Platební možnosti

Informace o novinkách a změnách na 4smart.cz
jancici
Příspěvky: 16
Registrován: úte 22. bře 2011 14:02:31

Re: Platební možnosti

Příspěvek od jancici »

tak som si poslal nejake peniaze na odorik.cz
zatial tam nieje moznost presunut kredit na 4smart, pisete ze to pripravujete tak je to okay :-)
ale
ako je to z fakturou, ked si dam vygenerovat fakturu za danu platbu tak je tam dodavatel ale odberatel tam nieje. neviem, mozno to nieje dolezite. vlastne neviem nikde najst kde sa da nastavit fakturacna adresa a moje udaje.
julosz
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 23. čer 2011 8:17:58

Re: Platební možnosti

Příspěvek od julosz »

Ale po čase mi s tým istým mailom dovolilo registráciu, tentokrát som slovenské tel. číslo zadal vo formáte 00421 ... a už v ďalšom všetko fungovalo, prišla aj SMS !
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8161
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Platební možnosti

Příspěvek od xsouku04 »

julosz píše:Tiež som sa zaregistroval, ale nedošla mi sms (tel. číslo som napísal vo formáte +421905xxxxxx). Takže registrácia nie je kompletná, ale pokus o novú registráciu systém odmieta, keďže tá mailová adresa už raz bola použitá... Teraz neviem, či ešte mám čakať na sms...
Pokud máte takový problém, prosím obraťte se na podporu odorik.cz s konkrétními údaji. Je potřeba najít účet případně sms poslat znovu.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8161
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Platební možnosti

Příspěvek od xsouku04 »

jancici píše:tak som si poslal nejake peniaze na odorik.cz
zatial tam nieje moznost presunut kredit na 4smart, pisete ze to pripravujete tak je to okay :-)
ale
ako je to z fakturou, ked si dam vygenerovat fakturu za danu platbu tak je tam dodavatel ale odberatel tam nieje. neviem, mozno to nieje dolezite. vlastne neviem nikde najst kde sa da nastavit fakturacna adresa a moje udaje.
To je v pořádku, za tento typ služeb u plateb pod 10 000 Kč není potřeba uvádět odběratele. Je to jako když si něco koupíte v obchodě, také tam není odběratel. Usnadňuje nám to generování dokladů, kdy můžeme vygenerovat doklad i k platbě s popleteným variabilním symbolem. Navíc ne každý to asi chce uvádět.
Zamčeno