Neomezený mobilní internet v ČR

Místo pro služby, které lze dobře kombinovat se službami Odorik.cz .
Kristovec
Příspěvky: 1526
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Neomezený mobilní internet v ČR

Příspěvek od Kristovec »

To není špatné,rychlost mi stačí i třeba 1/0,5 trápí mne jen množství MB. Díky,skouknu to.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Neomezený mobilní internet v ČR

Příspěvek od xsouku04 »

Kristovec píše:
To není špatné,rychlost mi stačí i třeba 1/0,5 trápí mne jen množství MB. Díky,skouknu to.
Je ale potřeba se podívat na ty grafy dole. Pokud stáhnete jisté množství dat, rychlost se výrazně sníží. V praxi je to, myslím, tak, že kromě toho, že rychlost sníží, udělají agregaci a dají vás dohromady s podobnou skupinou "stahovačů". Technicky to smysl nemá, ale prakticky tím zajistí, že ti, co více stahují, se pak omezují navzájem, aby dohromady neměli šanci těch dat opravdu hodně nastahovat. Eri totiž platí jistou cenu za každý MB. Tedy ve špičce může být rychlost ještě výrazně horší. Komu to vadí, může si zaplatit vyšší tarif.
Pocit neomezenosti ale většině lidí zůstane a ten se prodává.

Ona ta agregace i u DSL je pro poskytovatele "výborná" věc. Pokud chtějí a technicky to zvládnou, mohou zákazníky, co se jim nevyplácí dát do jedné agregační skupiny, aby se tak trápili navzájem a tolik dat nenadělali a nebo si připlatili za vyšší tarif. A přitom nic neporuší a většina zákazníků tuto taktiku nikdy nepostřehne, protože těch dat až tolik nestáhne. Jinými slovy, pokud chcete neomezené vytěžit, až co to jde, tak se vám asi u Eri moc líbit nebude.
alfi
Příspěvky: 718
Registrován: čtv 03. led 2013 15:31:10

Re: Neomezený mobilní internet v ČR

Příspěvek od alfi »

Pokud stačí bezdrátový a nemusí být nutně "mobilní v celé ČR", pak je použitelné i tohle https://www.t-mobile.cz/internet-na-doma#pevny-internet
20/5 Mbit/s za 399 Kč, omezeno na jednu instalační adresu, za cca 100 Kč/měs. prý jde přidat i druhou adresu (např. doma a na chalupě)
forum-user-UDFENS
Příspěvky: 155
Registrován: pon 22. říj 2012 22:25:36

Re: Neomezený mobilní internet v ČR

Příspěvek od forum-user-UDFENS »

Kristovec píše:
michaels píše:
Kristovec píše:Malá inspirace z Ukrajiny : Kyivstar - Západní Tarif - cena 55 grn = 50 Kč,obsahuje neomezený LTE/3G internet,neomezené volání v rámci sítě a asi 100 minut na ostatní sítě UA platných i do EU.
Co Vy na to?
Co já na to? Když už se ptáte, tak já na to: "Strčte si tu Ukrajinu, co nám tu furt cpete za vzor v každém vláknu, už do řiti!" :lol:
Inu,trochu závidím,i Slovákům.
Proč musíme žít v nejdražší zemi Evropy :( ?
Jak by řekl Tary. Cituji: "To není drahé ale to vy máte málo peněz.".
Paradoxně životní situace a prostředí v ČR je horší než je tomu na Islandu. Island je přitom dlouhodobě považován za ekonomicky úpadkovou zemi.
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: Neomezený mobilní internet v ČR

Příspěvek od helmut.niederman »

forum-user-UDFENS píše:Jak by řekl Tary. Cituji: "To není drahé ale to vy máte málo peněz.".
Paradoxně životní situace a prostředí v ČR je horší než je tomu na Islandu. Island je přitom dlouhodobě považován za ekonomicky úpadkovou zemi.
Nesouhlasím, díky vládě Andreje Babiše se život mnoha důchodcům zlepšil když jim zvýšil penze o tisícovku a zavedl 75 % slevy na vlaky. Životní situace je v ČR mnohem lepší byť na dluh a ty brebendy co Babiš rozdal jednou zaplatíme až pětinásobně. Proto Schillerová šílí a vymýšlí korporátní daně a blbosti jak vybrat peníze. Protože se zjistilo, že se všechny peníze rozdaly na spotřebu. Prostě to navyšování mezd, důchodů a 75 % slevy si Česká republika na to nemohla slušně vydělat. Nežijeme v nejdražší zemi Evropy, ale spíše v nejzadluženější zemi Evropy. Proto Schillerová chtě nechtě musí býti novým Kalouskem. Ale to je teprve začátek. To nejhorší ještě příjde až po Babišovi příjdou rozumní politici, kteří budou muset chtě nechtě drasticky utahovat opasky. :idea: Ale oni mají zákazno o tom hovořit o největším průseru do kterého nás na několik let Babišova vláda dostala ,oni musí přesměrovávat naši pozornost na nedůležitá a hloupá témata jako obnažení sochy Maršála Koněva a celá taškařice kolem její přítomnosti v Praze 6 :roll:
forum-user-UDFENS
Příspěvky: 155
Registrován: pon 22. říj 2012 22:25:36

Re: Neomezený mobilní internet v ČR

Příspěvek od forum-user-UDFENS »

V ČR to funguje tak, že na důležité věci kašlou a co jsou blbosti tak se kolem toho motá div ne celá karavela. A když to sdělujete úřadu tak to sami tak i berou. Když si na ulici v centru města založíte malý ohýnek, abyste si ohřál buřta tak přijede i 7 aut strážníků a hasiči aniž by jim někdo volal nebo si na to někdo stěžoval.
Když na tom samém místě někdo někoho zastřelí tak nikdo ani po osmi hodinách po nahlášení tam z větší části nikdo nejede. A tak fungují i další věci.
Přijde mi to, že časem to dospěje do stádia, kdy budeme hladový a budeme mít zakázáno jíst volně dostupnou potravu ale vraždit budeme smět naprosto legálně. Asi už chápu jak vznikli ty kanibalské kmeny. V podstatě to jsou politicky a ekonomicky nejvyspělejší země akorát kvůli malému počtu lidí jim říkají kmeny.
Odpovědět