EU neomezeně + 1 GB

Místo pro služby, které lze dobře kombinovat se službami Odorik.cz .
Odpovědět
Kristovec
Příspěvky: 1526
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

EU neomezeně + 1 GB

Příspěvek od Kristovec »

To nabízí O2.SK za 20 €. Tarif O2 Strieborný Paušál.
Lze využívat na území celé Unie.
Za 45 € v Platinovém je 7 GB .

Právě došel e-mail s touto nabídkou.
aplet
Příspěvky: 283
Registrován: pon 07. led 2013 23:31:17

Re: EU neomezeně + 1 GB

Příspěvek od aplet »

Ja mám od t-com sk 1000 min 1000 sms 3GB 270 Kč. platí celé EU.
Kristovec
Příspěvky: 1526
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: EU neomezeně + 1 GB

Příspěvek od Kristovec »

aplet píše:Ja mám od t-com sk 1000 min 1000 sms 3GB 270 Kč. platí celé EU.
Aha,tak se T-M.SK polepšil. Jak vidět,u sousedů mobilní trh funguje!
cizo
Příspěvky: 24
Registrován: čtv 03. zář 2015 17:45:45

Re: EU neomezeně + 1 GB

Příspěvek od cizo »

aplet píše:Ja mám od t-com sk 1000 min 1000 sms 3GB 270 Kč. platí celé EU.
To cenové srovnání kulhá na obě nohy. V případě O2.sk se jedná o standardní ceníkovou nabídku https://www.o2.sk/volania/o2-pausal , v případě telekom.sk je srovnatelný tarif 3GB + neomezené volání do Telekomu + 250 min. jinam za 29,99€ https://www.telekom.sk/volania/happy#mo ... an-chooser (při pokusu o objednání se objeví 27,99€ +10€ jednorázově). Pokud se tedy zmiňujete o 270 Kč, jedná se zřejmě o jakousi neveřejnou nabídku a srovnat ji s veřejnou seriózně nejde. V Česku také někteří mají neomezené volání za 99 Kč a neprohlašujeme, že je tady levno.
aplet
Příspěvky: 283
Registrován: pon 07. led 2013 23:31:17

Re: EU neomezeně + 1 GB

Příspěvek od aplet »

pane cizo od t-com mame veskere sluzby co nabizeji a jsme u nich dlouho vice jako 10 let a platime jim hezke penize ,dnes jsem se ptal na infolince jestli jsem jediny co ma tenhle pausal a bylo mi receno ze je vice zakazniku co ho ma ale dava se jenom vernim zakaznikum .Pokud jste dluhodoby zakaznik t-com muzete ziskat neverejne pausaly za dobrou cenu nebo slevu.treba znam osobne cloveka co dostal pausal happy XL za 17eur bez mobilu a to je u nich cca 4 roky.je potreba ale jednat operatorom a domluvit se na cene ,jestli to funguje zde v CR to nevim ale v SR se da domluvit aspon dle mich skusenosti :o
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: EU neomezeně + 1 GB

Příspěvek od xsouku04 »

aplet píše:pane cizo od t-com mame veskere sluzby co nabizeji a jsme u nich dlouho vice jako 10 let a platime jim hezke penize ,dnes jsem se ptal na infolince jestli jsem jediny co ma tenhle pausal a bylo mi receno ze je vice zakazniku co ho ma ale dava se jenom vernim zakaznikum .Pokud jste dluhodoby zakaznik t-com muzete ziskat neverejne pausaly za dobrou cenu nebo slevu.treba znam osobne cloveka co dostal pausal happy XL za 17eur bez mobilu a to je u nich cca 4 roky.je potreba ale jednat operatorom a domluvit se na cene ,jestli to funguje zde v CR to nevim ale v SR se da domluvit aspon dle mich skusenosti :o
Jediný logický důvod, proč by mohl mít zákazník s delší historii lepší ceny za neomezené volání či velké balíčky, je ten, že operátor ví, že dotyčný moc nevolá a neomezeným voláním jej může přimět více utratit.

Ok, tedy dvojí ceny, ty veřejné a jiné lepší pro vyvolené existují na Slovensku také. To je v Česku také. Někdo má neomezené volání za 50 Kč/měsíc, někdo jiný za 500 Kč/měsíc nebo i dráž. Virtuálové nakupují za horší ceny než velká část koncových zákazníků. Na části zákazníků mobilní operátoři prodělávají a mastí si kapsu na zbytku, ale v průměru máme ceny rozumné :). Kdyby měli neomezené volání všichni za 50 Kč/měsíc, mobilní operátoři při současném plýtvání vším zkrachují.
A zákazník, pokud chce dobrou cenu u hlavního operátora, musí smlouvat jak na arabském tržišti. Pravda, že lidé, co mají lepší cenu než většina ostatních, jsou tím potěšeni, ale celkově je to trend nezdravý.
Odpovědět