Blokují virtuálové VoIP/SIP?

Místo pro služby, které lze dobře kombinovat se službami Odorik.cz .
Odpovědět
Twister
Příspěvky: 2
Registrován: pát 27. bře 2015 3:00:25

Blokují virtuálové VoIP/SIP?

Příspěvek od Twister »

Zdravím, chystám se přejít od Vodafonu k virtuálovi. Nabídka Odorika jako virtuála mi nevyhovuje, ale rád bych ho využíval přes SIP v Androidu.
Na fórech jsem párkrát zahlédnul, že někteří virtuálové SIP blokují. Nevíte, jak to je?
Konkrétně by mě zajímali operátoři Bleskmobil, Tesco mobile a Kaktus.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2570
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Blokují virtuálové VoIP/SIP?

Příspěvek od Pitomec »

Nic blokovaného není.
Obrázek
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8139
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Blokují virtuálové VoIP/SIP?

Příspěvek od xsouku04 »

Nevím o nikom, kdo by v ČR SIP záměrně blokoval. Platí to i o pevném připojení k internetu.
trevor12
Příspěvky: 50
Registrován: sob 25. kvě 2013 6:31:13

Re: Blokují virtuálové VoIP/SIP?

Příspěvek od trevor12 »

mne by nezajimalo blokovani ale pres QoS a packet inspection zamerne poskozovat takovy datovy tok aby volani bylo pokud mozno natolik poskozene ze nakonec jejich klienti radeji zvoli gsm calling .. preci jen voip volani je pro mobilni operatory nocni mura a neverim ze by prihlizeli tomu jak jim klesaji mozne zisky se zalozenyma rukama ...
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8139
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Blokují virtuálové VoIP/SIP?

Příspěvek od xsouku04 »

trevor12 píše:mne by nezajimalo blokovani ale pres QoS a packet inspection zamerne poskozovat takovy datovy tok aby volani bylo pokud mozno natolik poskozene ze nakonec jejich klienti radeji zvoli gsm calling .. preci jen voip volani je pro mobilni operatory nocni mura a neverim ze by prihlizeli tomu jak jim klesaji mozne zisky se zalozenyma rukama ...
Ani s tímto jsem se v ČR nesetkal ani v jednom případě. I když se různé záhady mohou jevit jako něčí úmysl, zatím se to nikdy nepotvrdilo.
Odpovědět