registrován: sob 06. říj 2012 19:48:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa - trička Odorik.cz

Příspěvek od misa »

Pitomec píše:Modré tričko XXL je OK, asi ještě objednám totéž, ale v černé (jak jsem si všimnul, tak je už v nabídce 8-) ).
Dobře, budu s tím počítat, najdu Vám tu černé XXL a až půjdu zítra nebo v pátek na brněnskou pobočku, tak ho tam hodím.
Uživatelský avatar
misa
Příspěvky: 268
Registrován: sob 06. říj 2012 19:48:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa - trička Odorik.cz

Příspěvek od misa »

helmut.niederman píše:
misa píše:Dnes jsem přidala do našeho e-shopu další reklamní materiály - zelené triko, červenou tašku a dětská trika - růžové a modré. Přidala jsem také lepší fotky. Co se týče dětských triček, tak ta mají u dětí zatím velký úspěch - všechny "testované" děti se dožadovaly dalšího kusu, protože první odmítaly dát vyprat, aby ho mohly neustále nosit.

Více zde https://www.odorik.cz/obchod/kategorie/ ... -materialy
Ta Látková taška je pro mne nepraktická, je spíše asi určena ženám. Nemáte aspoň náhodou igelitové tašky Odorik ? Dobře bych tím dělal reklamu při svých cestách do práce. :D
S igelitovými taškami zatím nepočítáme. I když s tou modrou taškou může chodit i pán :-)
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2580
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Anketa - trička Odorik.cz

Příspěvek od Pitomec »

misa píše:
Pitomec píše:Modré tričko XXL je OK, asi ještě objednám totéž, ale v černé (jak jsem si všimnul, tak je už v nabídce 8-) ).
Dobře, budu s tím počítat, najdu Vám tu černé XXL a až půjdu zítra nebo v pátek na brněnskou pobočku, tak ho tam hodím.
OK, během příštího týdne se tam stavím :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2580
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Anketa - trička Odorik.cz

Příspěvek od Pitomec »

Rychlý dotaz - je to tričko už k mání? Zítra bych mohl jít kolem a vyzvednout ho.
Obrázek
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa - trička Odorik.cz

Příspěvek od xsouku04 »

Pitomec píše:Rychlý dotaz - je to tričko už k mání? Zítra bych mohl jít kolem a vyzvednout ho.
pry je pripraveno
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2580
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Anketa - trička Odorik.cz

Příspěvek od Pitomec »

OK, již koupeno :)
Obrázek
Odpovědět