Přímé dobíjení z internetového bankovnictví Fio

Potíže a možnosti při volání ze sim karet Odorik.cz
Odpovědět
MaT
Příspěvky: 364
Registrován: pát 29. bře 2013 14:35:14

Přímé dobíjení z internetového bankovnictví Fio

Příspěvek od MaT »

Dobrý den, mám dotaz. Fio už nabízí ve svém internetovém bankovnictví nějakou dobu dobíjení předplacených karet T-Mobile. Navíc tam píšou, že je takto možné dobíjet i kredit u virtuálních operátorů v síti T-Mobile - viz jejich web. Chci se zeptat, jestli tohle funguje i pro Odorik... Sám jsem tedy zatím vždycky dobíjel klasickým převodem - a ve Fio není problém předchozí platbu docela pohodlně "opakovat" - nebo si i vytvořit šablonu. Ale třeba by tento způsob pro někoho byl i pohodlnější. Ale chtěl bych také vědět, jestli tímto způsobem dostane Odorik celou částku, nebo jestli na ní nějakým způsobem někdo neparazituje (třeba ten T-Mobile?).
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Přímé dobíjení z internetového bankovnictví Fio

Příspěvek od xsouku04 »

Nefunguje to. Už jsem to jednou urgoval, aby to zpřesnili. Jde o to, že oficiálně je Odorik postpaid virtuál.
Všechny oficiální prepaid virtuály tedy provozuje přímo T-mobile. (Jako kaktus.cz, mobil.cz a pod.)
MaT
Příspěvky: 364
Registrován: pát 29. bře 2013 14:35:14

Re: Přímé dobíjení z internetového bankovnictví Fio

Příspěvek od MaT »

Teď na to právě asi šahali, protože doplňovali O2. Ale u virtuálů v síti O2 jsou tam explicitně uvedení. Právě mě zarazilo, že u T-Mobile je to ve stylu "např. Kaktus, Mobil.cz" - to pak vypadá, že jich je ještě spousta dalších. Když tak jim to zkuste na fio@fio.cz napsat ještě jednou, třeba zrovna dneska bude ty maily vyřizovat někdo jiný, případně to zkuste přes jejich kontaktní formulář, třeba to pak lépe rozdělují komu ta zpráva vlastně je určená...

A nebo můžu udělat to, že jim jako jejich klient napíšu já, když to budou mít od více lidí, třeba tomu dají větší důležitost. :-)
pavkri
Příspěvky: 16
Registrován: stř 11. úno 2015 20:14:20

Re: Přímé dobíjení z internetového bankovnictví Fio

Příspěvek od pavkri »

Já pokud si pomocí šablony nabiji účet v Odoriku, platba se připíše téměř okamžitě.
Odpovědět