Změna vyzváněcího tónu pro každý kontakt?

Můžete využít jen část a nebo všechny služby co Odorik.cz nabízí přímo z Vašeho telefonu ?
Odpovědět
Kobehoyer
Příspěvky: 2
Registrován: stř 17. čer 2020 11:10:04

Změna vyzváněcího tónu pro každý kontakt?

Příspěvek od Kobehoyer »

Změnit vyzváněcí tón pro každý kontakt?

Ahoj všichni
Používám telefon Samsung Galaxy S10e a chci změnit kontaktní vyzváněcí tón pro každou osobu, abych mohl snadno zjistit, kdo to je. Může mě někdo vést? Díky předem

* Během výzkumného procesu jsem našel místo, kde mohu zdarma poskytovat vyzváněcí melodie pro telefony Samsung: https://tonosdellamada.mobi/samsung
Naposledy upravil(a) Kobehoyer dne stř 01. črc 2020 9:22:30, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2581
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Změna vyzváněcího tónu pro každý kontakt?

Příspěvek od Pitomec »

Předpokládám, že oproti M21 s Android 10 asi velký rozdíl nebude, takže po rozkliknutí příslušného kontaktu v Kontaktech stačí vybrat volbu Zvonění a následně požadovaný vyzváněcí tón.
Obrázek
Uživatelský avatar
konrad
Příspěvky: 150
Registrován: ned 29. led 2012 1:41:25
Bydliště: Praha 1

Re: Změna vyzváněcího tónu pro každý kontakt?

Příspěvek od konrad »

@ Pitomec jste s M21 spokojen? Zvažuji pořízení, páč dosavadní Lenovo Vibe P1 Pro už začíná mít mouchy. Někde jsem četl že M21 se "rychle" dobíjí 3 hodiny.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2581
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Změna vyzváněcího tónu pro každý kontakt?

Příspěvek od Pitomec »

Na běžnou práci (volání, email, FB, Messenger, foto) vyhovuje. Na hry bych ho ale asi nebral. Výhodou je jednoznačně baterie 6000 mAh a 2x SIM + 1x paměťová karta. Já měl ale Samsung už předtím, takže i to byl jeden z důvodu jeho opětovné koupě (účet Samsung a celkové stejné uživatelské rozhraní). Rychlé dobíjení má, ale to už má snad dneska každý nový telefon.
Obrázek
Kobehoyer
Příspěvky: 2
Registrován: stř 17. čer 2020 11:10:04

Re: Změna vyzváněcího tónu pro každý kontakt?

Příspěvek od Kobehoyer »

Pitomec píše:Předpokládám, že oproti M21 s Android 10 asi velký rozdíl nebude, takže po rozkliknutí příslušného kontaktu v Kontaktech stačí vybrat volbu Zvonění a následně požadovaný vyzváněcí tón.
Děkuji, zkusím to hned
TomK
Příspěvky: 47
Registrován: stř 02. říj 2013 11:40:38

Re: Změna vyzváněcího tónu pro každý kontakt?

Příspěvek od TomK »

@konrad Jako majitel M21 jsem s ním velmi spokojen. Kupováno hlavně kvůli focení a dual SIM.
MintChalida93
Příspěvky: 2
Registrován: úte 25. úno 2020 9:20:39

Re: Změna vyzváněcího tónu pro každý kontakt?

Příspěvek od MintChalida93 »

Zde si můžete zdarma stáhnout vyzváněcí melodie pro Samsung: https://kostenloseklingeltone.mobi/feuerwehr-handytone-11515/
olidajin
Příspěvky: 1
Registrován: stř 05. črc 2023 5:35:59

Re: Změna vyzváněcího tónu pro každý kontakt?

Příspěvek od olidajin »

MintChalida93 píše: sob 25. črc 2020 10:09:44 Zde si můžete zdarma stáhnout vyzváněcí melodie pro Samsung: https:// kostenloseklingeltone. mobi/feuerwehr-handytone-11515
Díky za tento návod!
Naposledy upravil(a) olidajin dne stř 05. črc 2023 5:38:54, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět