Java aplikace Odorik.jar

Můžete využít jen část a nebo všechny služby co Odorik.cz nabízí přímo z Vašeho telefonu ?
Odpovědět
swejzi
Příspěvky: 79
Registrován: ned 08. čer 2014 16:54:12

Java aplikace Odorik.jar

Příspěvek od swejzi »

Zkouším tuto aplikaci http://www.odorik.cz/w/java_callback_aplikace na svém stařičkém SE C702. Líbí se mi možnost volat callback "obráceně", tedy že ústředna volá nejprve volaného a pak teprve mě, čímž ušetřím poplatky za vyzvánění, než volaný hovor přijme. Ovšem, když poté ukončím hovor a volaný nikoliv, jeho hovor ještě nějakou dobu probíhá s těmi hláškami odorika. Rád bych tento hovor přes java aplikaci ukončil, ale při pokusu ukončit probíhající hovor se mi zobrazí hláška "Máme zavěsit - nebylo ještě implementováno, ..." Chápu to tedy tak, že to zatím java aplikace neumí. Bude někdy tato funkce dostupná?
Díky
sonix
Příspěvky: 21
Registrován: ned 17. bře 2013 20:34:58

Re: Java aplikace Odorik.jar

Příspěvek od sonix »

Jednou jsem zkusil volat callback "obráceně", a bohužel volající nezavěsil a jeho spojení bylo stále aktivní. Naštěstí jsem byl u PC, takže jsem to ukončil z webu. Od té doby už raději takto nešetřím. Nešlo by to udělat tak, že při ukončení jednoho spojení by se automaticky ukončilo i to druhé?
Odpovědět