Nefunguje Odorik.EXE ve WIN10

Diskuze o telefonování a telefonních službách, rady, návody, připomínky, ...
Odpovědět
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Nefunguje Odorik.EXE ve WIN10

Příspěvek od helmut.niederman »

Nedávno jsem si updatoval za 22500,- Kč počítač a mám operační systém Windows 10. Dnes jsem si stáhnul poprvé do nového počítače aplikaci Odorik.EXE, protože jsem ji už dlouho nepoužíval, naposledy někdy v dubnu a chtěl ji spustit. Ale po vytočení jakéhokoliv čísla na mne vyskočila tato chybová hlášení. Co dělám špatně, že mi to nechce fungovat ? Děkuji za odpověď. :cry:
Odorik.ERROR.png
Odorik.ERROR.png (18.77 KiB) Zobrazeno 4272 x
Uživatelský avatar
kovik
Příspěvky: 505
Registrován: stř 16. lis 2011 11:07:52

Re: Nefunguje Odorik.EXE ve WIN10

Příspěvek od kovik »

Dobry den,
ta chyba znamena, ze program nemuze pouzit zvukove zarizeni. Je mozne, ze bezi jiny program, ktery obsadil zvukovku nebo neni nastavene vychozi zarizeni pro zaznam/prehravani.
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: Nefunguje Odorik.EXE ve WIN10

Příspěvek od helmut.niederman »

Já vždy se snažím nastavit zvukovku RealTeK jako třetí nabídku, pak to zavřu a zjistím, že ODORIK.EXE si primárně volí zvukovku Wave mapper. Jak tedy nastavím aby Odorik si pamatoval zvukovku RealTek. Ano nemám připojený mikrofon k počítači. Ale já jsem chtěl Odorik použít jenom na volání v rámci jednoho směru, tedy na volání na IVR aniž bych musel do mikrofonu mluvit. Tak bych potřeboval poradit jak to nastavím, aby mi to fungovalo ?
Odorik.NastaveniZvukovéKarty.jpg
Odorik.NastaveniZvukovéKarty.jpg (91.07 KiB) Zobrazeno 4166 x
Medvěd
Příspěvky: 1
Registrován: pon 07. říj 2013 21:09:02

Re: Nefunguje Odorik.EXE ve WIN10

Příspěvek od Medvěd »

Zkuste otevřít ODORIK.EXE jako správce a potom udělat změny.
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: Nefunguje Odorik.EXE ve WIN10

Příspěvek od helmut.niederman »

Tak jsem to udělal viz screenshot a vůbec to nepomohlo. Vybral jsem zvukovku RealTek a když jsem znovu kliknul na Nastavení, přepnulo se to znovu na Wave Mapper. Teď jsem úplně bezradný. Co teď ? :cry:
Odoril.SpustitJakoSpravce.JPG
Odoril.SpustitJakoSpravce.JPG (53.53 KiB) Zobrazeno 4104 x
Odpovědět