Přenos O2 čísla na již funkční Odorik SIM

Potíže a možnosti při volání ze sim karet Odorik.cz
Odpovědět
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Přenos O2 čísla na již funkční Odorik SIM

Příspěvek od Kristovec »

Šlo by vrátit Odoričí číslo ze SIMky a přenést na ni číslo od O2?
ČVOP už mám,takže teď k němu nějakou SIM,ddvě mít ale nechci.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2582
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Přenos O2 čísla na již funkční Odorik SIM

Příspěvek od Pitomec »

Určitě to jde, ale není lepší tu SIM zatím jenom uspat? Třeba se ještě bude hodit :)
Obrázek
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Přenos O2 čísla na již funkční Odorik SIM

Příspěvek od Kristovec »

Pitomec píše:Určitě to jde, ale není lepší tu SIM zatím jenom uspat? Třeba se ještě bude hodit :)
Určitě,ostatně - ona už hajinká,ale chci jí jen vyměnit číslo,na tom O2 numeru mi tak trochu záleží.Dvě SIMky bych nechtěl,další výdaj za SIM a číslo,celkem 130 Kč navíc,to mohu v případě potřeby udělat kdykoli.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2582
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Přenos O2 čísla na již funkční Odorik SIM

Příspěvek od Pitomec »

Mám takové tušení, že už se tady psalo, že SIM musí být nová. Překlopit číslo umí (resp. dovolí) TM jenom u svých vlastních karet, ne u virtuálů.
Obrázek
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Přenos O2 čísla na již funkční Odorik SIM

Příspěvek od Kristovec »

Pitomec píše:Mám takové tušení, že už se tady psalo, že SIM musí být nová. Překlopit číslo umí (resp. dovolí) TM jenom u svých vlastních karet, ne u virtuálů.
Hm,pak mám smůlu.
Uživatelský avatar
misa
Příspěvky: 269
Registrován: sob 06. říj 2012 19:48:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Přenos O2 čísla na již funkční Odorik SIM

Příspěvek od misa »

Dobrý den,

Pitomec má pravdu, na použitou SIM bohužel portovat nelze. Avšak tu SIM s číslem, kterou už potřebovat nebudete, od Vás můžeme za stovku vykoupit zpět (50 Kč za číslo, 50 Kč za SIM). Je nutné k ní dodat i tu kartičku, ze které se vylomila. Takové simky potom nabízíme k prodeji jako použité - obvykle si je koupí zákazníci bydlící v signálově problémových oblastech, kteří si na nich před portací testují, jestli mají doma dobrý T-mobile signál.
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Přenos O2 čísla na již funkční Odorik SIM

Příspěvek od Kristovec »

misa píše:Dobrý den,

Pitomec má pravdu, na použitou SIM bohužel portovat nelze. Avšak tu SIM s číslem, kterou už potřebovat nebudete, od Vás můžeme za stovku vykoupit zpět (50 Kč za číslo, 50 Kč za SIM). Je nutné k ní dodat i tu kartičku, ze které se vylomila. Takové simky potom nabízíme k prodeji jako použité - obvykle si je koupí zákazníci bydlící v signálově problémových oblastech, kteří si na nich před portací testují, jestli mají doma dobrý T-mobile signál.
Díky,zkusím to najít,a pak to tak udělat.
Mezitím mne i napadlo darovat ji kamarádovi a nechat převést na jeho zákaznický účet,to,myslím,je možné.Tak uvidím.
MaT
Příspěvky: 364
Registrován: pát 29. bře 2013 14:35:14

Re: Přenos O2 čísla na již funkční Odorik SIM

Příspěvek od MaT »

Můžu potvrdit, že s převodem SIM karty mezi účtu u Odorika není problém, stačí jim napsat (mail, kontaktní formulář). Do zprávy napsat číslo SIM karty (ne telefonní číslo, ale takové to dlouhé číslo co je jak přímo na kartě, tak i na té velké plastové kartě ze které se to vylamovalo) a z kterého účtu na který.

Jinak na portaci čísla jsem nové SIM karty musel pořizovat také, ale také můžu potvrdit, že se zpětným výkupem SIM karet nemá Odorik problém. A velmi tuto možnost chválím - ani tak nejde o těch 50-80 Kč nebo kolik to bylo, ale prostě nerad vyhazuji věci, které můžou ještě někomu posloužit...
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Přenos O2 čísla na již funkční Odorik SIM

Příspěvek od Kristovec »

MaT píše:Můžu potvrdit, že s převodem SIM karty mezi účtu u Odorika není problém, stačí jim napsat (mail, kontaktní formulář). Do zprávy napsat číslo SIM karty (ne telefonní číslo, ale takové to dlouhé číslo co je jak přímo na kartě, tak i na té velké plastové kartě ze které se to vylamovalo) a z kterého účtu na který.

Jinak na portaci čísla jsem nové SIM karty musel pořizovat také, ale také můžu potvrdit, že se zpětným výkupem SIM karet nemá Odorik problém. A velmi tuto možnost chválím - ani tak nejde o těch 50-80 Kč nebo kolik to bylo, ale prostě nerad vyhazuji věci, které můžou ještě někomu posloužit...
Tak nakonec je zpětný odkup a bude pořízení nové,hlavní je,že ji nemusím nechat propadnout.
Odpovědět