Konec služby CLIP - máte-li mobilní číslo T-mobile?

Podrobnější technické novinky a vůbec novinky a postřehy z VoIP.
Odpovědět
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Konec služby CLIP - máte-li mobilní číslo T-mobile?

Příspěvek od xsouku04 »

vce píše: sob 17. úno 2024 19:37:47
dako píše: sob 17. úno 2024 11:04:29 To sou fakt služby. U mě je CLIP zřejmě nastaven, tabulka "Linky" ve sloupci CLIP (odchozí hovor) jsou správná čísla, ovšem venku se zobrazí geo nebo nomand číslo. Mám čekat, nebo jít se rozčílit na pobočku T-Mobile?
U mě také od návštěvy pobočky k žádné změně nedošlo a CLIP zatím nezačal fungovat. Tak asi počkám do konce měsíce. Potom bych svou žádost asi poslal e-mailem na infolinku TM a dožadoval se prošetření u mého čísla, jak s ní bylo naloženo.
T-mobile nám dá seznam čísel, u kterých to povolí, takže až seznam přijde můžeme poslat email těm kterým to začne fungovat.
Ostatní to bohužel nestihli včas pro tento měsíc, nebo to někde zašantročili.
dako
Příspěvky: 71
Registrován: pon 12. srp 2013 21:32:41
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Konec služby CLIP - máte-li mobilní číslo T-mobile?

Příspěvek od dako »

Zřejmě mě to nemine, tohle je totižv to klíčové chování

vlastní telefonní čislo -> Nastavení CLIP identifikace mobilním číslem
clip-nastaveni.png
clip-nastaveni.png (21.25 KiB) Zobrazeno 1333 x
pokud operátor odmítne CLIP použije číslo hlavní linky, u mě se to přesně takhle chová. Počkám do konce měsíce a pak tam ně zkusím vlítnout.
swejzi
Příspěvky: 79
Registrován: ned 08. čer 2014 16:54:12

Re: Konec služby CLIP - máte-li mobilní číslo T-mobile?

Příspěvek od swejzi »

Čekat není na co. Samo se to neaktivuje. Taky jsem nikam nespěchal, říkal jsem si dám tomu pár dní, ono si to mezitím sedne, v T-Mobilu už budou vědět o co go atd. Chyba lávky, ve stotisícovém městě jsem byl zřejmě první kdo tam s něčím takovým přišel. Je to o štěstí narazit na někoho rozumného a být připraven vysvětlit o co jde. Byl jsem vyřízen do 10 minut, šlo to celkem hladce.
Odpovědět