Přístup na fórum Odorik z Androidu aktivuje vyskakovací okno

Tipy a potíže s používáním tohoto fóra.
Odpovědět
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Přístup na fórum Odorik z Androidu aktivuje vyskakovací okno

Příspěvek od helmut.niederman »

Dobrý den, chtěl sem se zeptat na jednu věc, když jdu na diskuzní fórum Odorik z OS Androidu 5.1.0 a prohlížeče Google Chrome, vždy na mne vyskočí toto okno, nevíte co to znamená ?
Viz screenshot. Proč mi to nabízí aplikaci Tapatalk ? Když dám OK nic se neděje a normálně probíhá komunikace se strankou forum.odorik.cz. Bylo by mi možno to vyskakovací okno zrušit ? Děkuji
Vyskakovací okno
Vyskakovací okno
Screenshot_OdorikPhorum.png (60.48 KiB) Zobrazeno 8451 x
Uživatelský avatar
TKlf
Příspěvky: 117
Registrován: ned 16. pro 2012 1:05:17

Re: Přístup na fórum Odorik z Androidu aktivuje vyskakovací

Příspěvek od TKlf »

Na fóru je podpora pro aplikaci Tapatalk. Tak Vás na to upozorňuje. Já na toto fórum chodím v mobilu pouze prez Tapatalk.
To že se nic po OK nestane, je možná tím, že nemáte Tapatalk nainstalován. Po OK by se nejspíš přidalo fórum do Tapatalku. A prohlížení by pak pokračovalo v něm.
Druhá varianta je, že podpora Tapatalku na tomto fóru je starší, než teď uvernena nová verze Tapatalku, tak vlastně odkazuje do nikam.
Nebo za to může Chrome.
xtonda
Příspěvky: 763
Registrován: čtv 08. zář 2011 14:38:19

Re: Přístup na fórum Odorik z Androidu aktivuje vyskakovací

Příspěvek od xtonda »

Mě OK otevře play store s aplikací Tapatalk. Občas otevřu odkaz na fórum z mailu s notifikací na nový komentář a vyskočí toto upozornění, Tapatalk nepoužívám a používat nechci, je to dost otravné, bylo by vhodné aby to vyskočilo jen jednou.
Uživatelský avatar
TKlf
Příspěvky: 117
Registrován: ned 16. pro 2012 1:05:17

Re: Přístup na fórum Odorik z Androidu aktivuje vyskakovací

Příspěvek od TKlf »

Myslím, že to okno vyskočí jen jednou na začátku nové relace. Po odkliknutí zrušit už do další relace nevyskočí. Já zase nechci používat prohlížeč, neb je Tapatalk v mobilu pohodlnější a pravděpodobně i méně náročný na data. Na notasu mi hláška nevyskakuje, čili neruší ;-)

Píší na T9
Odpovědět