Seznam.cz - Virtuál Adagio Mobile přerušil činnost

Chcete probrat nezařaditelné téma ?
Kristovec
Příspěvky: 1526
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Seznam.cz - Virtuál Adagio Mobile přerušil činnost

Příspěvek od Kristovec »

Další pán na holení?
Odoriku,ne aby ses opičil.

http://www.novinky.cz/internet-a-pc/mob ... nnost.html
LubosD
Příspěvky: 171
Registrován: pát 06. úno 2015 10:41:27

Re: Seznam.cz - Virtuál Adagio Mobile přerušil činnost

Příspěvek od LubosD »

Má "téměř" 300 zákazníků. Kolik má Odorik jako virtuál?
aplet
Příspěvky: 283
Registrován: pon 07. led 2013 23:31:17

Re: Seznam.cz - Virtuál Adagio Mobile přerušil činnost

Příspěvek od aplet »

Kristovec ty musíš být tezkej fanatik do odoriku jak tady čtu tvé příspěvky ,a nejen tenhle ale také inych příspěvcích. :) Máš určitě v obýváku místo nějakýho obrazu obraz nápisem odorik :lol:
Uživatelský avatar
srsen
Příspěvky: 59
Registrován: čtv 11. říj 2012 16:15:59

Re: Seznam.cz - Virtuál Adagio Mobile přerušil činnost

Příspěvek od srsen »

Poslouchají, Aplet, přestanou se navážet do osttaních a jdou si koupit triko Odorik :)
No ale k věci - sledovat trh a stav svýho operátora se rozhodně vyplatí - člověk potom není překvapenej že ho najednou chtcou přesunout někam kam vůbec nechce nebo že odjede do ciziny a když se vrátí tak zjistí, že mu ruší číslo jako jsem to řešil u známýho co byl u emea. Nakonec číslo zachránil ale byl to boj.
aplet
Příspěvky: 283
Registrován: pon 07. led 2013 23:31:17

Re: Seznam.cz - Virtuál Adagio Mobile přerušil činnost

Příspěvek od aplet »

Vážený pan Srsen ,triko odorik nosím a také jsem zákazníkem odoriku ,těší mě že si zastavate Kristovce a pokud by ste měli oba zájem mužů vám namalovat obraz vycházející slunce kde místo slunce by jsem namaloval odorik :D .
Kristovec
Příspěvky: 1526
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Seznam.cz - Virtuál Adagio Mobile přerušil činnost

Příspěvek od Kristovec »

aplet píše:Kristovec ty musíš být tezkej fanatik do odoriku jak tady čtu tvé příspěvky ,a nejen tenhle ale také inych příspěvcích. :) Máš určitě v obýváku místo nějakýho obrazu obraz nápisem odorik :lol:
Ano,to skutečně jsem.Nosím trička výhradně s logem Odorika,a chci koupit další.
Ale bez žertů,vážím si všech firem,tedy nejen Odorika,které se drží ve vztahu k zákazníkovi poctivosti a férovosti.Proto např. stejně jako Odorik odmítám OPí i jinou reklamštinu,mám totiž raději skutečné zlato,ne pouhé pozlátko,a nerad kupuji zajíce v pytli.
Stejně jako Odorika oceňuji i firmu Delikomat,která se drží stejného hesla - náš spokojený zákazník = náš dobrý pán = prosperita naší firmy.No a zákazník je spokojený když má co nejvíce dobré muziky za co nejméně peněz,samozřejmě v rozumném poměru.A to tu,myslím,je.I nutná férovost.
Oškliví se mi totiž nabídky typu - již od , až do,a skryté záludnosti a chytáky,mám rád stručnost,jasnost a přehlednost.To je vše.
GeBu
Příspěvky: 553
Registrován: sob 12. úno 2011 23:14:28

Re: Seznam.cz - Virtuál Adagio Mobile přerušil činnost

Příspěvek od GeBu »

http://cs.wikipedia.org/wiki/Odorik_z_Pordenone
aplet píše:Kristovec ty musíš být tezkej fanatik do odoriku jak tady čtu tvé příspěvky ,a nejen tenhle ale také inych příspěvcích. :) Máš určitě v obýváku místo nějakýho obrazu obraz nápisem odorik :lol:
Uživatelský avatar
Zedna
Příspěvky: 736
Registrován: stř 04. dub 2012 0:57:53

Re: Seznam.cz - Virtuál Adagio Mobile přerušil činnost

Příspěvek od Zedna »

O konci Adagio jsem zde uz psal v tomto jinem vlakne:
http://forum.odorik.cz/viewtopic.php?f=21&t=2235
aplet
Příspěvky: 283
Registrován: pon 07. led 2013 23:31:17

Re: Seznam.cz - Virtuál Adagio Mobile přerušil činnost

Příspěvek od aplet »

Kristovec ,děkuji za odpověď ale jediná výhoda u odorika je ta že má jako jedinej v CR vícero možností volání,ale není nejlepší.Co se tyče delikomatu co je zajímavé na prodejce kávy respektive v čem je jiný jako ostatne společnosti?
Odpovědět