Portace dvou čísel zaráz

Potíže a možnosti při volání ze sim karet Odorik.cz
Michal
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 03. dub 2014 15:26:21

Re: Portace dvou čísel zaráz

Příspěvek od Michal »

Pub.lbc píše:
Pitomec píše:Před 14 dny jsem od VF chtěl jedno číslo (t.č. s Nulovým tarifem na míru) přenést jinam a výsledek byl ten, že jsem musel podat písemnou výpověď a nechat notářsky ověřit, jak je to uvedeno v jejich Obchodních podmínkách. Jinak se vůbec nechtěli o ničem bavit.
... nevím, že by podle útraty???? já za poslední dobu (cca 12 měsíců) u VF tarifu tak 30 kč/měs než jsem odešel, a to bylo SMS a generování Callbacku pomocí JAVA app v mobilu.


Nevím zda podle útraty, ale vím, že většina lidí měla s VF problém při odchodu... Snažili se to všemožně natahovat.
vpe
Příspěvky: 86
Registrován: ned 04. bře 2012 3:23:10

Re: Portace dvou čísel zaráz

Příspěvek od vpe »

Ono uz nefunguje
1. Nastavit neprodlouzeni balicku, tim padem nulovy tarif a chvili nevolat
2. Pozadat o prenos
?

Radi se zbavi nevydelecneho cisla, navic prejimajici opoustenemu neco zaplati, nebo ne?
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Portace dvou čísel zaráz

Příspěvek od xsouku04 »

vpe píše:Ono uz nefunguje
1. Nastavit neprodlouzeni balicku, tim padem nulovy tarif a chvili nevolat
2. Pozadat o prenos
?

Radi se zbavi nevydelecneho cisla, navic prejimajici opoustenemu neco zaplati, nebo ne?
Každý si ale nemůže dovolit několik měsíců nevolat ... :) I tak vidí historii několika let :)
Stačí být asertivní.

Horší je to ale pro cizince, co neumí pořádně česky, např. pro Vietnamce. Když chce Vietnamec přenést číslo jinam a neumí pořádně česky, má to opravdu těžké, protože nikdo mu moc pomoci nechce, i když zaměstnanci moc dobře vědí, o co mu jde. Dostávají je často na to, že neví heslo ke své samoobsluze, která totiž často nebyla ani aktivovaná. To ale není triviální aktivovat ani pro Čecha. Cizinec nemusí mít také přístup k internetu, aby mohl čekat, až jim to bude fungovat.
Nebo víte o tom, jak by to mohl neprůstřelně zvládnout cizinec, co umí jen trochu česky? Existuje i jiná možnost než odmítat opustit kamennou pobočku Vodafone? Údajně ani tato taktika nevede k úspěchu. Asi by to chtělo nějakou skrytou kameru.
tomplee
Příspěvky: 37
Registrován: úte 16. črc 2013 12:12:29

Re: Portace dvou čísel zaráz

Příspěvek od tomplee »

Podle mě je nejjednodušší cesta (pokud jde o vodafone) přejít na předplacenou kartu, což by mělo jít okamžitě, a pak požádat o přenos esemeskou.
Zde moje zkušenost: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.ph ... start=1245
I když pro cizince asi bude jazykově náročné neustále opakovat že chce "přejít na předplacenou kartu" ;)
I u nulového tarifu bez písemné smlouvy dle infolinky platí výpověď do konce příštího účtovacího období, tj. jeden až dva měsíce.
Odpovědět