Dobijeni primo na pokladne CSOB

Diskuze o telefonování a telefonních službách, rady, návody, připomínky, ...
Odpovědět
hahoc
Příspěvky: 6
Registrován: pon 26. srp 2019 12:13:21

Dobijeni primo na pokladne CSOB

Příspěvek od hahoc »

Dobry den,
rad bych zacal pouzivat internetové volani pres aplikaci v mobilu.
Pouzival jsem driv PhoneLix, ale prestal fungovat, patrne skoncil.
Nemam bankovni ucet, proto bych rad vyuzil toho, ze mate ucet i u CSOB a platil za kredit primym vkladem hotovosti na pokladne CSOB na Vas ucet.
Vyhoda vy pro mne byla ta, ze tam se za vklad hotovosti na cizi ucet neplati zadny poplatek, v ostatnich bankach se plati silenych 90 korun.
Slo by to prosim takto a bude kredit navysen ihned?
Pokud by tato moznost nesla, tak pak jedine na piste. Poplatek 10 Kc je prijatelny. Nemam vsak v tiskarne barvy, pripadne bych si mohl carkovy kod vytisknou jinde, je mozne misto carkoveho kodu nadiktovat pouze ciselny kod?

Neuvazujete o vlastni mobilni aplikaci? Ty doporucene jsou dost tezkopadne.

Dekuji
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobijeni primo na pokladne CSOB

Příspěvek od xsouku04 »

Předpokládám, že i u ČSOB při vkládání na účet bude nějaký háček, jako že např. naúčtují nějaký nesmyslně vysoký poplatek nám.

Doporučuji raději použít terminál Sazka, kde je poplatek pro vkládajícího 19 Kč, pro nás 0 Kč a možné je vložit libovolnou částku. Pokud máte zájem můžeme vám zaslat kartičku s čárovými kódy, nebo si čárové kódy můžete vytisknout, nebo jen zobrazovat v mobilním telefonu jako obrázek. Najde to po přihlášení v menu platby->navýšení kreditu->platba v hotovosti na Sazka terminálu.
Tam je možné si vygenerovat kód, objednat kartičku, nebo nechat poslat SMS s odkazem obrázku s čárovým kódem na mobilní telefon.
Výhoda je také to, že Sazka terminálů je hodně a mají delší otvírací dobu než banky.
hahoc
Příspěvky: 6
Registrován: pon 26. srp 2019 12:13:21

Re: Dobijeni primo na pokladne CSOB

Příspěvek od hahoc »

Dekuji za odpoved,
ale u vas jsem se docetl, ze moznost platby na sazka terminalech konci k 1. 8. 2019 nebo je to jinak?
hahoc
Příspěvky: 6
Registrován: pon 26. srp 2019 12:13:21

Re: Dobijeni primo na pokladne CSOB

Příspěvek od hahoc »

Uz jsem si to prece znovu, nevsiml jsem si, ze od 1.8. to lze stale na Sazka terminalech, jen je zmena v tom, ze si to uz obhospodaruje sama Sazka.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobijeni primo na pokladne CSOB

Příspěvek od xsouku04 »

hahoc píše:Uz jsem si to prece znovu, nevsiml jsem si, ze od 1.8. to lze stale na Sazka terminalech, jen je zmena v tom, ze si to uz obhospodaruje sama Sazka.
Končí je prostředník Supercash, tak jsme uzavřeli smlouvu přímo se Sazkou. Má to své výhody i nevýhody. Nevýhoda je, že to naše zákazníky stojí 19 korun, ne 10 jako dříve. Výhoda je třeba to, že lze platit naprosto libovolnou částku, tedy třeba i 2000 Kč. No a hlavně musíme všem lidem měnit kartičky, protože jsou nové kódy, což je otrava pro všechny. V zásadě se ale nic dalšího nemění.
Uživatelský avatar
misa
Příspěvky: 268
Registrován: sob 06. říj 2012 19:48:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobijeni primo na pokladne CSOB

Příspěvek od misa »

hahoc píše: Nemam bankovni ucet, proto bych rad vyuzil toho, ze mate ucet i u CSOB a platil za kredit primym vkladem hotovosti na pokladne CSOB na Vas ucet.
Vyhoda vy pro mne byla ta, ze tam se za vklad hotovosti na cizi ucet neplati zadny poplatek, v ostatnich bankach se plati silenych 90 korun.
Slo by to prosim takto a bude kredit navysen ihned?
Dobrý den,
takhto bohužel platit nelze, protože ten poplatek sice ČSOB nenaúčtuje vkládajícímu, ale naúčtuje ho nám a to nemůžeme bohužel dotovat, tedy pro to máme už nějakou dobu speciální položku v ceníku:
Pokud zákazník vloží na poště peníze přímo na náš bankovní účet (např. prostřednictvím vkladového formuláře číslo 90), bude mu od nás dodatečně účtován administrativní poplatek 40 Kč (stržením z kreditu), ve kterém jsou zahrnuty zvýšené administrativní náklady se zpracováním takovéto platby a také je přeúčtován bankovní poplatek, který banka v tomto případě účtuje nám. Bohužel nemůžeme tento poplatek dotovat a doporučujeme si pořídit naši dobíjecí kartičku a raději dobíjet přes Sazku (nelze ale na poštách).
Sama jsem byla překvapená, když jsem zkoumala, proč nám vlastně banka nějaké takové poplatky účtuje, když tohoto nějaký zákazník pravidelně využíval.
hahoc
Příspěvky: 6
Registrován: pon 26. srp 2019 12:13:21

Re: Dobijeni primo na pokladne CSOB

Příspěvek od hahoc »

Dekuji za vsechny odpovedi.
Uz jsem si vcera v Sazce dobil kredit a bylo to bez problemu.
Tak ted uz mohu v klidu volani Odoriku vyuzivat. :-)
Odpovědět