Tescomobile prodává vánoční stříbrná telef.čísla za 75,- Kč

Místo pro služby, které lze dobře kombinovat se službami Odorik.cz .
Odpovědět
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Tescomobile prodává vánoční stříbrná telef.čísla za 75,- Kč

Příspěvek od helmut.niederman »

Dneska jsem se šel podívat do Tesca a jelikož jsem měl nasbíraných pět kupónů na nákup vánočních SIM karet TescoMobil za 75,- Kč, v rámci programu ClubCard, zjistil jsem malé vánoční štědré překvapení. Tesco prodávalo stříbrná telefonní čísla za 150,- Kč respektive 75,- Kč při uplatnění voucheru. Přímo u pokladny jsem jásal radostí, a hned jsem si koupil jedno telefonní číslo začínající 792 xxx 000, legrační bylo to, že další číslo v řadě bylo stejné akorát tam bylo trojčíslí 999.

Nevím jestli je to náhoda, nebo záměr, ale takhle levně prodávat stříbrná čísla např. 602 123 000 kde je poslední trojčíslí stejné. Škoda, ale že ten TescoMobile moc nevyužiji, možná tak na internet díky reaktivačnímu poplatku a obnovení FUP balíčku za 100,- Kč. 8-)
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8162
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Tescomobile prodává vánoční stříbrná telef.čísla za 75,-

Příspěvek od xsouku04 »

Číslo se dá přenést. Tedy pokud je dobře zapamatovatelné, nebo to vypadá zajímavě, může to být dobrá investice.
Uživatelský avatar
o-k
Příspěvky: 105
Registrován: čtv 27. pro 2012 18:16:06
Bydliště: Blanensko

Re: Tescomobile prodává vánoční stříbrná telef.čísla za 75,-

Příspěvek od o-k »

Dobry den
Pred cca 8 rokama sem mati kupoval sim od O2 a tehdy byly ceny podstatne vyssi a sim zacinala na 400 Kc. Jeste jsem se ptal pani v prodejne o2 jestli nemaji nejakou levnejsi sim a ona protivne odpovedela ze momentalne zadna akce neni nacez jsem poprosil at me nejake cislo nabidne - pohrabala poslepu v krabici a vytahla 721 xxx 777. Jake bylo moje prekvapeni ze na sim byl kredit 800 Kc ac jsem zaplatil 400 Kc.
Kristovec
Příspěvky: 1528
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Tescomobile prodává vánoční stříbrná telef.čísla za 75,-

Příspěvek od Kristovec »

Já jsem získal jamesbondovské číslo 601 ××0 008 za 1 Kč,asi v roce 2000 jsem v bazaru koupil NMT mobil Nokia 650 a v Eurotelu jsem si mohl vybrat,tohle číslo bylo v seznamu spolu s běznými za stejnou cenu,tedy ta koruna za aktivaci.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2583
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Tescomobile prodává vánoční stříbrná telef.čísla za 75,-

Příspěvek od Pitomec »

JB byl 007, ne 008 :)
Obrázek
Kristovec
Příspěvky: 1528
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Tescomobile prodává vánoční stříbrná telef.čísla za 75,-

Příspěvek od Kristovec »

Pitomec píše:JB byl 007, ne 008 :)
Jo,jo,jen jsem to přirovnal že má podobnou skladbu.
Jinak,myslím si,že pro běžného uživatele nemá luxus číslo smysl,protože každý z rodiny a známých si ukládá a vytáčí jméno.
Pro firmy je to dobré,ale mně osobně už to vyvanulo z hlavy.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2583
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Tescomobile prodává vánoční stříbrná telef.čísla za 75,-

Příspěvek od Pitomec »

Kdysi jsem u Odoriku chtěl taky zlaté číslo, ale pak jsem si uvědomil, že to bude jedině zdrojem problémů, protože na taková čísla nepochybně přichází víc omylů (nechtěných volání). Tak jsem to hodil za hlavu.
Obrázek
Odpovědět