Nedošla SMS

Potíže a možnosti při volání ze sim karet Odorik.cz
Odpovědět
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Nedošla SMS

Příspěvek od Kristovec »

ID 122 126 101
Přeposlal jsem si textovku v azbuce,ale na mobil nedošla,přestože ve výpisu je jako příchozí zaznamenána.
MaT
Příspěvky: 364
Registrován: pát 29. bře 2013 14:35:14

Re: Nedošla SMS

Příspěvek od MaT »

No vidíte, já zase dnes ráno posílal jednu SMS a teď koukám, že ve výpisu jí mám 6x (a také 6x naúčtovanou). Kolegyně, které jsem to posílal, mi říkala, že jí zpráva přišla 3x...
aplet
Příspěvky: 283
Registrován: pon 07. led 2013 23:31:17

Re: Nedošla SMS

Příspěvek od aplet »

A co kdyz se kolegyne mylila :| zenam se neda verit pokazde jinak mysli a jinak reknu :D
MaT
Příspěvky: 364
Registrován: pát 29. bře 2013 14:35:14

Re: Nedošla SMS

Příspěvek od MaT »

To je možné, ale mě stejně spíš vadí, že posílám jednu SMSku a jen kvůli tomu, že síť zrovna nefungovala úplně spolehlivě se asi z telefonu odesílala ta samá zpráva opakovaně a já mám nakonec platit za šest SMS místo jedné... Kolikrát jí to nakonec přišlo je už spíš detail. To snad jedině že když už jsem si nechtěně zaplatil za 6 SMS (resp. byly mi naúčtovány), čekal bych, že budou i doručeny...
Uživatelský avatar
Largon
Příspěvky: 448
Registrován: pon 07. lis 2011 10:14:09

Re: Nedošla SMS

Příspěvek od Largon »

Vidím CDR záznam od T-Mobile, na základě kterého jsme to přidali do výpisu. Nejsou tam žádné dodatečné informace, ze kterých bychom mohli nějak poznat, zda to bylo/nebylo doručeno. Je to výjimečný případ a jinak SMS v azbuce chodí?
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Nedošla SMS

Příspěvek od Kristovec »

Largon píše:Vidím CDR záznam od T-Mobile, na základě kterého jsme to přidali do výpisu. Nejsou tam žádné dodatečné informace, ze kterých bychom mohli nějak poznat, zda to bylo/nebylo doručeno. Je to výjimečný případ a jinak SMS v azbuce chodí?
Už jsem asi tři azbukové textovky úspěšně přeposlal,stále je ještě mám,takže normálně to asi jde.Navíc,byly delší než 160 znaků.
Odpovědět