hovor z meho cisla ale ja to nebyl

Chcete probrat nezařaditelné téma ?
Odpovědět
dusan novak
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 28. bře 2019 13:33:12

hovor z meho cisla ale ja to nebyl

Příspěvek od dusan novak »

Ahoj, mel bych dotaz vcera me volala zena ja to zvedl a ona rika co jsem potreboval trosku jsem nechapal a pak me rika ze jsem ji pred chvili volal. Rikam ze to je nesmysl a ona ze jo ze to byl hovor odemne ze neni hloupa pak me ukazala vypis hovoru a opravdu tam mela prijaty hovor z meho cisla, ale ja to opravdu nebyl nevi nekdo jak je toto mozne? Vubec to nechapu. Diky za pripadne odpovedi ahoj
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: hovor z meho cisla ale ja to nebyl

Příspěvek od xsouku04 »

A když tedy volal někdo z vašeho čísla vás, tak co říkal? A nevolal jste třeba z kapsy? Prosím pošlete detaily jako z jakého čísla na jaké číslo a kdy na email, nebo zde na fóru můžete uvést id hovoru. http://www.odorik.cz/w/hlaseni_problemu
dusan novak
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 28. bře 2019 13:33:12

Re: hovor z meho cisla ale ja to nebyl

Příspěvek od dusan novak »

z meho cisla volal nekdo na cislo me manzelky a telefon jsem mel ja v drzaku na telefon v aute a v mem telefonu neni ani zaznamenan odchozi hovor proste zahada nechapu
Kabek
Příspěvky: 644
Registrován: čtv 03. led 2013 19:44:30

Re: hovor z meho cisla ale ja to nebyl

Příspěvek od Kabek »

Už jsem se setkal s tím, že některé mobily, bohužel, identifikují volajícího dle posledního trojčíslí a přiřadí mu jmého ze seznamu v telefonu. Pak, za předpokladu, že to volání bylo z čísla, které má zcela náhodně stejné poslední trojčíslí jako Váš telefon, se objeví ze seznamu Vaše jméno. Možná to je důvod, proč se to stalo.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2580
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: hovor z meho cisla ale ja to nebyl

Příspěvek od Pitomec »

Nebo taky hovor z anonymního čísla vůbec nezobrazí a přiřadí tam rovnou poslední identifikovatelné číslo, což jsem zažil i já sám.
Obrázek
Uživatelský avatar
o-k
Příspěvky: 105
Registrován: čtv 27. pro 2012 18:16:06
Bydliště: Blanensko

Re: hovor z meho cisla ale ja to nebyl

Příspěvek od o-k »

Zdravim
Toto je uplne jednoduse mozny ze cislo co mate mel nekdy jiny clovek a na nejake VoIP lince mel nastaven CLIP to mobilni cislo. Ale nemusi to byt tak. Ciste technicky jde nastavit u VoIP jakekoli odchozi cislo. Pokud to dela nekdo na hrani a zvoni znamym z cisla 777 777 777 tak je to jeste OK ale pokud by toho nekdo zneuzival je to horsi uz. Zahadou stale zustava jak by onen clovek vedel cislo na Vasi manzelku.
Vespasian
Příspěvky: 1
Registrován: úte 03. zář 2019 12:31:17
Kontaktovat uživatele:

Re: hovor z meho cisla ale ja to nebyl

Příspěvek od Vespasian »

Pitomec píše:Nebo taky hovor z anonymního čísla vůbec nezobrazí a přiřadí tam rovnou poslední identifikovatelné číslo, což jsem zažil i já sám.
To by mohlo byt, uz se mi samotnemu stalo.
https://www.memento-historia.cz - magazín o starověku
Odpovědět