Nekvalitní hovory do USA

Je špatně slyšet ? Lze to řešit !
Odpovědět
mysjulie
Příspěvky: 1
Registrován: stř 10. zář 2014 8:06:33

Nekvalitní hovory do USA

Příspěvek od mysjulie »

Dobrý den, prosím o radu. Hovory do USA v poslední době jsou velmi nekvalitní, je slyšet jen potichu, přerušovaně a místy vůbec, takže hovory jsou nesrozumitelné. Používám Vaše služby pro hovory do USA cca 3 týdny, zpočátku nadšení, kvalita byla dobrá, ale poslední 2 hovory byly velmi špatné. Problémy byly na obou stranách. Volám pokaždé na stejné mobilní číslo v USA přes Skype. Kvalitu wifi nedokážu posoudit, ale pro běžné používání se jeví dobrá. Všechny hovory (ty dobré i nekvalitní) byly přes stejnou wifi síť. Prosím o posouzení těchto hovorů, kde může být chyba a nějakou radu, jak kvalitu hovorů vylepšit. Podotýkám, že technicky tomu vůbec nerozumím (blondýna).
Jde o hovory s ID 95784036 (4.9.) a 96215752 (9.9.)
Uživatelský avatar
megacruiser
Administrátor
Příspěvky: 244
Registrován: stř 13. říj 2010 15:09:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nekvalitní hovory do USA

Příspěvek od megacruiser »

Dobrý den,
děkujeme za nahlášení problému, změnil jsem operátora pro hovory do USA. Můžete prosím ověřit?
Kristovec
Příspěvky: 1526
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Nekvalitní hovory do USA

Příspěvek od Kristovec »

Jen tak jsem vytocil 001 213 9924214 pres Skype s Vodafone 3,5G s asi 10/3 MBps,poslech bezvadny,délka 5,56 minut.
Na dotaz Skypu po kvalite hovoru jsem dal vsech pět hvezdicek.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nekvalitní hovory do USA

Příspěvek od xsouku04 »

Náš předchozí dodavatel hovorů do USA, který problém možná (možná také ne) způsobil, nám napsal tohle:
We are getting voice mail on this number at the moment.
Please be informed that we have made a lot of test calls to other numbers of the destination via the same route and all of them completed with good voice quality for both sides.
Our direct route works well with high stats.
Kindly make a manual test on your side and advise.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nekvalitní hovory do USA

Příspěvek od xsouku04 »

Kristovec píše:Jen tak jsem vytocil 001 213 9924214 pres Skype s Vodafone 3,5G s asi 10/3 MBps,poslech bezvadny,délka 5,56 minut.
Na dotaz Skypu po kvalite hovoru jsem dal vsech pět hvezdicek.
Ale mysjulie volal ze skype přes nás přes přístupové skype jméno Odorik.cz nebo Odorik9.

Co je na tom čísle, můžeme je také otestovat?
Kristovec
Příspěvky: 1526
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Nekvalitní hovory do USA

Příspěvek od Kristovec »

xsouku04 píše:
Kristovec píše:Jen tak jsem vytocil 001 213 9924214 pres Skype s Vodafone 3,5G s asi 10/3 MBps,poslech bezvadny,délka 5,56 minut.
Na dotaz Skypu po kvalite hovoru jsem dal vsech pět hvezdicek.
Ale mysjulie volal ze skype přes nás přes přístupové skype jméno Odorik.cz nebo Odorik9.

Co je na tom čísle, můžeme je také otestovat ?
Práve ze já také,Skype mám v Samsungu Galaxy Grand2 a vyuzívám práve ty kontakty odorik9 a odorik.cz
To číslo je křestanská rozhlasová stanice Radio Poder 1030,takze je mozno zcela bez obav testovat zvuk,poslech,aniž byste nekoho obtežovali.Hraje to španělsky.
Uživatelský avatar
megacruiser
Administrátor
Příspěvky: 244
Registrován: stř 13. říj 2010 15:09:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nekvalitní hovory do USA

Příspěvek od megacruiser »

Potvrzuji, že hovory na uvedené číslo 001 213 9924214 byly přes námi používané operátory zcela v pořádku, kvalita mezi nimi nebyla rozeznatelná.
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: Nekvalitní hovory do USA

Příspěvek od helmut.niederman »

Kristovec píše:
xsouku04 píše:
Kristovec píše:Jen tak jsem vytocil 001 213 9924214 pres Skype s Vodafone 3,5G s asi 10/3 MBps,poslech bezvadny,délka 5,56 minut.
Na dotaz Skypu po kvalite hovoru jsem dal vsech pět hvezdicek.
Ale mysjulie volal ze skype přes nás přes přístupové skype jméno Odorik.cz nebo Odorik9.

Co je na tom čísle, můžeme je také otestovat ?
Práve ze já také,Skype mám v Samsungu Galaxy Grand2 a vyuzívám práve ty kontakty odorik9 a odorik.cz
To číslo je křestanská rozhlasová stanice Radio Poder 1030,takze je mozno zcela bez obav testovat zvuk,poslech,aniž byste nekoho obtežovali.Hraje to španělsky.
Chtělo by to přeložit toto číslo Radio Poder do nějaké SIP number abych nemusel platit za zahraniční hovory něco jako sip:pirateradio@qxip.net ( pozn. toto zas teď nefunguje, nevím proč ale z Odoriku se na to nedá dovolat, buď mají výpadek nebo je to zrušené )
Odpovědět