Cena přenosu mob.čísla k Odoriku

Potíže a možnosti při volání ze sim karet Odorik.cz
Uživatelský avatar
michaels
Příspěvky: 143
Registrován: sob 18. led 2014 13:41:32

Re: Cena přenosu mob.čísla k Odoriku

Příspěvek od michaels »

wordblender píše:Tarif Vodafone Nabito 350 za 89Kč? Sdílejte odkaz. Ale pokud je to pro lidi pod 26 let tak nemusíte, 26 let mi bylo už dávno.
Stačí si pořídit IN KARTU od ČD za 100,- (tj. bez aplikace pouze s el. peněženkou) na 6 let a pak požádat na infolince o tarif ČD.
http://www.skrblik.cz/telefon/mobilni-t ... -in-karte/
wordblender
Příspěvky: 15
Registrován: sob 15. čer 2013 11:44:18

Re: Cena přenosu mob.čísla k Odoriku

Příspěvek od wordblender »

helmut.niederman píše:Jenže u Kaktusu musíte povinně dvakrát do měsíce dobíjet, abyste se dostali na lepší prebendy. :roll:
Musím dvakrát do měsíce dobíjet abych se dostal na cenu smsky 1.50Kč kterou mají na webu v základním ceníku? Podotýkám že mě nic jiného nezajímá, protože provolám v průměru 5 minut za měsíc (když nevolám přes zpětné volání Odoriku) a internet v mobilu nepoužívám. Ostatní volání a sms si vyřizuji doma z internetu.
wordblender
Příspěvky: 15
Registrován: sob 15. čer 2013 11:44:18

Re: Cena přenosu mob.čísla k Odoriku

Příspěvek od wordblender »

michaels píše:
wordblender píše:Tarif Vodafone Nabito 350 za 89Kč? Sdílejte odkaz. Ale pokud je to pro lidi pod 26 let tak nemusíte, 26 let mi bylo už dávno.
Stačí si pořídit IN KARTU od ČD za 100,- (tj. bez aplikace pouze s el. peněženkou) na 6 let a pak požádat na infolince o tarif ČD.
http://www.skrblik.cz/telefon/mobilni-t ... -in-karte/

Uznávám že tarif od ČD pro majitele In karty vapadá zajímavě. Pán na infolince Vodafone sice chvilku zapíral (nebo že by opravdu nevěděl?), ale když viděl že mě neodradí tak přiznal že tarif existuje a za ceny které jsou na skrblik.cz.

Kromě toho mě zaujal i nulový tarif od ČEZu s cenou sms 1.20Kč, ale musím nejprve zjistit jak to je s tím voláním v síti ČEZ zdarma jak píšou v tomto článku. https://www.cez.cz/cs/pro-media/tiskove ... /4606.html
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: Cena přenosu mob.čísla k Odoriku

Příspěvek od helmut.niederman »

wordblender píše:
helmut.niederman píše:Jenže u Kaktusu musíte povinně dvakrát do měsíce dobíjet, abyste se dostali na lepší prebendy. :roll:
Musím dvakrát do měsíce dobíjet abych se dostal na cenu smsky 1.50Kč kterou mají na webu v základním ceníku? Podotýkám že mě nic jiného nezajímá, protože provolám v průměru 5 minut za měsíc (když nevolám přes zpětné volání Odoriku) a internet v mobilu nepoužívám. Ostatní volání a sms si vyřizuji doma z internetu.
Abyste se dostal na volání zdarma, posílání sms zdarma do všech sítí, jinými slovy, abyste se dostal na balíčky zadarmo, je třeba dvakrát do měsíce u Kaktusu dobíjet, za dobití obdržíte 100 % bonus avšak dobíječky nemají pevně stanovený datum. Je nutné sledovat pokud možno každý den facebook Kaktusu a tam se dozvíte, Dobíječky jsou časově omezené cca od 16 do 19. hodin, stačí dobít od 200 do 500,- Kč a k dobíjené částce obdržíte dvojnásobek. Čili pak už za bonusový kredit si natankujete balíčky a voláte zadarmo a posíláte SMS. S internetem je to pak ještě lepšííí.
Uživatelský avatar
michaels
Příspěvky: 143
Registrován: sob 18. led 2014 13:41:32

Re: Cena přenosu mob.čísla k Odoriku

Příspěvek od michaels »

Kód: Vybrat vše

Uznávám že tarif od ČD pro majitele In karty vapadá zajímavě. Pán na infolince Vodafone sice chvilku zapíral (nebo že by opravdu nevěděl?), ale když viděl že mě neodradí tak přiznal že tarif existuje a za ceny které jsou na skrblik.cz.
Manželka má tento tarif asi 5. rokem a osobně si nedovedu představit lepší tarif pro někoho kdo volá "průměrně". Tarif je jen na 3 roky, pak se to musí obnovit. Čili zase jen koupě IN karty, aby se na infolince nahlásilo její číslo a tarif se prodloužil. Už jsem toto realizoval a v pohodě. Současnou INkartu má už manželka propadlou, ale tarif končí v květnu 2018 a nemá to na to vliv. V květnu zase koupím kartu za 100,- a jede se dál.
Jinak se jedná defacto o tarif Nabito350 se slevou 266,90:
Obrázek
Volání pak ukrajuje 5,-/min. Nevýhoda je, že při vyčerpání pak je minuta za 5,-/min
Obrázek
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Cena přenosu mob.čísla k Odoriku

Příspěvek od xsouku04 »

Výhodné jsou hlavně ty SMS ono volání už zas tak výhodné není. Respektive je podobné jako u Odorik.cz. Pokud přihlédnete k účtování 60+1 a tomu, že vám vždy nějaké volné minuty zbudou (propadnou), protože jinak hrozí supernevýhodná cena 5 Kč/min. Reálná minuta se pak blíží ceně na Odorik.cz. Pokud navíc občas voláte v síti Odorik, výhodnější to už není.
Jen ty SMS a možná data.
Jde hlavně o to, že je to opravdu starý tarif a když byl nový, tak bylo opravdu supervýhodné i to volání, protože celkově ceny byly tehdy vyšší. Nyní není špatný, ale už tak lákový není. Hodně záleží na tom, jak dobře se dovedete trefovat do volných minut/SMS.
wordblender
Příspěvky: 15
Registrován: sob 15. čer 2013 11:44:18

Re: Cena přenosu mob.čísla k Odoriku

Příspěvek od wordblender »

Díky za info o Kaktusu i Vodafonu.

In kartu za 100 Kč na 6 let jsem si již objednal, ale s dočasnou objednávka tarifu přes web zatím nefunguje. Četl jsem že podobnou zkušenost už někdo měl a objednat mohl až po vydání plastové, která měla stejné číslo jako dočasná. Přes telefon jsem aktivaci tarifu s dočasnou In kartou zatím nezkoušel. Přiložené foto jsem vytvořil po vstupu do objed.formuláře Vodafonu s In kartou člověka který o tarif ČD bonus nemá zájem abych si ověřil jeho existenci a ceny.

Nikdo mi nebyl schopný potvrdit jestli tarif půjde objednat i s In kartou za 100 Kč bez aplikace. Na dráze mě odkazují na Vodafone a na Vodafunu mě odkazují na dráhu. Je to legrační.

Je pravda že tarif je výhodný spíše na smsky než na volání a to je přesně to co mi vyhovuje, protože volám hlavně přes zpětné volání Odoriku. Doteď jsem posílal kolem 50 sms měsíčně, což po zrušení Vodafoneparku určitě stoupne. Bude mi tedy stačit tarif1 za 30 Kč, který mi umožní 100 sms za 60 Kč. Pokud budu psát nad limit, tak je cena sms 1.21Kč což je téměř stejné jako na sim kartě Odorik. Jediná nevýhoda oproti Vodafoneparku je že budu muset psát na klávesnici telefonu, pokud si nekoupím notebook se slotem pro simkartu.
Přílohy
ČD bonus.JPG
ČD bonus.JPG (88.56 KiB) Zobrazeno 7728 x
Uživatelský avatar
michaels
Příspěvky: 143
Registrován: sob 18. led 2014 13:41:32

Re: Cena přenosu mob.čísla k Odoriku

Příspěvek od michaels »

Nikdo mi nebyl schopný potvrdit jestli tarif půjde objednat i s In kartou za 100 Kč bez aplikace. Na dráze mě odkazují na Vodafone a na Vodafunu mě odkazují na dráhu. Je to legrační.
Tarif jsem zřizoval a pak i prodlužoval vždy jen s kartou bez aplikace. Tarif se zřizuje na nějaký jiný lince než Vodafone a tam neřeší, jestli je na kartě aplikace či nikoliv. Ale karta musí být plastová, nikoliv ta dočasná.
Toto je 2 roky stará zkušenost a pochybuji, že by se něoc změnilo.
wordblender
Příspěvky: 15
Registrován: sob 15. čer 2013 11:44:18

Re: Cena přenosu mob.čísla k Odoriku

Příspěvek od wordblender »

Ano, to číslo kde se ČD bonus zřizuje je tady. http://old.cd.cz/vyhody-pro-cestujici/c ... ri/-10586/

Ale dle pána na infolince Vodafone pro stávající zákazníky se dá objednat i na infolince Vodafone pro stávající zákazníky, tedy na 800770077.
luky
Příspěvky: 635
Registrován: sob 24. bře 2012 20:56:12

Re: Cena přenosu mob.čísla k Odoriku

Příspěvek od luky »

chce to nesmírné úsilí a bojovného ducha si cokoliv začínat s ČD. A je jedno, jestli jde o "výhodné" volání s ČD.
Odpovědět