Nefunkční data

Potíže a možnosti při volání ze sim karet Odorik.cz
Odpovědět
LubosD
Příspěvky: 171
Registrován: pát 06. úno 2015 10:41:27

Nefunkční data

Příspěvek od LubosD »

Zdravím,

od dnešního rána mi vůbec nefungují mobilní data, ani přes LTE, ani přes UMTS, ani přes EDGE. Včera to ještě šlo. Moje číslo linky je 714849.

Zkoušel jsem telefon všelijak restartovat, ale nepomohlo to. V logu z Androidu se při pokusu o připojení jen objeví, že se připojení zapíná a pak to napíše toto:

Kód: Vybrat vše

D/MobileDataStateTracker(  838): fota: Broadcast received: android.intent.action.ANY_DATA_STATE apnType=fota
D/MobileDataStateTracker(  838): fota: Received state=DISCONNECTED, old=DISCONNECTED, reason=lostDataConnection
D/MobileDataStateTracker(  838): dun: Broadcast received: android.intent.action.ANY_DATA_STATE apnType=dun
D/MobileDataStateTracker(  838): dun: Received state=DISCONNECTED, old=DISCONNECTED, reason=lostDataConnection
D/MobileDataStateTracker(  838): supl: Broadcast received: android.intent.action.ANY_DATA_STATE apnType=supl
D/MobileDataStateTracker(  838): supl: Received state=DISCONNECTED, old=DISCONNECTED, reason=lostDataConnection
D/MobileDataStateTracker(  838): hipri: Broadcast received: android.intent.action.ANY_DATA_STATE apnType=hipri
D/MobileDataStateTracker(  838): hipri: Received state=DISCONNECTED, old=DISCONNECTED, reason=lostDataConnection
D/MobileDataStateTracker(  838): ims: Broadcast received: android.intent.action.ANY_DATA_STATE apnType=ims
D/MobileDataStateTracker(  838): ims: Received state=DISCONNECTED, old=DISCONNECTED, reason=lostDataConnection
D/MobileDataStateTracker(  838): mms: Broadcast received: android.intent.action.ANY_DATA_STATE apnType=mms
D/MobileDataStateTracker(  838): mms: Received state=DISCONNECTED, old=DISCONNECTED, reason=lostDataConnection
D/MobileDataStateTracker(  838): cbs: Broadcast received: android.intent.action.ANY_DATA_STATE apnType=cbs
V informacích o stavu se u dat napíše "Připojování" a pak "Odpojeno" :-(
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkční data

Příspěvek od xsouku04 »

Výpadek T-mobile.
Pravděpodobně se týká jen všech virtuálů původem pod GTS.
http://forum.odorik.cz/viewtopic.php?f=14&t=3212
Freeman
Příspěvky: 31
Registrován: pon 24. lis 2014 19:05:09

Re: Nefunkční data

Příspěvek od Freeman »

Jaj, proč jsem nešel na fórum hned, jsem dumal, co jsem rozbil a nechápal, protože se vše tvářilo funkčně. No, alespoň vím, že chyba není na mém přijímači.
LubosD
Příspěvky: 171
Registrován: pát 06. úno 2015 10:41:27

Re: Nefunkční data

Příspěvek od LubosD »

Zdá se, že to už funguje.
Odpovědět