Slevy na VoIP

Diskuze o telefonování a telefonních službách, rady, návody, připomínky, ...
skupyy
Příspěvky: 66
Registrován: stř 27. dub 2016 19:44:27

Slevy na VoIP

Příspěvek od skupyy »

Dobry den, neplanujete prosim nejake slevy nebo bonusy, ktere by motivovaly k vetsimu objemu volani a vyuzivani VoIP a nebo nejake vyhody pro hodne volajici?

Napriklad:
1) zvyhodneni delsich hovoru, napr. od nejake minuty hovor zdarma, atd..
2) nebo treba Pri provalani xxx minut v dany mesic levnejsi sazba na dalsi minuty..
3) nebo, sjednoceni volani do vsech siti v CR na 0,49 Kc / min.
4) nebo, moznost zakoupeni balicku minut do vsech siti v CR za zvyhodnenou cenu..
5) nebo, Pri utrate urcite castky na VoIP, bonus do dalsiho mesice..
6) nebo % bonus za pravidelne dobijeni urcite castky..
7) nebo cokoliv jinyho...???

Ono treba pri provolani 500 min./mes. na mobil s min.sazbou 0,59 Kc, je to uz temer 300 Kc a za tuto cenu uz je u operatoru neomezene volani i sms (bez dat), nebo pri hodinovem hovoru na mobil (60 x 0,59Kc) za 35 Kc v porovnani s predplacenou sluzbou (napr. O2 Predpladenka) je to take vic, nebot tam je za 20 Kc mozno provolat neomezene minut za den, tedy i nekolik hodin.

Jen takovy napad, jak motivovat pro vetsi objem hovoru, aby to bylo vyhodnejsi nez u operatoru...
Diky predem za odpoved, jinak jste super!
mymartin
Příspěvky: 151
Registrován: čtv 11. úno 2016 22:36:45

Re: Slevy na VoIP

Příspěvek od mymartin »

Ideální řešení je kombinace služeb.
Odorik volání ze zahraničí a do zahraničí přes wifi a kratší hovory,
O2 Předpladenka pouze na dny kdy hodně volám včetně EU roomingu tj zdarma.
Na data asi Kaktus, sim za 100Kč včetně 500Mb na první měsíc v ceně a potom 80kč za 50mb,
rychlost po FUP 64/32kb Facebook bez omezení a fup a každý měsíc akce na dvojnásobek kreditu.

Odorik nemůže poskytnout množstevní slevy,
ale při kombinaci služeb je velmi dobrá část telekomunikační mozaiky.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Slevy na VoIP

Příspěvek od xsouku04 »

Souhlasím, že něco by bylo dobré udělat. Co ale aby se to moc nekomplikovalo?

Původně byl můj nápad ten, že by mohl být nějaký drobný paušál na linku výměnou za nižší cenu volání na dané lince. Samozřejmě tato možnost by byla dobrovolná. To je asi pořád nejlepší nápad.
Nižší cena hovoru třeba od 10. minuty hovoru mne také nepřijde špatný nápad. Zdarma to být nemůže, protože za každou minutu musíme platit.

Různé bonusy za dobíjení a podobně, to je docela komplikace, navíc dobít neznamená utratit.

Bohužel ale nyní musíme řešit změny zákona o DPH. - http://forum.odorik.cz/viewtopic.php?f=14&t=4124
Změna zákona vyšla ve sbírce 16.6. (tedy normálně by měla platit za 15 dní) ale v zákoně je, že ten platí od 1.4. Tedy kocourkov hadra.
Ale mohli bychom to možná probrat při té příležitosti.


skupyy píše:Dobry den, neplanujete prosim nejake slevy nebo bonusy, ktere by motivovaly k vetsimu objemu volani a vyuzivani VoIP a nebo nejake vyhody pro hodne volajici?

Napriklad:
1) zvyhodneni delsich hovoru, napr. od nejake minuty hovor zdarma, atd..
2) nebo treba Pri provalani xxx minut v dany mesic levnejsi sazba na dalsi minuty..
3) nebo, sjednoceni volani do vsech siti v CR na 0,49 Kc / min.
4) nebo, moznost zakoupeni balicku minut do vsech siti v CR za zvyhodnenou cenu..
5) nebo, Pri utrate urcite castky na VoIP, bonus do dalsiho mesice..
6) nebo % bonus za pravidelne dobijeni urcite castky..
7) nebo cokoliv jinyho...???

Ono treba pri provolani 500 min./mes. na mobil s min.sazbou 0,59 Kc, je to uz temer 300 Kc a za tuto cenu uz je u operatoru neomezene volani i sms (bez dat), nebo pri hodinovem hovoru na mobil (60 x 0,59Kc) za 35 Kc v porovnani s predplacenou sluzbou (napr. O2 Predpladenka) je to take vic, nebot tam je za 20 Kc mozno provolat neomezene minut za den, tedy i nekolik hodin.

Jen takovy napad, jak motivovat pro vetsi objem hovoru, aby to bylo vyhodnejsi nez u operatoru...
Diky predem za odpoved, jinak jste super!
skupyy
Příspěvky: 66
Registrován: stř 27. dub 2016 19:44:27

Re: Slevy na VoIP

Příspěvek od skupyy »

To zni dobre, ja treba myvam hovory i vic jak 30 - 60 min. Takze od 10. minuty nizssi sazba by byla fajn.
Zatim to resim tak, ze z Odorik VoIP volam kratsi hovory a ty delsi pres SIM, kde je neomezene volani na den.
Kdyz by se mi pak vyplatilo volat i ty delsi hovory pres Odorik, tak uz bych to neresil a volal vse pres Odorik.

I ten dobrovolny pausal na VoIP zni fajn.

Myslite ze byste mohli s necim takovym prijit a pripadne kdy?
Pokud brzy, nechal bych si u operatora jen data..
Navic tim namotivujete vic zakazniku na vetsi objemy volani, protoze uz hodne lidi prislo na to, ze je nesmysl se kvuli neomezenemu volani u operotoru uvazovat na 2 roky.
Diky
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: Slevy na VoIP

Příspěvek od helmut.niederman »

Platba paušálu na VOIP se všude ve světě platí, jen v ČR je někteří poskytují bez. V zahraničí se platí nejen aktivační poplatek za VOIP číslo ale i měsíční paušál. :P
Georgius
Příspěvky: 223
Registrován: pon 22. črc 2013 16:07:46

Re: Slevy na VoIP

Příspěvek od Georgius »

xsouku04 píše: 1) Původně byl můj nápad ten, že by mohl být nějaký drobný paušál na linku výměnou za nižší cenu volání na dané lince. Samozřejmě tato možnost by byla dobrovolná. To je asi pořád nejlepší nápad.

2) Nižší cena hovoru třeba od 10. minuty hovoru mne také nepřijde špatný nápad. Zdarma to být nemůže, protože za každou minutu musíme platit.

3) Různé bonusy za dobíjení a podobně, to je docela komplikace, navíc dobít neznamená utratit.
Jsem rozhodně pro 1 i 2 (doufám, že se nevylučují) - ty bonusy mi vždycky smrdí reklamštinou a Odorik mne naučil se zamýšlet, co je zatím schované (expirující kredit atd). Pokud by nebyla podmínka, že 1+2 nesmí být na lince, ke které je SIM karta, tak bych byl vyloženě nadšený.
mymartin
Příspěvky: 151
Registrován: čtv 11. úno 2016 22:36:45

Re: Slevy na VoIP

Příspěvek od mymartin »

U zahraničních hovoru by náhodou nešlo nastavit pohyblivé ceny podle
aktuálního kurzu tj každý den o trochu jiná cena buď nahoru nebo dolů?
Odorik by si tak zachoval procentní marži a ceny by byli každý den aktuální podle aktuálního kurzu.
skupyy
Příspěvky: 66
Registrován: stř 27. dub 2016 19:44:27

Re: Slevy na VoIP

Příspěvek od skupyy »

mymartin píše:U zahraničních hovoru by náhodou nešlo nastavit pohyblivé ceny podle
aktuálního kurzu tj každý den o trochu jiná cena buď nahoru nebo dolů?
Odorik by si tak zachoval procentní marži a ceny by byli každý den aktuální podle aktuálního kurzu.
To neni dobry napad podle me, zadny operator nemeni ceny denne dle kurzu. Takhle aspon vim, ze na Slovensko volam za 0,25 / mobil 1,96.. a nemusim se pokazdy divat jak se ceny zmenily. Navic predpokladam, ze Odorik ma kurs fixovanej!
skupyy
Příspěvky: 66
Registrován: stř 27. dub 2016 19:44:27

Re: Slevy na VoIP

Příspěvek od skupyy »

Georgius píše:
xsouku04 píše: 1) Původně byl můj nápad ten, že by mohl být nějaký drobný paušál na linku výměnou za nižší cenu volání na dané lince. Samozřejmě tato možnost by byla dobrovolná. To je asi pořád nejlepší nápad.

2) Nižší cena hovoru třeba od 10. minuty hovoru mne také nepřijde špatný nápad. Zdarma to být nemůže, protože za každou minutu musíme platit.

3) Různé bonusy za dobíjení a podobně, to je docela komplikace, navíc dobít neznamená utratit.
Jsem rozhodně pro 1 i 2 (doufám, že se nevylučují) - ty bonusy mi vždycky smrdí reklamštinou a Odorik mne naučil se zamýšlet, co je zatím schované (expirující kredit atd). Pokud by nebyla podmínka, že 1+2 nesmí být na lince, ke které je SIM karta, tak bych byl vyloženě nadšený.
Jasne, taky jsem pro !!!
Jsem celkem zvedavej jak Odorik nastavi tu cenu od 10.minuty a kolik by byl pausal za vyhodnejsi minutove sazby...

Jen pripominam, ze myslim pouze VoIP. Pouzivam jej na mobilu jako pevnou i jako mobil (Clip).

Stacilo by to zatim ted co nejdriv zverejnit, jak to bude nastaveny a od kdy,
abych se ted mohl rozhodnout co se SIM-kou u operatora a jak to bude vychazet kdyz bych delal vsechny hovory pres Odorik.., radeji budu delat vsechny hovory pres VoIP Odorik, nez se uvazovat na 2 roky kvuli vyhodnejsimu neomez.volani u operatora... Navic co si pamatuju, tak s cenama na VoIP se uz nehybalo mnoho let... Tak idealni doba to necim podporit a ozivit... U VoIP navic nemusi Odorik dotovat roaming v EU jako na SIM-kartach...!
Naposledy upravil(a) skupyy dne úte 20. čer 2017 1:29:30, celkem upraveno 1 x.
skupyy
Příspěvky: 66
Registrován: stř 27. dub 2016 19:44:27

Re: Slevy na VoIP

Příspěvek od skupyy »

mymartin píše:Ideální řešení je kombinace služeb.
Odorik volání ze zahraničí a do zahraničí přes wifi a kratší hovory,
O2 Předpladenka pouze na dny kdy hodně volám včetně EU roomingu tj zdarma.
Na data asi Kaktus, sim za 100Kč včetně 500Mb na první měsíc v ceně a potom 80kč za 50mb,
rychlost po FUP 64/32kb Facebook bez omezení a fup a každý měsíc akce na dvojnásobek kreditu.

Odorik nemůže poskytnout množstevní slevy,
ale při kombinaci služeb je velmi dobrá část telekomunikační mozaiky.
Tak jsem to kombinoval driv, celkem je to opruz premyslet co pres koho odbavit. Proto chci 1 SIM hlavne s datama a vsechny hovory (kratke i dlouhe) pres VoIP Odorik (aplikace Bria v mobilu). V jednoduchosti je sila... ;)
Odpovědět