Paralelní vyzvánění pro číslo jiného operátora

Diskuze o telefonování a telefonních službách, rady, návody, připomínky, ...
neveceral
Příspěvky: 6
Registrován: stř 08. srp 2012 15:39:22

Re: Paralelní vyzvánění pro číslo jiného operátora

Příspěvek od neveceral »

a jak se k tomu dostanu :oops: ? Moje znalosti jsou pouze do základní zprovoznění. Děkuji.
Uživatelský avatar
kovik
Příspěvky: 505
Registrován: stř 16. lis 2011 11:07:52

Re: Paralelní vyzvánění pro číslo jiného operátora

Příspěvek od kovik »

Zdravim,
potrebuju nejak najit hovor, u ktereho se to nezobrazuje, tak bude stacit, kryz mi poslete: cislo linky, a vlozite do mailu(kontakt_AT_odorik.cz) vykopirovany radek z vypisu hovoru na nasich strankach.

Dekuji.
Jan Telefonistan

Re: Paralelní vyzvánění pro číslo jiného operátora

Příspěvek od Jan Telefonistan »

Vyzkousel jsem volani na cislo registrovane odjinud a chova se to stejne i na nasem fritzkovi. Reseni bohuzel neznam, protoze se na to stare cislo uz skoro nevola a tak to zatim nikomu nevadilo.

Tipnul bych si, ze fritzovi vadi to podtrzitko, to je takovy nestandartni znak. Ono to zobrazovani uri_ pred cislem by chtelo vymyslet nejak lip, protoze se na tyto hovory neda zavolat zpatky. Na druhou stranu je dobre vedet, ze mi nekdo vola na stare cislo a upozornit ho na to, ze mam nove, takze ani sam nevim, co bych radsi :-) Z firmeniho hlediska je pro zamestnance asi lepsi, aby tam zadne uri nebylo a mohli zavolat zpet, at hovor prisel kudy chtel, protoze lidi (aspon u nas) si bud toho uri ani nevsimnou nebo stejne kaslou na to rikat volajicimu, ze mame nove cislo, kdyz se prece dovolal 8-)
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Paralelní vyzvánění pro číslo jiného operátora

Příspěvek od xsouku04 »

Opravíme to. David už na tom začal pracovat, ale dodělá se to až příští týden. Dali by jsme to informaci o tom, že je to hovor z URI jen do kolonky calleridname, takže by to mělo být na telefonu vidět a přitom by mělo jít zpět zavolat. Fritz by z toho neměl zlobit.
Odpovědět