Výhodný paušál u Vodafone One na tři měsíce

Místo pro služby, které lze dobře kombinovat se službami Odorik.cz .
Odpovědět
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Výhodný paušál u Vodafone One na tři měsíce

Příspěvek od helmut.niederman »

Vodafone teď na tři měsíce vyjmečně zlevnil paušály tarifů Vodafone One a člověk může za 654,- Kč využít neomezené volání, sms a neomezený 5G internet tři měsíce. Po třech měsících se ceny vrací na původní úroveň, tedy rozuměno 100 % zdražení. Tyhle nízké ceny podle operátora platí pro prvních 5000 aktivací SIM karet.

Co je ale obrovskou nevýhodou že takové základní služby GSM sítí jako je blokování hovorů, přesměrování hovorů Vodafone u těchto tarifů nepodporuje a nepochodíte ani s technickou podporou, operátorky nechápou s jakým dotazem na ně chodíte a jsou z toho vykulený :shock: Každopádně je to ideální pro LTE modemy, u O2 a T-mobile mám rychlost internetu LTE max. 30 Mbits. A jediný Vodafone mi umožnuje rychlost LTE přes 100 Mbits. Rychlost měření se pohybuje v průměru od 80 do 110 Mbits down.
Takže na internetění a sledování 8K videjí na youtube je to ideál. Nejste omezení daty. 654,- Kč měsíčně se vyplatí. :mrgreen:
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Výhodný paušál u Vodafone One na tři měsíce

Příspěvek od xsouku04 »

U Vodafone snad jdou příchozí hovory přesměrovat přece i u předplacenek. Jediné, kde nejdou, jsou předplacenky T-mobile a O2.
654 Kč/měsíc jako poloviční cena v akci mně až zas tak výhodná nepřijde.
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Výhodný paušál u Vodafone One na tři měsíce

Příspěvek od Kristovec »

Rychlost 100 Mbps je u T-M běžná, já mám ve všední dny dopoledne až 350/120 Mbps. 4+G.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2583
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Výhodný paušál u Vodafone One na tři měsíce

Příspěvek od Pitomec »

Potvrzuji, u Kaktusu také tak. Akorát spotřeba dat u testu rychlosti je cca 500 MB, takže kdo má málo dat, neměl by testovat příliš často :D
Obrázek
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: Výhodný paušál u Vodafone One na tři měsíce

Příspěvek od helmut.niederman »

xsouku04 píše: stř 25. říj 2023 21:43:47 U Vodafone snad jdou příchozí hovory přesměrovat přece i u předplacenek. Jediné kde nejdou jsou předplacenky T-mobile a O2.
654 MB/měsíc jako poloviční cena v akci mě až zast ak výhodná nepřijde.
Bohužel u Vodafone One to nefunguje přesměrování hovorů a ani nefunguje blokování hovorů. CLIR jsem nezkoušel, ale CallWaiting funguje na infolince byli z toho vykulení a čekám až se mi ozve technik, prej do dvou dnů ale zatím se neozvali. :roll:
A ještě jedna kuriozita, dobít kredit jde, takže je to napodobenina SIM karty SIMPLE. Když jsem neměl dobitý kredit a dal jsem dotaz *22# tak se mi zobrazilo platnost kreditu do 22.08.2024 a byla tam nula, a nešlo volat na zkrácená čísla 14112 nebo 1229 či na 1188 a tedy ani na linky s předčíslím 840,841,844. Když jsem zkoušel dobít kredit, najednou to šlo, a když běžně volám na mobilní a pevná čísla a odesílám SMS tak to jde v rámci paušálu, jakmile zkouším doplňkové služby tak se to odečítá z kreditu včetně posílání SMS do zahraničí.
Odpovědět