Android aplikace Coolback - kredit vidím, hovory neúspěšné..

Diskuze o telefonování a telefonních službách, rady, návody, připomínky, ...
Odpovědět
mirpav
Příspěvky: 1
Registrován: úte 19. čer 2012 15:03:20

Android aplikace Coolback - kredit vidím, hovory neúspěšné..

Příspěvek od mirpav »

Zdravím všechny,
zkouším aplikaci Coolback, už jsem odhalil API přístup, ten zřejmě funguje, protože vidím po každém pokusu aktuální výši svého kreditu.

Jenže jsem ještě neviděl jinou hláškou než "Neúspěšná objednávka" (po hlášce Objednávání hovoru, které trvá cca 8-10 sec).

Vzhledem k tomu, že jsem asi dobře přes API přihlášen, mi zatím došla fantazie, co zkoušet dál. Poradíte prosím?

A jen doufám, že objednává hovory přes internet v mobilu a ne pomocí posílání SMS, nebo se pletu a je to taky SMS varianta?

Díky moc předem za pomoc, Mira P.
Uživatelský avatar
Largon
Příspěvky: 448
Registrován: pon 07. lis 2011 10:14:09

Re: Android aplikace Coolback - kredit vidím, hovory neúspěš

Příspěvek od Largon »

Dobrý den,
chyba byla u nás, asi před půl hodinou jsem ji opravoval. Omlouváme se za komplikace.

Jinak ano, aplikace Coolback opravdu objednává hovory prostřednictvím našeho API přes internet.
Návštěvník

Re: Android aplikace Coolback - kredit vidím, hovory neúspěš

Příspěvek od Návštěvník »

Moc díky za opravu i odpověď.

Když jsem to zkoušel před hodinou, tak už to šlo.

Jen jsem zjistil, že tímto způsobem platím i za to, když druhá strana není na přijmu. Ale to je asi vlastnost a možná to jde nějak řešit, budu studovat web...

A také by mě zajímalo, zda lze udělat to, aby druhá strana vždy viděla mé mobilní číslo - jak u coolbacku (callbacku), tak u volaní přes Wifi.

Děkuji, MP
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Android aplikace Coolback - kredit vidím, hovory neúspěš

Příspěvek od Kristovec »

Jak se ten krám nastavuje,má to jenom volbu operátoqta,zadání username a passwordu a autoprijetí hovoru,jinak se mi tam nikde nic víc nenabízí. Android 2.1 jestli není zastaraly.
Kredit nevidím,jakákoli zádost o hovor neüspesná. :evil:
Uživatelský avatar
Largon
Příspěvky: 448
Registrován: pon 07. lis 2011 10:14:09

Re: Android aplikace Coolback - kredit vidím, hovory neúspěš

Příspěvek od Largon »

Jen jsem zjistil, že tímto způsobem platím i za to, když druhá strana není na přijmu. Ale to je asi vlastnost a možná to jde nějak řešit, budu studovat web...
Ano, platíte ten hovor, který jde z naší ústředny na vaše číslo. Jediným řešením je snad jen volat nejprve volanému a až pak volajícímu, jak to dělají někteří jiní VOIP operátoři, ale to má také své nevýhody a u nás to ani dost dobře nejde, protože v případě, že by se vám protistrana nedovolala, tak může zvolit jiné číslo na které volat přes váš účet.
A také by mě zajímalo, zda lze udělat to, aby druhá strana vždy viděla mé mobilní číslo - jak u coolbacku (callbacku), tak u volaní přes Wifi.
Autoři aplikace Coolback se zmiňovali, že plánují do některé z příštích verzí, aby se callback prováděl ze správné linky - té s CLIPem.
Uživatelský avatar
Largon
Příspěvky: 448
Registrován: pon 07. lis 2011 10:14:09

Re: Android aplikace Coolback - kredit vidím, hovory neúspěš

Příspěvek od Largon »

Kristovec píše:Jak se ten krám nastavuje,má to jenom volbu operátoqta,zadání username a passwordu a autoprijetí hovoru,jinak se mi tam nikde nic víc nenabízí. Android 2.1 jestli není zastaraly.
Kredit nevidím,jakákoli zádost o hovor neüspesná.
Tipnul bych to na nepovedenou autentizaci. Je třeba přihlašovat se přes API heslo. Kdyby to nešlo, tak mi pošlete nějaký údaj podle kterého si vás najdu na karas @ odorik.cz a můžu zkontrolovat logy, co vlastně dojde k nám na server.
Odpovědět